Jump to content
Cardoo

Õige soovitus ?

Recommended Posts

Kirjutasin powermani sellise kirja ,et mida nad soovitaksid 14-16a noorukile kes käib 3xnädalas jõusaalis ja teeb trenni kavajärgi ! vajalik oleks lihaste taastumine ning samas võiks lisada ka jõudu !

Vastus :

Tere

Pakume teile Serious Massi, mis oleks optimaalsem teile sellise

treeningu

juures.

Andrus Murumets

Serious Mass - http://www.powerman.ee/index.php?go=produc...&act_pr=307

On see ikka sellise vanuse juures sobiv ?

Muudetud kasutaja Cardoo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võid ise ka kokku segada valk+süsivesik taastumiseks peale trenni. Serious massis peaks veel olema lisaks kreatiin ja glutamiin, seega see oleks taastumiseks hea variant. Ära ainult kotil olevat soovituslikku kogust kasuta, võta vähem, nii 70g peale trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah seal on glutamiin ja kreatiin + veel 25 mineraali ja vitimiini !

massi peaks ta tõesti tõhusalt lisama kuna seal on juba 1250kcal

tänana teid abi eest ! ja kellel on kogemusi ja soovib midagi lisada on kõik teretulnud :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan et 14a ei peaks veel kreatiini võtma.

hm , võibolla tõesti kuna organism areneb aga seda tahaks teada kellegilt targemalt kas see mõjutab kuidagi organismi ? ja kas selle tarbimine on nii võrd halb kasvavale oragnimile ,et seda ei tohiks tarbida ? No targad mehed rääkige asjast ! :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa muidugi aru, kas sa Murumetsa siis ei usalda, et sa selle vastuse siia üles panid? Kui sa tema käest juba nõu suvatsesid küsida, siis tähendab, et sa teda ka usaldasid, kuid nüüd sead vastuse nagu kahtluse alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa muidugi aru, kas sa Murumetsa siis ei usalda, et sa selle vastuse siia üles panid? Kui sa tema käest juba nõu suvatsesid küsida, siis tähendab, et sa teda ka usaldasid, kuid nüüd sead vastuse nagu kahtluse alla.

mitte et teda ei usaldaks vaid lihtsalt tahtsin teada mida siine rahvast räägib mulle sellises vanuses sellise lisandi tarbimise kohta !

ma lihtsalt väljendasin ennast natuke valesti. Üritan edaspidi sellist olukorda vältida !

Muudetud kasutaja Cardoo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×