Jump to content
Ott Kiivikas

UUS PROJEKT -KAIDO LEESMANN SURUB 300KG!

Recommended Posts

Elu on üks suur väljakutse, alles see oli kui Kaido võttis plaaniks viia oma kehakaalu 122 kg - 99kg ni. Ta sai ilusasti oma püstitatud eesmärgiga hakkama.

Nüüd tuli ta välja uue ideega, et 300 kg on veel surumata (IPF reeglite järgi). Istusime maha, panime pead kokku ja vaatasime, mida me selleks tegema peame.

Treeningmetoodikasse mina ei sekku, see on Kaidol endal paigas ja seda osa teab ta surumises kindlasti paremini kui mina. Küll aga saan omalt poolt aidata jällegi toitumise ja toidulisandite nõustamise osas. Plaan on siis selline, et viia kehakaal uuesti sinna +120 kg peale, kuid seda mõistlikult aeglase tempoga, mitte üle 2 kg kuus, samal ajal peaks toimuma koos korraliku treeningu ja toitumisega ka jõunäitajate paranemine. Seekord on eesmärk näha sama kaalu juures, kus Kaido eelmise aasta alguses oli lihtsalt "kuivem" välja ehk siis eeldame, et läbi korraliku toitumise saame hoida rasvaprotsendi paremini kontrolli all ja seeläbi võiks loota ka tulemuse paranemist jõunäitajates.

Lähtepositsioon on hetkel 107,3 kg hommikuse kaalu järgi (tegelikuses on Kaido vaikselt jub liikuma hakanud ja ka jõunäitajad on uuesti paranenud eile trennisurumine andis tulemuseks 260kg).

Lisaks tavatoidule lisasime toidulisanditest valikusse: hommikusse putru valku (Hera80), peale hommikusööki Olimp (vitamiinikompleksi), enne ja peale trenni kreatiin (Fast) ja samuti tugevama taastaja HTR (Fast), enne trenni veel ka Beta-Alaniin (Fast).HTR lisame lihtsalt Dextrot peale trenni ,et süsikate osa tõsta.

Trenni kohapealt võib Kaido ise kirjutada, kuid mõõdukas koguses jätame sisse aeroobset tegevust, et rasvaprotsenti kontrolli all hoida.

Kogu projekt on plaanitud nii, et see realiseeruks aasta lõpuks kui novembris toimuvad Eesti võistlused. Pole muidugi välistatud, et Kaido sellega varem hakkama ei saa. Vahepeale jääb kevadel MM USA -s kus plaan on võistleda kaaluga 112-113 kg.

Jooksvalt hakkame siia teema alla postitama projekti käekäiku, et teil kõigil oleks võimalus sellele kaasaelada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot see on juba huvitav projekt! Edu Kaidole :(

Ma ikka lootsin, et varsti jõuan Kaido raskusteni, kuid paistab, et see lükkub edasi :D Aga see on hea, treener ei saa ju ometigi õpilasest vähem suruda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju praegu IPF-s tema eeldatavas võistlukaalus rekordid (Eesti, Euroopa, maailma) on?

Silbaumi lehel kõik olemas.

Kui Kaido kavatseb võistelda kehakaalus -125kg , siis on seal veteranide Euroopa rekrod hetkel 290kg , maailma rekord on veteranidel -125kg kaalus 315kg ja seenioride klassis on 327,0 kg nii euroopas kui maailmas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka ilmselt selgitused võlgu.

Otsustasin projekti võtta ette kuna pärast aktiivse spordi lõpetamist kevadel tekkis kerge tühimik. Saavutasin soovkaalu, aga edasi... Polnud selgeid sportlikke eesmärke.

Nüüd otsustasin selle tühimiku siis uue projektiga täita.

Treenin jätkuvalt noori ja vanu edasi. Paljud neist on mulle täna heaks motivatisiooniks trenni teha:)

Annan teada oma arengutest.

Hetkel on kaal 107,2, eile trennis surusin 260kilo. Päris võistluskatse see ei olnud, aga natuke üllatunud olin isegi.

Nüüd võtan ette esimese jõutsükli, mis kulmineerub 3.aprillil Floridas. Treenin 5xnädalas.

Toidulisandeid ja vitamiiine tarvitan järgmiselt:

hommikul:hera 80,vitamiini kompleks, bioglükosamiin, Omega3

enne lõunat:kreatiin 5-8g, beta

peale trenni:HT-R+dextro

peal lõunat:Omega3, bioglükosamiin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Polnud mingit algset eesmärki, et rasv maha saada ja siis numbrid uuesti ülesse.

Võtsin otsuse vastu alles jaanuaris. Vaatasin omalt poolt ka seda, et asi ei oleks ainult emotsionaalne.

7kilo olen võtnud juurde põhiliselt lihaste arvelt, 3 kuu jooksul.

Ütleme nii, et tõukejõuks on olnud paljud: R.Poljakov oma arengutega, siis Raigo oma surumistega, Siim oma üldise arenguga.

Trennis kuulavad poisid ka paremini sõna, kui surud suuremaid numbreid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav projekt tõesti...

Samas paneb mõtlema, et miks see kaalulangetus vajalik oli või miks see üldse ette võeti? Rasv ära, hiljem lihas asemele?:D

Kaids on kõigest ju rääkinu :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

300 kg oleks ilus lüke, 10% senisele isiklikule rekordile juurde treenida ja seda olles vanuses üle 40...

aga kuna Sa heas mõttes rahutu hing ja selle ära teed, siis ega see Su viimaseks ponnistuseks jää. Annan idee kolmandaks projektiks, nimi võiks olla midagi sellist "saja kilone kaido surub 300 kg"

Edu ettevõtmises

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×