Jump to content
Marko Terasmaa

Tallinn-Helsinki-Stockholm võistlus

Recommended Posts

Võistlus oli väga vägev!

Ülaltoodud pilt petab mu arust natukene,sest mu teada oli tagumisel mehel piisavalt ruumi veel,lihtsalt pilt on sellise nurga alt tehtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olin ka üks julgestajatest, kuna olin esimest korda elus julgestamas võistlustel, siis ei osanudki midagi karta. See ehmatas küll ära kuidas Rainil läks tasakaal ära, õnneks me kõik reageerisime kiirelt ja lahendasime olukorra. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Julgestamine selline tore närve kõditav tegevus:D

Aga võistlus oli päris pinget pakkuv ja ei osanudki kohati arvatagi, kes võidab.

Raigole õnne surumise abs. rekordi tegemise puhul, 159 wilksi(Y), muidugi kogusumma ja kükk olid ka head:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaksin siinkohal teadvustada kõigile lugejatele, et julgestajate töö võistluste ajal on tagada sportlaste turvalisus. Sellel võistlusel tõrjusid julgestajad kõik tõstekangi rünnakud sportlasele. Tänud julgestajatele! Paar kriitilist situatsiooni oli küll, aga sportlased jäid terveks...küll aga sai kergemaid vigastusi julgestaja...loodame kiiret paranemist Sulle! Julgestajaile langeb suur füüsiline ja vaimne koormus. Kettavahetus ja vastutus turvalisuse ees. See vajab head füüsilist vormi ja kogemusi. Jugestajaks olemine tähendab suurt usaldust korraldaja ja sportlase poolt! Julgestaja on sportlase ihukaitsja...jätke meelde!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen korduvalt klassikalise tõstmise kettamees olnud ning korraldajatelt kuuleme iga kord : "Teate miks teie palk on kõige kõrgem ? Sellepärast, et teile laskub kõige suurem vastutus. Teie peate olema kindlad, et kangil on õige raskus ja et lukud oleks lukustatud. Teie määrate oma kiiruse/aeglusega ära, kui kaua võistlus kestab. Ja kui kellegagi peaks laval midagi juhtuma, siis olete kohal nagu välk."

Seda enam saan ma aru, milline pinge on jõutõstmisvõistluste julgestajatel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×