Jump to content
sangarD

M&F järgmises numbris on 50cent!!!

Recommended Posts

No nii, nüüd lausa PEAB ajakirja tellima - vaat kui sihukesi vendi ka kaantevahele saab, on asi väärt! Olen tema treeninguid ja tegemisi veebi vaadanud ja mulle ei loe kas ta manustab miskit või ei; point on selles, et mees on teinud keha ja ta pole ei kulturist ega pürgi sinnapoole. Vägev! Info on muscle-fitness.ee kodukal juba üleval, usa oma veel ei iitsata :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mustad on seal USAs vägevad jah, ellujääjate geenid sees ja puha. Aga vaat selle 50cent juurs on tase see, et vend on ka maailmataseme artist! Räppi võib teha igaüks ja pumbata end härjaks ka, aga katsu maailmanimi ola - see väärib mütsi mahavõtmist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Räpparina teda küll eriti kõrgelt ei hindaks, laulutekstid on tühjad ning puudub sõnum. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räpparina teda küll eriti kõrgelt ei hindaks, laulutekstid on tühjad ning puudub sõnum. :D

Welcome to the candy shop tutututu, ill let u lick my lollypop tututuu :o sõnum missugune:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no sõnumit tasub vaid Koidula luulest otsida või raamatuid lugeda. Tase on muidugi Niki, CoolD ja Ninjad: sõnumid missugused !

50sendise loomingu puhul on tegemist pigem popmuusika kui korraliku räpiga, seega pole ime, et tema lugudes puudub sõnum. Tegelikult võib 50sendise vabalt Ninjadega ühte patta panna. Kui kellelgi oleks piisavalt raha ja tahtmist, võiks ka Ninjadest maailmatasemel tegijad valmis vorpida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
50sendise loomingu puhul on tegemist pigem popmuusika kui korraliku räpiga, seega pole ime, et tema lugudes puudub sõnum. Tegelikult võib 50sendise vabalt Ninjadega ühte patta panna. Kui kellelgi oleks piisavalt raha ja tahtmist, võiks ka Ninjadest maailmatasemel tegijad valmis vorpida.

Millised arvamusliidrid ikka. Kes sa oled?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no sõnumit tasub vaid Koidula luulest otsida või raamatuid lugeda. Tase on muidugi Niki, CoolD ja Ninjad: sõnumid missugused !

Võta mõni tema "laulutekst" ja loe see mõtega läbi ja saad isegi aru, et mul on õigus. Tema muusika näol on tegemist konveiermeetodil toodetava kommertspopiga, mitte ükski tõsine räpiausataja ei kuula teda. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei saa aru jälle M. JAcksoni fenomenist. Laval liikus küll hästi aga tema puhul on tegemist pigem kisendamise kui laulmisega :rolleyes:

Maitse asi. Ise pole kunagi kuulanud MJ'd. Aga jah, MJ'd ja 50centi võrrelda küll siin ei saa, hoopis erinev teema. Ise kuulan hardstylet jms progressiivset, sealgi on päris mitu lugu, kus on ikka sõnadel mõte sees :D Nii palju kui neid sõnu seal siis on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Maitse asi. Ise pole kunagi kuulanud MJ'd. Aga jah, MJ'd ja 50centi võrrelda küll siin ei saa, hoopis erinev teema. Ise kuulan hardstylet jms progressiivset, sealgi on päris mitu lugu, kus on ikka sõnadel mõte sees :rolleyes: Nii palju kui neid sõnu seal siis on.

MJ ja 50Centi ei saagi võrrelda, täiesti erinevad žanrid ju!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räpparina teda küll eriti kõrgelt ei hindaks, laulutekstid on tühjad ning puudub sõnum. :rolleyes:

Ju Sa pole siis tema kõikide lugudega tuttav, päris fänniks ma ennast ei pea, aga väga meeldib, tema filmi olen 2 korda näinud, kontserdil käinud ja kuulnud nii mõndagi lugu, kus sõnum väga tugev sees, loomulikult ei saa seda kõikide lugude kohta öelda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×