Jump to content
matuuuu

Ootaks häid soovitusi

Recommended Posts

Tere ! sooviks vähe infot ja nõuandeid ! nimelt olen jõusaalis käinud 1.5 kuud ja nii 3-4 korda nädalas ! olen mingi treeningkava ise teinud ja vaadanud mis sobib...kava ise selline...

Soenduseks jooksen lindil 2-2.5 km kuskil 15 minutit

1. Küünarvarte kõverdamine Scott'i pingil, althaare või siis Küünarvarte kõverdamine alaplokil, seistes

2. Kangi surumine lamades

3. Surumine rinnatrenazööril

4. Kerepainutused trenazööril

5. Jalapress plokkmasinal

6. Tõmbed plokil, ülalt kukla taha

7. Tõmbed plokil, ülalt rinnale

8. Tõmbed plokil eest

9. Surumine õlamasinal

10. Käte eemaldamine spetsmasinal

umbes midagi sellist... olen osa asju vahetanud mõni päev mõne jala harjutuse vastu.... kui tunnen, et ylakeha koormus liiga suur.

vahest ka pärast trenni ujumine :rolleyes: ja tegelen veidi ka motokrossiga kui aega saa !

tahaks teada mida arvate ja kas selline kava on normaalne !? olen 25a ja enne trenni kaalusin kuskil 85-86 kilo ja olen 188 pikk! nüüd peale 1.5 kuud trenni ja korraliku söömist (3-4 korda päevas) kaalun praegu 90kg ja ylakeha lihased rind, õlg, käsivars, bitseps on silmnähtavalt arenenud.

Olen nüüd pool kuud kasutanud muscle plus-i ja dextroni ! yhesõnaga kõik soovitused teretulnud mida muuta ja mida võiks süüa jne

See saali värk istub mulle üle ootuste hästi ja tahaks korralikult ja õieti teha, ning häid tulemusi näha, kui ma seal juba käin ;)

Muudetud kasutaja matuuuu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul on tehtud ülekeha treeningkava, kuid harjutusi on nii palju nagu 2 päeva treeningkaval(ülakeha, alakeha).

Kui tahad ülekeha treeningut kasutada, siis peaksid kava 2x lühemaks tegema:

1.Alakeha surumine(kükk)

2.Alakeha tõmme(rumeenia jõutõmme)

3.Ülakeha surumine(rinnalt surumine, teisel päeval üles surumine)

4.Ülakeha tõmme(ette kallutades kangi tõmbamine vastu rinda, teisel päeva lõuatõmbed)

5,6. Kaks lisaharjutust, ntx 1 biitsepsi ja 1 triitsepsi harjutus või siis treenid nõrki külgi.

Keskmine inimene talub sellist koormust, seda võid teha 3x nädalas(E,K,R).

Muidugi alati avaneb võimalus võtta kava: TÖÖRIISTAD->TREENINGKAVAD

Palju lihaseid haaravad harjutused tehakse enne, ehk kus kõige rohkem raskust kasutad.

Ntx Jõutõmme, kükk, surumine, lõuatõmbed, siis trapets, käed ja kõht alati viimasena.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsiks siva vahele, mis saaks kodus teha alaseljale ?

Kõhulihaseid väntan teha, siis alaselg on just esimene mis vaikselt väsib ja valutama hakkab, oletan, et liiga nõrk ja treenimata ?

Mis harjutused head oleks teha kodus ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsiks siva vahele, mis saaks kodus teha alaseljale ?

Kõhulihaseid väntan teha, siis alaselg on just esimene mis vaikselt väsib ja valutama hakkab, oletan, et liiga nõrk ja treenimata ?

Mis harjutused head oleks teha kodus ?

Superman. Pane end kõhuli maha, nii et käed on sirgelt ees ning tõmba end vibusse. Nagu Superman lendaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsiks siva vahele, mis saaks kodus teha alaseljale ?

Kõhulihaseid väntan teha, siis alaselg on just esimene mis vaikselt väsib ja valutama hakkab, oletan, et liiga nõrk ja treenimata ?

Mis harjutused head oleks teha kodus ?

http://www.youtube.com/watch?v=vKT9ftn-O5E

Üks parimaid harjutusi alaseljale ja keskkohale üldse.

-e- Sealt videost siis kohe esimene, Plank.

Muudetud kasutaja Lightheaded poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult mõtlesin Planku (ja selle variatsioone), aga eks kõik need harjutused toimivad. Endal planguga head kogemused ning soovitan seda kõigile sõpradele-tuttavatele, kellel seljaga probleeme. Keegi pole veel kurtma tulnud, kui siis vastupidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×