Jump to content
Ott Kiivikas

UUS PROJEKT -KAIDO LEESMANN SURUB 300KG!

Recommended Posts

300 kg oleks ilus lüke, 10% senisele isiklikule rekordile juurde treenida ja seda olles vanuses üle 40...

aga kuna Sa heas mõttes rahutu hing ja selle ära teed, siis ega see Su viimaseks ponnistuseks jää. Annan idee kolmandaks projektiks, nimi võiks olla midagi sellist "saja kilone kaido surub 300 kg"

Edu ettevõtmises

Praegu on saja-kiloste meeste maailmarekord 302.5 kilo ja seda 50-aastase mehe poolt. Mina usun, et Kaido suudaks ka selle kunagi purustada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Praegu on saja-kiloste meeste maailmarekord 302.5 kilo ja seda 50-aastase mehe poolt. Mina usun, et Kaido suudaks ka selle kunagi purustada. :D

Kusagil maal jookseb ikka piir ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Praegu on saja-kiloste meeste maailmarekord 302.5 kilo ja seda 50-aastase mehe poolt. Mina usun, et Kaido suudaks ka selle kunagi purustada. :D

Olen tollel 50 aastasel härra Volkovil ka kätt surnud ja õnnitlenud järjekordse võidu puhul, mingi imemees ta välja ei näe, aga 300 kilo ei tähenda ainult trenni tegemist, siin väga suur osa geenides :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iga rekord saab kunagi üle tehtud. Sellest ei sa kinni hoida.

Ma elan siiralt kaasa kõikidele, kes teevad rekordeid samade vahenditega mis mina. Ma tean, et see nõuab usku, pühendumist ja kõike muud ka.

Raigo Kuusnõmm surus hiljaaegu Eesti parimad wilksi'd - minu arust on see super tulemus.

Meil on tulemas peale maailma mastaabis mehi.

Selle taustal on ainult rõõm trenni teha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

7kg võtab juurde lihaste arvelt 3 kuuga ainult dopingut kasutades.

Vot see järeldus käis küll kiiresti?!

Ma arvasin, et 2 kg/kuus lihasmassi arvelt on reaalne.

Kas selle nimel tasub sinu arust sporti teha?

Tulla tagasi võistlussporti ja samas teisi pettes - see oleks hale...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
7kg võtab juurde lihaste arvelt 3 kuuga ainult dopingut kasutades.

Tead mees, sa võiks oma sõnavõtte väheke kontrollida. Olles lugenud sinu postitusi jätad sa suuremal osal nendest lapsiku mulje(minu jaoks).

Pealegi on küsimus mille põhjal sa üldse sellise lause lendu lasid?Teadmata inimest hakkad sa kohe süüdistama sportlase jaoks teda kõige ebameeldivama asjaga üldse. Sulle teadmiseks on kogu Reval-Sport powerlifting tiimi esimene reegel puhas ja aus sport. Ühesõnaga mõtle ennem 3 korda mida sa kirjutad ja teised 3 korda ennem seda kui sa selle postitad.

Kaidole soovin edu, eesmärk on selge ja selle nimel tuleb trennis veelgi rohkem tööd teha kui ennem tehtud. Eks me kogu tiimiga utsitame sind nüüd veelgi rohkem :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
7kg võtab juurde lihaste arvelt 3 kuuga ainult dopingut kasutades.

Vot see järeldus käis küll kiiresti?!

Ma arvasin, et 2 kg/kuus lihasmassi arvelt on reaalne.

Kas selle nimel tasub sinu arust sporti teha?

Tulla tagasi võistlussporti ja samas teisi pettes - see oleks hale...

Kuidas see hale oleks.. õige just

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
7kg võtab juurde lihaste arvelt 3 kuuga ainult dopingut kasutades.

Kle vennike, tõmba kortsu selliste sõnavõttudega ja ma mõtlen seda tõsiselt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
7kg võtab juurde lihaste arvelt 3 kuuga ainult dopingut kasutades.

Olen sinuga päri;) tundub ka suht ebareaalne, tahaks silmaga tulemust näha ja ehk mõõdate siis rasva protsenti ka, enne ja pärast kolme kuud. Eks siis näha ole seda seitset kilo lihast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen sinuga päri;) tundub ka suht ebareaalne, tahaks silmaga tulemust näha ja ehk mõõdate siis rasva protsenti ka, enne ja pärast kolme kuud. Eks siis näha ole seda seitset kilo lihast.

Kadedus ennekõike?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
7kg võtab juurde lihaste arvelt 3 kuuga ainult dopingut kasutades.

Kaido on nüüd küll viimane mees, kes dopingut tarvitama hakkab.

Enne kasvab sulle kuues varvas nagu lõunanaabritel, kui MEIE MEES seda teed läheb :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

7 kg lihast 3 kuuga ei ole võimalik!!!

Miks on vaja hakata klähvima ja ähvardama.

:o:P:P

Kui keegi näeb midagi natuke teise nurga alt, siis leidub siin kohe julmalt tegelasi, kes turja kargavad. :D

Kas ma ütlesin, et Kaido on dopingut söönud?

Kui 3kg lihast juurde võtta ja 4kg rasva, siis üldmulje paraneb tunduvalt.

KUi ma ütlesin, et 7kg pole võimalik lihast kolme kuuga kasvatada, siis ma mõtlesin, et ilmselgelt ei ole see 100% lihas mis on juurde tulnud.

7-kg tuli, 3kg ilmselt juurde paari päevaga pärast dieeti, kui organist toitub jälle väheke leebemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No krt inimene tahab teha sporti ning täita oma eesmärke ja jõuda tippu.

Kas kohe peab eeldama, et inimene peab kilode viisi steroide sööma, et lihasmassi suht kiirelt suurendada!

Ma usun, et looma moodi trenni teha õige toit+lisandid ja kõik on saavutatav!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulge, tõmbame kõik natukene tuurid maha.

Loomulikult ei ole ma ainult lihast juurde võtnud, rasv tuleb mul iseenesest juurde. Ma ei pea sellest kirjutamagi...

Kirjutasin ju eelnevalt ka, et PÕHILISELT LIHAST.

See pole vist eriti point mille pärast siin suhteid rikkuda.

Mis puudutab keemiat või dopingut, siis sellega on mul 0 tolerants ja seda teavad kõik kes mind tunnevad kasvõi natukenegi.

Mul on hetkel kindel söögisedel, mida jälgin. Nädalas on plaan kasvatada kaalu 0,5-0,7 kilo.

Aeroobset teen 2xnädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaidole ja Otile- kas kusagil meediaväljaandes ei taha oma projekte välja käia? Esimene projekt oli ju super ja annaks paljudele eeskuju. Teine, st praegune vast on liiga spetsiifiline, aga näide suurest tahtejõust ja õigest söömise-trenni-puhkamise vahekorrast võib viia üks kõik kelle soovitud tulemuseni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris hea on lugeda et mingi seltskond paugutab fakte - ise midagi teadmata.

Kui loote natuke selgust endale dieedi printsiipidest ja olete proovinud kuidas pärast dieeti kaalu tuleb, kuna lihas jälle saab +kaloraaši tulge tagasi ,,fakte´´ pilduma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris hea on lugeda et mingi seltskond paugutab fakte - ise midagi teadmata.

Kui loote natuke selgust endale dieedi printsiipidest ja olete proovinud kuidas pärast dieeti kaalu tuleb, kuna lihas jälle saab +kaloraaši tulge tagasi ,,fakte´´ pilduma.

Väga õige! Toon siinkohal näite kui madalakaloraažiga dieedil olles, peale võistluskaalumist, kulturistid 24 tunniga 3-4 kg juurde võtavad ja järgmisel päeval näevad laval palju võimasamad välja. See ei tähenda, et nad rasva arvalt 1 ööga juurde võtavad. Lihaskond laeb end toitainetega.

Mis aga puutub üldisesse dopingu kasutamisse IPF liigas siis soovitan tutvuda IPF poolt 2009.aastal testitud sportlaste nimekirjaga. Need on võistlustelt võetud ja võistlusväliselt võetud testide tulemused. Kes viitsib uurida, näeb, et seal on ka eestlasi. Kaasaarvatud Kaido Leesman.

Sõel on tihe ja rahvusvaheline alaliit on oma suhtumises kindel. 2009. aastal tehti ka esimesed verest võetud testid ja lubati hakata järjest rohkem veretestide peale üleminekut.

Mis järeldused siit siis teha antud teemasse!? Sportlane kes on käinud võistlemas välisvõistlustel peab olema iga päev valmis, et WADA tuleb teda testima. Seega on nn oht vahele jääda väga suur.

Testitute nimekiri on siin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kadedus ennekõike?

Kakoi kadedus? Nagu rennosport seletas, nii mõtlesin minagi. 100% puhast lihast sellise vanuse juures plus nii vähese ajaga pole võimalik lihtsalt ilma dopinguta võimalik saavutada. Aga ma ei mõtlend sellega seda, et Kaido hakkab nüüd dopingut kasutama, muidugi on 3 kuuga võimalik kehakaalu tõsta 7kg, selles polegi mingit kahltust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kakoi kadedus? Nagu rennosport seletas, nii mõtlesin minagi. 100% puhast lihast sellise vanuse juures plus nii vähese ajaga pole võimalik lihtsalt ilma dopinguta võimalik saavutada. Aga ma ei mõtlend sellega seda, et Kaido hakkab nüüd dopingut kasutama, muidugi on 3 kuuga võimalik kehakaalu tõsta 7kg, selles polegi mingit kahltust.

Ainult, et vanus ei mängi selle mehe puhul küll mingit rolli! Mees on paremas vormis kui enamus kahekümneaastasi nii jõualades ja usun, et ka paljudes kestvusalades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ainult, et vanus ei mängi selle mehe puhul küll mingit rolli! Mees on paremas vormis kui enamus kahekümneaastasi nii jõualades ja usun, et ka paljudes kestvusalades.

Kesmiselt jõutõstjad teevadki oma parimad tulemused 40 aasta vanuselt, sinna ümber. Niiet, mees oma parimas aastates :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kesmiselt jõutõstjad teevadki oma parimad tulemused 40 aasta vanuselt, sinna ümber. Niiet, mees oma parimas aastates :D

Oleneb kellega võrrelda, näiteks enamus Venemaa ja Ukraina tõstjatest teevad oma parimad tulemused (ametlikud) kahekümnendates ja üldiselt mõne aasta möödudes on nad välja vahetatud uue partii poolt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×