Jump to content
Lightheaded

Kas kasutad toidulisandeid?

Kas kasutad toidulisandeid?  

121 liiget on hääletanud

  1. 1. Kui jah, siis millisel kujul?

    • Taastavat sheiki peale trenni
      75
    • Lisan valku toidule
      11
    • Tarbin vitamiine, BCAAd vmt.
      29
    • Saan kõik vajaliku tavatoidust kätte ja ei tarbi midagi
      26
    • Ei tee trenni ning ei tarbi midagi
      0
    • Tarbin midagi, mida siin mainitud pole. (Täpsusta)
      16


Recommended Posts

Enne suve jõin pärast trenni 60grammi Hera80 vadakuvalku ja ~50grammi süsivesiku sheiki. Hetkel tundengina loen igat senti ning ei saa endale sheiki lubada.

Ka ilma lisanditeta saab edukalt hakkama :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimase aasta jooksul olen vaid mõned kuud kasutanud, hetkel ei kasuta üldse ja hetkel ei ole ka plaanis hakata. Olen üsna kindel, et nö. tavatreenijal ei ole mõtet raha selle peale kulutada. Mingit erilist kasu tegelikult ju pole (va. toidulisandite müüjatel :rolleyes: ).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah, vähendasin doose - peale trenni 15-20 g vadakut ja 30g dextroosi. annab taastumisele juurde. liiga palju pole vaja. poole tunni kuni tunni pärast peale trenni veel korralik toit sisse. pole seda lisandit nii palju nüüd vaja küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen üsna kindel, et nö. tavatreenijal ei ole mõtet raha selle peale kulutada.

Ma kaldun ka arvama, et enamusel lisanditarbijatest oleks tegelikult vaja rõhku panna hoopis nö päris toidust koosnevale menüüle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viimase aasta jooksul olen vaid mõned kuud kasutanud, hetkel ei kasuta üldse ja hetkel ei ole ka plaanis hakata. Olen üsna kindel, et nö. tavatreenijal ei ole mõtet raha selle peale kulutada. Mingit erilist kasu tegelikult ju pole (va. toidulisandite müüjatel :rolleyes: ).
Ma kaldun ka arvama, et enamusel lisanditarbijatest oleks tegelikult vaja rõhku panna hoopis nö päris toidust koosnevale menüüle.

Ühinen samuti nende mõtetega. Ca 4a läks aega, et nendele mõtetele jõuda muidu:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale trenni valk ja süsivesikud, sinna lisaks veel kreatiini ja beeta-alaniini. Viimaseid tarvitan nii kaua, kuni otsa saavad, siis ei plaani selliste asjade peale enam raha kulutada lähemal ajal. Valgu ja süsivesikute segu planin siiski edasi võtta.

Tavatoitumine on loomulikult nr. 1 mistahes sportliku arengu jaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasutan lisandeid ainult peale trenni ja nendeks on: Prode 90 (30g ringis valke. 80% kaseiin, 20% vadak) + malto6 2 supilusikatäit ja viinamarjasuhkrut 1-2 supilusikatäit

Muudetud kasutaja rinaldo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühinen samuti nende mõtetega. Ca 4a läks aega, et nendele mõtetele jõuda muidu:)

Vitamiinide ja mineraalide toidulisandeid läheb ikka vahest vaja. Neid läheb isegi mittetreenijal aega ajalt vaja

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Ei tea, kas kõik toidust kätte saan, kuid areng on rahuldav ja lisandeid ei kasuta (Va. kaltsiumi/magneesiumi tabletis + liigestele glükoosamiin, sest viimastel aastatel ragisevad suht palju...kuu aega kasutanud ja juba märgatavalt vähemaks jäänud.).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Whey+süsikad pärast trenni. Vahest lisan whey'd ka hommikuse müsli sisse või võtan supilusika täie koos klaasi piimaga enne magamaminekut.

Lisaks veel kreatiin, vitamiinitabletid ning Nitric Oxide.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×