Jump to content
Ott Kiivikas

UUS PROJEKT -KAIDO LEESMANN SURUB 300KG!

Recommended Posts

Oleneb kellega võrrelda, näiteks enamus Venemaa ja Ukraina tõstjatest teevad oma parimad tulemused (ametlikud) kahekümnendates ja üldiselt mõne aasta möödudes on nad välja vahetatud uue partii poolt.

Võin muidugi eksida jaa, aga lugesin hiljuti üht artikklit ja sealt jäi meelde nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võin muidugi eksida jaa, aga lugesin hiljuti üht artikklit ja sealt jäi meelde nii.

Üldiselt see vastabki tõele, idanaabritele vihjates pidasin silmas rohkem noorte kiiret kunstlikku üleslöömist, paar aastat tipus hoidmist ja siis vahetus, kuna materjali on palju ning nagu viimaste aastate taustal näha on, siis ka vahelejäänuid nende seas päris palju, said julausa vahepeale paariks aastaks kogu riigi võiskonnad ametliku hoiatuse-võistluskeelu, nüüd nad muidugi rohkem eksid ei tohi, muidu võivad ka eluaegse saada, mis muidugi oleks päris harukordne, et kogu riik diskfalifitseeritaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühel mehel ei andnud jälle rahu, et tema absoluutne rekord üle suruti. Tundub, et praegu on selline aeg, kus "eruväelased" tulevad tegevsporti jälle tagasi, ei tea kas ei anna rahu kui noored teevad rekordeid? Aga mina olen realist ja olen enam kui kindel, et see projekt jääb realiseerimatta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma lugesin küll, et Kaido ütles, et põhiliselt võttis lihaste arvelt juurde. Tean kui piinlikult täpselt ta oma toitumist jälgib ja täitsa usun seda. Milleks hakata tähenärijateks ja mingit kino teha?

Ma hea meelega usun, et Kaido saab selle projektiga hakkama. Vahva kui ju meie mees surub 300. Mind see näiteks väga inspireerib oma trenni suhtes. Edu, Kaido!!!

Muudetud kasutaja wildlife poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühel mehel ei andnud jälle rahu, et tema absoluutne rekord üle suruti. Tundub, et praegu on selline aeg, kus "eruväelased" tulevad tegevsporti jälle tagasi, ei tea kas ei anna rahu kui noored teevad rekordeid? Aga mina olen realist ja olen enam kui kindel, et see projekt jääb realiseerimatta.

Veel üks kade.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühel mehel ei andnud jälle rahu, et tema absoluutne rekord üle suruti. Tundub, et praegu on selline aeg, kus "eruväelased" tulevad tegevsporti jälle tagasi, ei tea kas ei anna rahu kui noored teevad rekordeid? Aga mina olen realist ja olen enam kui kindel, et see projekt jääb realiseerimatta.

Ma ei saa aru kas on mõtet pritsida tatti, kui sa infot ei valda. Aga selline sa juba kord oled.

Minu rahu ei sõltu teiste kordaminekutest vaid minu enda saavutatud eesmärkidest!

Niisama võib ju koduõuel ka haukuda, selleks ei pea netti tulema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Veel üks kade.

Mis kade ? Mees kirjutas oma arvamuse, see ei tähenda kohe, et ta kade on!

Sina Leesmanni jüngrina kohe pead seletama hakkama, et siin jälle vaielda saaks.

Muidugi Kaidole väga palju edu ja jaksu, et see 300kg ka alistuks.

Muudetud kasutaja JarmoOberst poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan seda, et Arvo sul on ka ju mingi eesmärk endale seatud ja püüad seda mingil moel saavutada. Samuti on teistelgi spordiga tegelevatel inimestel mingi eesmärk ette võetud, et see tehtud saaks. On inimesi kes seda eesmärki teevad enda teada ja on inimesi kes seda teevad avalikult kuskil sellest kirjutades. Pigem Arvo pauguta 1 korralik tõmme see ju sul lemmik miks mitte 360 kg see ju sul nii lähedal. Aga jah oma arvamust võib alati avaldada. Aga selle põksimisega eriti midagi ka ei saavutata, pigem tekitate omavahel tüli ülesse. Tean Arvo su arvamusi aga jäta see siia kirjutamata. Mis sa selle ajajooksul võitnud oled, suht midagi. Sa tead ka minu arvamust. Näe sõna pole kuskil võtt ega ka seganud aga kannatas klubi mingi kellegi sõnavõtu ja segamise eest, millest siiani aru pole saanud, et kes see tolvan olla võis. Pigem pange oma toimetustega seal lõunas edasi seal tunduvalt lõbusam ja olen ka teie toimetustega suht kursis, alla oma vägitegudega ärge andke.

Edu Teile soovides

Kaido Vahesalu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaidole ja Otile- kas kusagil meediaväljaandes ei taha oma projekte välja käia? Esimene projekt oli ju super ja annaks paljudele eeskuju. Teine, st praegune vast on liiga spetsiifiline, aga näide suurest tahtejõust ja õigest söömise-trenni-puhkamise vahekorrast võib viia üks kõik kelle soovitud tulemuseni.

see oleks päris hea plaan. Samas oleks hea reklaam sellele alale.

minu arust väga 5 projekt. esimest projekti lugesin huviga, seda aga loen suure huviga.

Muudetud kasutaja vaheoja poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks paljudest asjadest mis inimese positiivseks muudab on eesmärgid...

Kaidol see on ja ma soovin talle edu ning soovitan mitte tähelepanu pöörata negatiivsetele kommentaaridele, see viib tuju alla ja kellel seda vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see oleks päris hea plaan. Samas oleks hea reklaam sellele alale.

minu arust väga 5 projekt. esimest projekti lugesin huviga, seda aga loen suure huviga.

Arvan ka, et siit saaks asjalikku meediakajastust ning samuti ka reklaami.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×