Jump to content
AmAc

Mõnus treening, aga ...

Recommended Posts

Probleem on selles et olen käinud juba u. 4 kuud iga nädal korralikult jõusaalis ja teinud trenni kh igati plaanipäraselt ning jõunud edasi ka raskemate raskusteni kui välispidist tulemust ei ole naq üldse märgata kuigi peale trenni ja trenni aja naq annab ikka tunda et oled vot seda ja seda lihast teinud mõnusalt .Kas ma loodan äkki liiga kiiresti tulemusi näha või on midagi selle kohta mida ma ei tea?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitud ka korralikult ?

omateada toitun küll korraliklut sest peale treeningut püüan süüa ka võimalikult palju valku sisaldavaid toiduained muna,piim,keefir jne... igast sellist kraami ja muidu kh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Probleem on selles et olen käinud juba u. 4 kuud iga nädal korralikult jõusaalis ja teinud trenni kh igati plaanipäraselt ning jõunud edasi ka raskemate raskusteni kui välispidist tulemust ei ole naq üldse märgata kuigi peale trenni ja trenni aja naq annab ikka tunda et oled vot seda ja seda lihast teinud mõnusalt .Kas ma loodan äkki liiga kiiresti tulemusi näha või on midagi selle kohta mida ma ei tea?

Söö! Toidu tähtsust ei ole võimalik ületähtsustada sest ilma selleta ei saa sulle lihast juurde tulla.

Teiseks on su silm petlik. Kui sa iga päev end peeglist näed, siis sa muidugi ei märka muutusi sest need tulevad tasapisi ning sujuvalt ning sa harjud pidevalt uue peegelpildiga ära. Kui tahad tõelisi vahesid näha, tee endast iga paari kuu tagant pilte ja võrdle neid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki sa vaatad ennast liiga tihti peeglist, siis ongi vahest raske aru saada.Aga muidugi ka anna aega, Roomat ka ühe päevaga ei ehitatud ja 2,5 grammi valku päevas iga kilogrammi kohta ja küll ta tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no mida te tahate 4 kuuga? nalja teete või`? inimesed käivad aastaid trennis et midagigi saavutada. Ennem treenimata keha jaoks see 4 kuud on paras soojendus ja lihased hakkavad alles trenniga harjuma. Kui vana oled muidu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii palju erinevaid põhjusi võib olla pm et toitumine,puhkus,treening ise + inimese geneetika jne mina pole muidugi mingi professor aga ikka paneb tähele vendasi kes käivad koguaeg trennis ilusti aga progressi ei taha üldse tulla :D

aga no samas ise tegelesin varem üldse suusatamisega ja kui hakkasin saalis käima siis 2 poole kuuga tuli 8-9kg juurde, kõik ümbermõõdud suurenesid, raskused läksid suuremaks, rasva% jäi pm samaks kuna aeroobset tegin ka ikka reguraalselt. toitumine oli küll veits ligadi logadi sõin nii korralikult kui sain aga ikka 4-5 korda päevas.

aga ma usun et seda mõnusam on pärast edusamme nautida kui näed tõsiselt vaeva ja küll lõpuks leiad ise endale sobiva kava ja muu vajaliku :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no mida te tahate 4 kuuga? nalja teete või`? inimesed käivad aastaid trennis et midagigi saavutada. Ennem treenimata keha jaoks see 4 kuud on paras soojendus ja lihased hakkavad alles trenniga harjuma. Kui vana oled muidu?

Ei tea midagi. 4 kuud korraliku trenni ja tulemused peaksid olema juba päris korralikud.

Peale esimest kuud on kehal juba selge mis kamm käib ja edasi peaksid tulema elu parimad lihaskasvud. Ärme unusta, et algajal on korraliku treening-ja toitumiskavaga väga hea areng.

Pigem otsiksin viga, kas trennist või toitumisest. Nii mõnigi arvab, et toitumine korras ja rahumeeli väidab ka nii foorumites. Siis kui palutakse ette lugeda, mis siis toitumine endas sisaldab siis hoia aga peast kinni - hea, et ära pole surnud.

Trenniga on tavaliselt lihtsam aga siingi võib teadmatus kahju tuua. Ületreening on tõenäoline. Algajal indu palju ning vähene areng võib veelgi rohkem sundida trenni tegema. Kuigi tegelikult on tulemus sellise käitumise puhul pigem vastupidine.

Mõned lihtsad soovitused:

Igale lihasgrupile võiks anda peale trenni 48h puhkust. Siis on kindel, et lihas on jõudnud taastuda ning kasvada.(kui on väga hull trenn seljataga siis ei ole ka liiast 72h lasta puhata). Siit tuleb ka jagatud kava populaarsus, kus keskendutakse igale lihasgrupile eraldi päevadel. Nii saab kenasti terve keha läbi treenida ning jätta samas alati piisavalt aega puhkuse jaoks. Kindlasti maga palju. Kui oled seni pigistanud igast päevast viimast ja läbi ajanud 6h-se magamitsükliga siis unusta see ära ning proovi vähemalt 8h kätte saada. Lihas taastub ja kasvab eelkõige magades. Niiet mõtle sellele.

Kui eesmärk on mass, siis söö kindlasti rohkem, kui kulutad. Siin lehel on üleval tööriistade all BAV arvuti, millega saad teada oma enamvähem täpse kalorivajaduse.(BAV on baasainevahetus, trenni tegija võin sinna lisada 20-50%(Algaja puhul võibolla pigem 20%) ning peakski olema selge palju päevas kaloreid vaja läheb. Söö ca. 500kcal rohkem, kui vaja ning küll sa näed, kuidas lihaseid tuleb.

(Kahjuks on isegi selliste tööriistadega raske täpselt aru saada palju sa päevas kaloreid kulutad. Seega soovitan selle koha pealt, kõige täpsemateks arvutusteks siiski kasutada kaalu. Söö ja treeni stabiilselt ning kaalu end 3x päevas. Võta iga päeva keskmine ning võrdle, kas kaal langeb või tõuseb. Nii tead korrigeerida oma söögi kogust.)

Sööd liiga vähe ja kaal langeb ning võib tekkida lihtsamini ületreening. Söö liiga palju ning võtab juurde enamasti peki arvelt. (Kuid ka siin on tegemist omapäraga. Süües liiga palju tuleb küll pekki, aga samas võid ka kindel olla, et lihaskasv on maksimaalne. Lihtsalt pead arvestama siis sellega, et varem või hiljem vaja läbida dieediperiood, et pekist uuesti lahti saada.)

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu probleem on tõesti selles, et oled käinud neli kuud trennis. On uskumatu, kui kiiresti ja odavalt tahetakse tulemusi. Kehaehitamine ei ole putkast burksi ostmine. Mees - Sa tegeled ikka täiesti vale alaga. Ära iialgi enam mine jõusaali, kui Su mõttemaailm selline on (keeleoskusest ma ei räägigi).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

4 kuud on vägaväike aeg, käi korralikult edasi, võta kava kui ei ole ja toitu korralikult vaata järgmise 4 kuu pärast on kindlasti juba vahe silmaga näha :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu probleem on tõesti selles, et oled käinud neli kuud trennis. On uskumatu, kui kiiresti ja odavalt tahetakse tulemusi. Kehaehitamine ei ole putkast burksi ostmine. Mees - Sa tegeled ikka täiesti vale alaga. Ära iialgi enam mine jõusaali, kui Su mõttemaailm selline on (keeleoskusest ma ei räägigi).

see burksi näide oli kyll hea :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Probleem on selles et olen käinud juba u. 4 kuud iga nädal korralikult jõusaalis ja teinud trenni kh igati plaanipäraselt ning jõunud edasi ka raskemate raskusteni kui välispidist tulemust ei ole naq üldse märgata kuigi peale trenni ja trenni aja naq annab ikka tunda et oled vot seda ja seda lihast teinud mõnusalt .Kas ma loodan äkki liiga kiiresti tulemusi näha või on midagi selle kohta mida ma ei tea?

Ainult käinud?Nüüd hakka trenni ka tegema :( Tegelikult on need asjad nii, et kellel tuleb kiiresti ja kellel mitte.Sina kuulud

sinna B klassi siis ( nagu pesumasinad A,B,C ).Kokkuvõtteks ütles Sulle seda, et edu saavutavad need, kes on järjepidevad.

PS: Et mitte Sind solvata, siis mina isklikult kuulun ka sinna pesumasinate klassi B :D

Argo

Muudetud kasutaja argoll poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu probleem on tõesti selles, et oled käinud neli kuud trennis. On uskumatu, kui kiiresti ja odavalt tahetakse tulemusi. Kehaehitamine ei ole putkast burksi ostmine. Mees - Sa tegeled ikka täiesti vale alaga. Ära iialgi enam mine jõusaali, kui Su mõttemaailm selline on (keeleoskusest ma ei räägigi).

No sellise jutu peale ei oska midagi kosta.

Kui sa pole 4 kuuga midagi saavutanud, siis arvan, et sina oled see, kes ei tohiks enam jõusaali minna enda aega ja teiste ruumi raiskama. Aastaid treeninud mehed suudavad heade kavadega siin kuu või kahega sentimeetreid siit sealt juurde saada.

Kui sa nüüd väidad, et algaja peaks enne aasta või 2 treenima enne tulemusi siis ole normaalne....

Algsele postitajale: Tahad tulemusi? Osta treening ja toitumiskava. Tee endast praegu pildid ning vean oma organite peale kihla, et korralikult treeneri nõuandeid jälgides oled paari kuuga nähtavalt paremas vormis.

Loeb kvaliteet mitte kvantiteet, see nii treenimise kui toitumise koha pealt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
omateada toitun küll korraliklut sest peale treeningut püüan süüa ka võimalikult palju valku sisaldavaid toiduained muna,piim,keefir jne... igast sellist kraami ja muidu kh

Selge.

Toitumiskava ei ole,sööd,mida arvad olevat kasulik.

Trennikava ikka on või käib trenn kah sama põhimõtte alusel kui söömine?

Kle,too nüüd ära oma päeva näidismenüü ja trennikava.

Eks siis paista,mis valesti on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×