Jump to content
Homer

Jõusaaliriided ja muud spordiriided

Recommended Posts

Kas sa oleksid nii hea ja paneksid veel pilte ?

See on Michelle Waterson, MMA fighter. Praegu ootab oma esimest beebit ja ei võistle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ka reeglina kannan selliseid asju, kuid eelistan mitmekihilist varianti, et oleks võimalik temperatuuri tõsta.

Kama kaks, mida nad arvavad, minule mõjub omaenese kõhu nägemine stimuleerivalt :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas teie arvates on normaalne ning sobilik kanda jõusaalis sellist treeningsärki? Mõnel lehel on kirjas, et see on sportrinnahoidja aga mõnel lehel on kirjas et on treeningpluus. Kõik arvamused ja mõtted on teretulnud :blink:michelle-waterson-nike-sports-bra-thumb-266x400-9243.jpg

Eks see kindlasti pälvib meeste tähelepanu. Kui sul midagi selle vastu pole, siis ju kõik 5+. Kui mul on kuni 5 min puhkepaus, siis mis mul muud üle jääb, kui huvituda, mis teised mu ümber teevad. Selliseks me juba loodud oleme:)

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan küll et sobib kanda, olen kindel see mõjub paljudele stimuleerivalt :rolleyes: . Mulle küll mõjuks :rolleyes: . Mis puutub riietus esemesse siis minu arust on see sportrinnahoidja ja suvel nägin isegi Dundees jõeääres naisi selle väel silkamas ja mis mulgi muud üle jäi kui sammu pikemaks venitada <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on juba ammu sügavalt savi, mis mul trennis seljas on. Oma töökoha jõusaalis eriti... Enne võistluseid olen jõusaalis higistanud ka pikas kiledressis, soe pesu all ning karvamüts peas! Tulemus on oluline! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui treeningsaal on mõnus, soe temeratuur, pole ohtu jahedusele ning ise tunned end mugavalt selles, siis KINDLASTI :rolleyes:

Seda naised kannaksid!

Sportrinnahoidja või treeningpluus... kindlasti on vahe sees. Leidub ka sama lõikega treeningpluuse. Üldjuhul neid spordipoodides saadaval pole, kuna nõudlus on vaike, küll aga BETTER BODIES pakub naistele sõijavärmustrilist komplekti- lühikesi treeningriideid.

"Riietus – uskuge või mitte, aga inimestel on suurepärane fantasia. Sa võid küll omada suurepärast figuuri, samas ise sellest teadlik olles, kuid kui Sa kannad treeningsaalis number/kaks suuremat t-särki ning lohvakaid pükse, siis peegelpilt pole sugugi mitte nii vormis, ning ajus toimub koheselt ümberlülitus, mille käigus Su aju tõlgendab peegelpilti, kui Sinu figuuri ning hetkega võid Sa endale tunduda kaks paksuna, tulemusteta vms. Kui figuur lubab, kanna lühikesi pükse, naised lühikesi toppe, kui treeningpluusil eksisteerivad käised, siis olgu need kitsad ning lühikesed. Kui oled siiani riietunud mugavalt ning trennis ei saa arugi, et mõni lihasgrupp töötaks, Sa ju ei näe neid töötamas, siis vaheta oma treeningriietus minimaalse vastu ning tõuseb koheselt Sinu motivatsioon ning rahulolu. Viimaks ometi näed Sa tulemusi. Edasiminekut."

Kopeeritud SIIT.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No siiski oleneb ju figuurist... Kui figuur nagu pildil oleval naisel, siis võib seda vabalt kanda, kui aga kusagilt juba mingi voldi üle(s) viskab, siis enam ilus ei ole. Minu arvamus kõigest. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No siiski oleneb ju figuurist... Kui figuur nagu pildil oleval naisel, siis võib seda vabalt kanda, kui aga kusagilt juba mingi voldi üle(s) viskab, siis enam ilus ei ole. Minu arvamus kõigest. :rolleyes:

Tahtsin just küsida, et kas mehed sellisel juhul ka ikka väga pooldavad sellist riietust, kui rasvavoldid igalt poolt üle ripuvad :angry:

Ise olen enda suhtes ülikriitiline ja sellise särgikuga trenni ei läheks (veel mitte)... aga tegelikult olen ma nagunii külmavares ka :rolleyes: (nii et ilmselt üldse mitte <_< )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahtsin just küsida, et kas mehed sellisel juhul ka ikka väga pooldavad sellist riietust, kui rasvavoldid igalt poolt üle ripuvad :rolleyes:

Kui nii kohe, et rasvavoldid igalt poolt ripuvad, siis pakun, et meie, mehed, pooldame pigem pikemat trennisärki. Aga kui nii hull asi pole, siis vabalt võib naine nii trenni teha. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arnold vähemalt omal ajal ütles, et mida rohkem paljast keha näha on seda parem - sest nii ei õnnestu sul enda nõrki külgi varjata.

Kui sul on makaronikäed siis kanna ilma varrukateta särki ning võta vastu see valus kriitika ning sunni ennast seda enam trennis piinama. Savi, mis teised arvavad. Ega trenni teiste jaoks ei teha. Ikka enda jaoks - ning kõige karmim vastane ongi sulle, sina ise. Kui endast jagu saad siis piirid haihtuvad. :rolleyes:

Ise kannan ka trennis lühkareid ning võimalikult avarat särki. Pole trennis kampsunite kandmisel väga vajadust tundnud, seega pole proovinud. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtsin just küsida, et kas mehed sellisel juhul ka ikka väga pooldavad sellist riietust, kui rasvavoldid igalt poolt üle ripuvad :P

Ise olen enda suhtes ülikriitiline ja sellise särgikuga trenni ei läheks (veel mitte)... aga tegelikult olen ma nagunii külmavares ka :lol: (nii et ilmselt üldse mitte :D )

Ka minul on sama tunne.

Mõni harjutus lihtsalt ei too kõige paremaid külgi välja, seega ka endal ei ole tore vaadata seda. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma muidugi tean, et mehed nüüd peavad ehk suure kaitsekõne, kuid selliste "pükstega" on küll ebanormaalne käia... Kannan ise ka liibuvaid lühikesi pükse ja poleks ka sellistega midagi varjata, kuid kui see nö kannijoon ikka pükste sisse ära ei mahu, siis on minuarust midagi valesti...:D

better-bodies-camo-hot-pants-green-camo-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
....siis on minuarust midagi valesti... :D

Kui enne trenni tuleb mõelda, et "huvitav mida täna selga panna", siis minnakse sinna trenni vist üldse mingit valet asja tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma muidugi tean, et mehed nüüd peavad ehk suure kaitsekõne, kuid selliste "pükstega" on küll ebanormaalne käia... Kannan ise ka liibuvaid lühikesi pükse ja poleks ka sellistega midagi varjata, kuid kui see nö kannijoon ikka pükste sisse ära ei mahu, siis on minuarust midagi valesti... :D

better-bodies-camo-hot-pants-green-camo-

Ei tea täpselt, millele tähelepanu juhid, aga - olgu, mis püksid on, peaasi, et kannikatevahelised nilbused ei ole. Pesuna st.Trennis on täiesti ükskõik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×