Jump to content
trance111

Palun abi.

Recommended Posts

Tere, vajaksin abi. 7.veebruaril osalen sangpommi võistustel, harjutuste liigid on: tõukamine ja rebimine, 10 minuti jooksul. Tahaks endas hea tulemuse tegema, olen tegelenud jõusaaliga kuskil 2aastat, jõunäitajad on korralikud. Kuidas peaksin tegema treeningu, et see oleks suunatud sangpommile.

Aitäh, et näete vaeva ja liigutate ajusid sellepärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No arvan, et nii lihtne kõik ei pruugi olla. Kui palju ja kui tihti, see pool huvitaks nagu.

Kuna on suur koormus õlale siis kõige tähtsam on see, et sa üle ei pingutaks, muidu võid kergelt vigastuse saada. Õlad on suhteliselt hellad lihased.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, vajaksin abi. 7.veebruaril osalen sangpommi võistustel, harjutuste liigid on: tõukamine ja rebimine, 10 minuti jooksul. Tahaks endas hea tulemuse tegema, olen tegelenud jõusaaliga kuskil 2aastat, jõunäitajad on korralikud. Kuidas peaksin tegema treeningu, et see oleks suunatud sangpommile.

Aitäh, et näete vaeva ja liigutate ajusid sellepärast.

Kahe nädalaga nüüd küll märgatavat vormi paranemist ei saavuta. Arvan, et trenni võid teha siis, kui tunned, et töös olnud lihased on taastunud. Tee sangpommiga samamoodi seeriatega. Ma arvan, et suutlikuseni pole mõtet alati paugutada ning trenni võid teha ka kergema sangpommiga, kui võistlustel kasutad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, 2 nädalaga imesid ei juhtu jah, arvan, et kui teen kuskil 2korda nädalas sangpommi, siis on täitsa OK. Pean lihtsalt jälgima, et õlg ei saaks ületreeningut. 4päeva enne võistlust teen kõva trenni, siis järgmine päev kergelt ja siis puhkan kaks päeva, kasutaks sellist taktikat. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, 2 nädalaga imesid ei juhtu jah, arvan, et kui teen kuskil 2korda nädalas sangpommi, siis on täitsa OK. Pean lihtsalt jälgima, et õlg ei saaks ületreeningut. 4päeva enne võistlust teen kõva trenni, siis järgmine päev kergelt ja siis puhkan kaks päeva, kasutaks sellist taktikat. :rolleyes:

4-5 päeva enne tee kõva trenn ja lase siis õlal parem puhata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa oled jõusaalis korralikult trenni teinud siis mina paneks nüüd põhi rõhu tehnikale,mis on väga oluline.Internetis on infot kuhjaga.Ühe nädala võiks veel sangpommiga teha kõva treeningu ja lasta teine nädal puhata.Ei tea sinu tulemusi aga treenides pane oma tulemusele 1-2 tulemust juurde.Huvi pärast võiks oma saavutusi kajastada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõuatõmbed: 15

Kükk: 125kg

jõutõmme: 130kg

Lamades surumine: 90kg (pole proovinud üle pika aja)

Õlaga on nii, et olen teinud svungi ja kukla tagant tõukamist, raskused on seal 60kg kandis.

Kui huvi, siis võin vastata, hetkel ei meenu rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan,et 32kg. sangpommi sa üle 45 korra ei rebi.Ja tõukamist mitte üle 30 korra.Tunnen rohkem huvi pommi viskamise vastu.Aga nende jõunäitajate baasil saab ka ühtteist arvata.Huvi pärast pane sangpommi tulemused ka kirja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvan,et 32kg. sangpommi sa üle 45 korra ei rebi.Ja tõukamist mitte üle 30 korra.Tunnen rohkem huvi pommi viskamise vastu.Aga nende jõunäitajate baasil saab ka ühtteist arvata.Huvi pärast pane sangpommi tulemused ka kirja.

Ma arvan,et veel vähem, või on mul endal olematu tehnika.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõuatõmbed: 15

Kükk: 125kg

jõutõmme: 130kg

Lamades surumine: 90kg (pole proovinud üle pika aja)

Õlaga on nii, et olen teinud svungi ja kukla tagant tõukamist, raskused on seal 60kg kandis.

Kui huvi, siis võin vastata, hetkel ei meenu rohkem.

nu need on suht kesised tulemused, aga enne võitlusi puhka 2 päeva kindlalt ja ära õlga tee 3-4p enne võitlusi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sangpomm nõuab rohkem vastuidavust, kui tavaliselt jõsaalis kasutatvad 8-12 seeriad.Selleks, et sangpommi hästi rebida ja tõugata peaks ikka pommi loopima rohkem ja vaja ikka pidevalt tegeleda sellega.Paari nädalaga suurt midagi juurde ei tule, võib-olla ainult tehnikat parandad natuke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×