Jump to content
Homer

Jõusaaliriided ja muud spordiriided

Recommended Posts

Kas keegi teab , kus müüakse spetsiaalseid jõusaali dressipükse. Tean , et amazonis ja powermanis, aga kas kuskil mujal ka on? Powermanis on tegelt sellised, mida vaja oleks

aga seal on vaja tellida...ehk siis proovida ei saa ja aega läheb mingi paar nädalat enne kui kätte saaks.. :P

post-27-1134587141_thumb.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tahaks osta selliseid laie jõusaalipükse, paljud suured mehed kannavad neid, nimetatakse veel baggy pants-iks. Äkki keegi oskab soovitada kus neid saad osta, Eestis või kuskilt euroopast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Fitnness'i foorumi kasutajad!

Usun, et olen leidnud õige koha leidmaks teiepoolset abi tekkinud küsimusele. Olen seadnud järgnevaks eluetapiks mõningad eesmärgid, kuhu hulka kuulub ka järjepidev füüsiline treening. Arvan, et praegusel talvisel perioodil sobib oma üldfüüsise kõpitsemiseks just jõusaal.

Proovin ennast esmakordeks jõusaali minekuks võimalikult hästi ette valmistada. Kuid olen sattunud, teie jaoks kindlasti lihtsa, minu jaoks mõtlemapaneva küsimuse juurde. Milline on õige jõusaali riietus või mida tuleb riietuse valiku puhul arvestada (särgid, püksid, jalanõud, pika/lühikese käise või säärega, riide materjal vms.)?

Nagu te juba aimate, ei ole ma antud valdkonnas just kõige pädevam. Hindan kõrgelt teie soovitusi ja nõuandeid.

Parimate soovidega,

Company

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Riietus olgu sinule endale mugavam, pikk või lühike. Jalats olgu kindla tallaga ning kinnine :D Riidest, endal on puuvillased püksid ja särk :o

Mugavus ja ole mõnus ära plätudega hakka käima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka pead midagi sellist valima, et sul endal mugav oleks. Tavaline riietus jõusaalis on tossud; lühikesed või pikad püksid - ise olen hakanud pikkadega käima. Seljas T-särk kas käistega või ilma. Mulle meeldib ilma käisteta...kannan maikat. Lihtsalt mugavam, kui käed on vabad. Millegi pärast need käised segavad:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ikka pead midagi sellist valima, et sul endal mugav oleks. Tavaline riietus jõusaalis on tossud; lühikesed või pikad püksid - ise olen hakanud pikkadega käima. Seljas T-särk kas käistega või ilma. Mulle meeldib ilma käisteta...kannan maikat. Lihtsalt mugavam, kui käed on vabad. Millegi pärast need käised segavad:)

Ja pikad püksid kükki ei sega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
laiad puuvillased ei sega, need venivad ka kui peaks kinni hakkama. mingite nailondressidega läheb jamaks :D

Mind segab isegi veniv püks, väga ebamugav kükitada kui miski natukenegi takistab/segab.

Muudetud kasutaja -Egert poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalatsi tald peaks olema võimalikult õhuke ja sile, tavaliste nö. õuetossudega läheb jamaks. Kõige odavamad Hiina tennised/ketsid on väga head, 50 kr maksid ja üsna tükk aega juba olen kasutanud, kükki ja jalapressil säärt väga hea teha. Algul käisin mingite mittevenivast materjalist pükstega, kükki oli ikka väga hull teha, kuni ükskord siis rebenesidki katki. :D Nüüd kasutan selliseid, mille koostiseks on 70% puuvill, 24% polüester, 6% spandex, väga hästi annavad venima. Särgi suhtes eriti vahet pole, aga ma eelistan ilma käisteta.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lühikesed püksid, T-särk, ketsid. Jõusaalis trenni tehes hakkab palav. Ise ei saa aru kuidas saab paksudes pükstes, suure pusa ja villase mütsiga normaalselt trenni teha.

Näiteks peale vahetult peale õla/küünarnuki vigastust treenima hakates ei saa aru kuidas on võimalik T-särgiga või maikaga trenni teha... Siis on mida soojem seda parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lühikesed püksid, t-särk ja tossud suht selline mugav riietus osadele aga meeldin ntx pikkade dressidega käia trennis, aga aru ma ei saa miks!

Niigi higistad ja julmalt palav on panna veel pikad dressid ka no thanks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pean tõdema, et teie nõuannetest on tulnud välja minujaoks uudseid asju, millele ma ei oleks osanudki esmapilgul tähelepanu pöörata.

Kasutan teie poolt pakutuid soovitusi ning leian, et need on suureks abiks omale võimalikult mugava ja otstarbeka treeningu riietuse leidmisel.

Tänan teid asjalike soovituste ja näidete eest.

Seniks parimat!

Company

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina isiklikult kannan pikki pükse ja lühikeste varrukatega särki. Jõusaalis on jahe ja polegi harjunud lühikesi pükse kandma.

Mugavus ja praktilisus on tähtsad. Proovi erinevalt kui kohe ei sobi :D

Muudetud kasutaja kuuliks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×