Jump to content
ritsikas

Kas ja millist kreatiini tasuks osta?

Recommended Posts

Tere. Olen vahelduva eduga käinud jõusaalis u 6 kuud, aga surun ikka veel 50-tega.Siiani pole kasutanud mingeid toidulisandeid vms, aga nüüd tahaks hakata massi lisamise(jõu ka muidugi) eesmärgil. Huvitab isklik kogemus, kas on töödanud ja milline on parim. Samuti tahaks teada palju täpselt tuleks kasutada(kuulsin et keegi olevat üledoosist peaaegu impotendiks jäänud). Söögi poolt muidu selline lugu, et söön kyll kõvasti ja jälgin toitainete suhteid aga täpselt ei tea, millises suhtes peavad olema, et pekki juurde ei tuleks.

Tänan asjalike vastuste eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere. Olen vahelduva eduga käinud jõusaalis u 6 kuud, aga surun ikka veel 50-tega.Siiani pole kasutanud mingeid toidulisandeid vms, aga nüüd tahaks hakata massi lisamise(jõu ka muidugi) eesmärgil. Huvitab isklik kogemus, kas on töödanud ja milline on parim. Samuti tahaks teada palju täpselt tuleks kasutada(kuulsin et keegi olevat üledoosist peaaegu impotendiks jäänud). Söögi poolt muidu selline lugu, et söön kyll kõvasti ja jälgin toitainete suhteid aga täpselt ei tea, millises suhtes peavad olema, et pekki juurde ei tuleks.

Tänan asjalike vastuste eest.

Esiteks tuleks ehk vahelduva edu asemel järjekindlamalt trennis käia. Teiseks tuleks oma toitumine üle vaadata, kui sul selle aja jooksul kaal samuti suurenenud ei ole, siis sööd ilmselt liiga vähe. Toitainete jälgimisest on vähe kasu, kui sul pole aimugi, palju neid sööma peab. Ütleme nii, et massi lisamiseks kaloraazist 50% süsivesikuid, 30% rasvu ja 20% valku on keskmine soovitus. Toidulisandite üledoosist vaevalt keegi impotendiks jääb, taaskord aeti ilmselt segi toidulisandid ja steroidid.

Kui üldse mingeid toidulisandeid soovitada, siis alguses ikka elementaarne valgu ja süsivesiku segu peale trenni, nt Mass2. Kui sa ikka oma kaloraazi täis ei suuda süüa ja kaalu ei lisandu, võid proovida ka mõnda kaloririkkamat massilisajat, soodsamatest nt topeltannus Olimpi Gain Bolic 6000.

Pekki tuleb mingil määral ikka juurde, kui seda nii paaniliselt kardad, siis võta aeglasemalt juurde(vähemalt 1 kg kuus).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei hakka uut teemat tegema.

Aga küsimus selline, et kumb parem on, kas beta alanine või kreatiiin (mono) ?

Proovi mõlemat koos, pidi veel parema efekti andma. Kuid kui pole võimalik mõlemat korraga tarvitada siis mina teeksin alguses ühega kuuri ja siis võtaks teise. Vastavalt inimesele võib ka toote toime erineda, seega teised sulle nüüd väga väärt nõu anda ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei hakka uut teemat tegema.

Aga küsimus selline, et kumb parem on, kas beta alanine või kreatiiin (mono) ?

No need on ju erinevad asjad. Oleneb, mis on sinu eesmärk jne. Kreatiin annab juurde pigem plahvatuslikku jõudu, beeta-alaniin vastupidavuslikku jõudu. Rääkimata sellest, et ainete mõju võib olla individuaalne.

Head asjad on mõlemad, proovi üks kuu ühte ja teine kuu teist ja tee omad järeldused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere. Olen vahelduva eduga käinud jõusaalis u 6 kuud, aga surun ikka veel 50-tega.Siiani pole kasutanud mingeid toidulisandeid vms, aga nüüd tahaks hakata massi lisamise(jõu ka muidugi) eesmärgil. Huvitab isklik kogemus, kas on töödanud ja milline on parim. Samuti tahaks teada palju täpselt tuleks kasutada(kuulsin et keegi olevat üledoosist peaaegu impotendiks jäänud). Söögi poolt muidu selline lugu, et söön kyll kõvasti ja jälgin toitainete suhteid aga täpselt ei tea, millises suhtes peavad olema, et pekki juurde ei tuleks.

Tänan asjalike vastuste eest.

Kui peaksid kreatiini võtma hakkama, katsu jälgida ikka, et piisavalt valku ka tarbid, ainult kreatiinist pole üksi kasu! Enne kreatiini kallale asumist soovitaks ka massilisajaid (kui tahad juurde võtta)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui peaksid kreatiini võtma hakkama, katsu jälgida ikka, et piisavalt valku ka tarbid, ainult kreatiinist pole üksi kasu! Enne kreatiini kallale asumist soovitaks ka massilisajaid (kui tahad juurde võtta)!

Kreatiiniga võtab ka juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esiteks tuleks ehk vahelduva edu asemel järjekindlamalt trennis käia. Teiseks tuleks oma toitumine üle vaadata, kui sul selle aja jooksul kaal samuti suurenenud ei ole, siis sööd ilmselt liiga vähe. Toitainete jälgimisest on vähe kasu, kui sul pole aimugi, palju neid sööma peab. Ütleme nii, et massi lisamiseks kaloraazist 50% süsivesikuid, 30% rasvu ja 20% valku on keskmine soovitus. Toidulisandite üledoosist vaevalt keegi impotendiks jääb, taaskord aeti ilmselt segi toidulisandid ja steroidid.

Kui üldse mingeid toidulisandeid soovitada, siis alguses ikka elementaarne valgu ja süsivesiku segu peale trenni, nt Mass2. Kui sa ikka oma kaloraazi täis ei suuda süüa ja kaalu ei lisandu, võid proovida ka mõnda kaloririkkamat massilisajat, soodsamatest nt topeltannus Olimpi Gain Bolic 6000.

Pekki tuleb mingil määral ikka juurde, kui seda nii paaniliselt kardad, siis võta aeglasemalt juurde(vähemalt 1 kg kuus).

Praegult söön u 1000 kalorit päevas rohkem, kui oleks tarvilik kaalu hoidmiseks, käin 3 korda nädalas trennis ja toitainete suhe on kuskil 55%süsiveskuid, 30%valku ja 15% rasva. Massilisajatest olen kuulnud seda, et suurem osa tuleb rasva arvelt, muidu pekki ei karda aga samas ei tahaks aasta pärast näha peeglis õllekat.

Kahjulikust kõrvalmõjust võib lugeda siit(kuigi ei tea kui usaldusväärne tekst on,seepärast teie käest küsingi) http://www.actionlove.com/cases/case11342.htm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui see kreatiin nii hullusti mõjuks kui seal kirjas siis oleks vist päris paljud seksuaalvõimetud. Mina ei teagi mida uskuda, kas neid kes väidavad, et ei ole kahjulik või neid kes väidavad et on. Ise küll kreatiini kasutamise tõttu kuidagi kannatanud ei ole. Laadimisperioodil 5 päeva võtan 20g päevas, trennipäevadel 10g, muudel päevadel 5g. Ei tea, ei tahaks uskuda, et kretiini normi piires süües midagi halba saab juhtuda. Samas seal on juba 10g üledoos, niiet ma ei tea. Natuke pani mõtlema küll, kuigi selle kirjatüki teaduslikkuses ma kahtlen tõsiselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott Kiivikas:

Ma arvan, et siin võib abiainena kasutada ka kreatiini, juhul kui seda muidugi enne kasutanud ei ole- sest sõltuvalt kehatüübist võib kreatiin esimesel korral tarbimisel anda märkimisväärset massilisa. Lihtne näide, kasutasin 1997 a kreatiini esmakordselt ja 1,5 kuuga tõusis kehakaal 10 kg, tehes peale seda dieedi olin kuivema lava vormiga sügisestel EMV 5,2 kg raskem, ehk poole aasta lihasmassi juurdekavuks pakuks 7 kilo lihaseid. Sellist progressi ei ole mul kunagi olnud võimalus korrata. Loomulikult mu lihased on alati väga hästi allunud treeningule, kuid kreatiini toime oli meeletu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina soovitan küll MONO! 2kuud tarbid 1-1,5kuud pausi jne. Praegu näiteks hakkasin uuesti pärast pausi võtma ja IGA trenn lisan raskusi juurde, areng tundub hetkel lõpmatu, kuid varsti tuleb arvatavasti väiksemat sorti blokk peale. Hetkel söön ka muidugi looma moodi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muscletech on selline firma mille kõiki tooteid ma kiidan. Kreatiin töötab ja kõik teised tooted kah!! Kreatiini peaks võtma siis kui tahad jõudu aga seda tahavad kõik!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muscletech on selline firma mille kõiki tooteid ma kiidan. Kreatiin töötab ja kõik teised tooted kah!! Kreatiini peaks võtma siis kui tahad jõudu aga seda tahavad kõik!

Kindlasti on Musceltechi tooted head, kuid kas just algajale kõige sobivamad ? Hind on kah suht krõbe.

Lisaks kõigele enamus(kui mitte kõik) Musceltechi tooted on ravimiameti uue seaduse tõttu ravimite alla liigitatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Praegult söön u 1000 kalorit päevas rohkem, kui oleks tarvilik kaalu hoidmiseks, käin 3 korda nädalas trennis ja toitainete suhe on kuskil 55%süsiveskuid, 30%valku ja 15% rasva. Massilisajatest olen kuulnud seda, et suurem osa tuleb rasva arvelt, muidu pekki ei karda aga samas ei tahaks aasta pärast näha peeglis õllekat.

Kahjulikust kõrvalmõjust võib lugeda siit(kuigi ei tea kui usaldusväärne tekst on,seepärast teie käest küsingi) http://www.actionlove.com/cases/case11342.htm

Lugesin ise ka selle läbi. Seal ütles, et ta suguorgan on ka väiksemaks jäänud. Polevat enam nii suur kui kunagi. Samas on ta treeninud vähemalt 7 aastat ja ma usun, et ta on ise selle aja jooksul tunduvalt suuremaks läinud. Seega, see võib olla ainult silmapete.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×