Jump to content
LittleBlackCat

Jõusaal ja kaalust alla.

Recommended Posts

Tere.

Olen siis 18 aastane neiu,pikkusega 183cm ja kaal kõigub 77-81 vahemikus.Sooviks teada,et kui lähen jõusaali,kas on lootust kuuajaga võtta korraliku trenni ja söömisega vähemalt 10kg alla??

Olen muidu poolteist aastat jooksmisega tegelenud,jälginud toitumist ja pidanud kella kuue dieeti.Enne kui jooksmist alustasin kaalusin 117kg,mis oli kohutav.Nüüd siis 77-81 vahemikus.Aga tahaks tegelikult veel vähemalt 5-10kg alla võtta.Tean,et see on palju,kuna minu pikkuse juures ei tohiks nii vähe ka kaaluda,kuid siiski.

Tahaks väga jõusaali minna,aga ei tea ühtegi odavat ja mis sobiks ka hästi alagajale.Kus oleks erinevad trenažsöörid ja jooksulint ka kindlasti jne.Tahaks,et jõusaalis oleks mõni tore treener,kes esimesel treeningul veits näitaks kuidas masinaid kasutada jne.

Aga on lootust kuuajaga umbes 5-10kg alla saada?Toitumine on korras....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On see toitumine jee korras, kui pärast kella kuut ei söö.... :D

Viska otsingusse sõnad kaalust alla ja kiiresti kaalust alla, siis ei pea inimesed end kordama hakkama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On see toitumine jee korras, kui pärast kella kuut ei söö.... :D

Viska otsingusse sõnad kaalust alla ja kiiresti kaalust alla, siis ei pea inimesed end kordama hakkama.

No ei kurda,et söömine poleks korras.Tean väga paljusid,kes ei söö peale kuute.Päeval söön korralikult ja treenin ka korralikult,aga tahaks ka jõusaali proovida.

Kuid ok,aitäh vastuse eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ei kurda,et söömine poleks korras.Tean väga paljusid,kes ei söö peale kuute.Päeval söön korralikult ja treenin ka korralikult,aga tahaks ka jõusaali proovida.

Kuid ok,aitäh vastuse eest.

Ma tean ka paljusid inimesi, kes korra paari päeva tagant ennast pildituks joovad, kas see tähendab, et neil elu korras?

Muidugi, kui Sa kell 8 magama lähed, siis enam-vähem ok, et peale kuut ei söö.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Olen siis 18 aastane neiu,pikkusega 183cm ja kaal kõigub 77-81 vahemikus.Sooviks teada,et kui lähen jõusaali,kas on lootust kuuajaga võtta korraliku trenni ja söömisega vähemalt 10kg alla??

Keeruline ning 10kg kuu ajaga poleks väga tervislik. Usun, et sinu kaalu puhul võiks esimesel kuul langeda ca. 5-6kg maksimaalselt. Ei ole mõtet hakata kõike liiga kiirelt tahtma. Üldjuhul ei lõpe see hästi. Pean siinkohal sinu tervist silmas ning lihtsalt, kui hakkad näljutama liigselt või kergelt alla anda ja murduda. Kui eesmärk suveks valmistuda, siis järgmise 5 kuuga 15-20 kg oleks kindlasti reaalne. Need 5-10kg, mis oled eesmärgiks seadnud pole enne suve maha saada kindlasti raske.

Ära peale kella kuut süüa karda. Natuke rumalus minu arust. Õhtul 8 paiku midagi vähese süsivesikute sisaldusega võid kerge südamega ära süüa. Ma ei kujutaks enda puhul ettegi, kui peale kuut ei sööks midagi. Väga keeruline oleks magama jääda tühja kõhuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×