Jump to content
priit999

Küsimus trenni osas ja peale trenni

Recommended Posts

Jõudu,

Ennem, kui teemat alustan panen oma parameetrid kirja.

Pikkus: 186-7

Kaal: 95kg

Vanus : 19

Nimelt olen käinud siin 4-5 kuud jõusaalis. Nädala 1-4 korda, sõltuvalt tujust ja kuidas aega on. Üldiselt on jõusaal mulle kõvasti jõudu juurde andnud ja pisut lihased andnud.

Kaalu pole väga alla saanud. Jõu osas on suur hüpe see, et enne jõusaali ei suutnud ma korralikult kätekõverdustki teha, aga nüüd vabalt rind ja nina vastu maad ilusti saab pumbatud.

Piitsept ja triitseps on selle ajaga kõige enam arenenud. Üldiselt küsimus on see, et kuna ma olen enda arvates selline jõle turske/ sõprade meelest kapi kehaehitusega, et siis minule vist peale

trenni väga mingit kohupiima ja muud jura pole mõtet sisse ajada ? Mu pikkus ja kaal on sellele vastav, et eesmärgiks on see pekikiht muuta lihaseks. Söön ma ise ka väga väga vähe. Sõltuvalt päevast

teen 1-2 toidukorda, hommik ja õhta siis. Hommikul söön tavalist 1 juustu võileiva ja õuna + tee, kui on isu, aga tavaliselt väga pole. Õhtuti tarbin ka suht väikse portsu. Nimelt ongi küsimus, et mida ma saan teha, et seda lihaste vorpimist kiirendada ja kaalu veel alla viia ? Trenni ma teen seal kooli poolt palgatud treeneri käe all, kes ütleb ja näitab kuidas mida teha. Üldine mure ongi see, et jõudu küll tuleb juurde, aga kaal ei lange. Saan aru küll, et jei jei lihased tulevad tasa tasa ja lihased kaaluvad ka. Kas ongi nii, et lihased mingi hetk kasvavad ja kasvavad ning siis hakkab pekk ära kaduma ja kaal langeb või kuidas need süsteemid käivad ?

Üliselt võiks mingeid tablette või pulbreid ka tarbida, kui keegi oskab soovitada või need tõesti kasulikud on, sest nii palju kui mina tean on need suht money waste !

Parimat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et kaalu alla saada ja rasva kulutada on vaja teha aeroobset, ehk siis jooksmas käia ja rattaga sõita.

Enne trenni ja peale trenni saab seda tehtud.

Ala enne trenni 2km ergomeetrit ja peale trenni 15 mintsa ratast või mõnda muud riistapuud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellise toitumisega sa küll mingit lihast ei kasvata omale, selle olen küll siit selgeks saanud. Mina näiteks söön praegu palju rohkem kui varem, aga tegeln ka just nimel pekist vabanemisega. Ise ka vahest imestan, kui palju ma söön, aga nii on ette nähtud. Varem sõin lõunal ja õhtul korralikult, aga pekk ikka ainult kogunes. Nüüd söön hommikul, lõunal, enne trenni, õhtul peale trenni ja õhtul enne magama minekut ja ikkagi kaal langeb. Sõltub lihtsalt mida ja kuna süüa. Kasuta otsingut ja loe foorumit, siit saad palju vajalike näpunäiteid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt tee oma toitumine korda, ime et sul näljapaistetust seal musklite asemel ei ole! Seejärel kui toitumine on korras, tunned kuidas kasvad siis aeroobset juurde. Ise tegin alguses korra nädalas, teisel nädalal juba 2x 30- 40 min jooksu. Mõjub ka jõusaaalile hästi, kui võhma on. Ära pulssi alguses kõrgeks aja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas pärast trenni on vajalik valk või süsivesik. Kuskil kirjutas nii:

Süües tasakaalustatud toitu või suupisteid, mis sisaldavad vähese rasvasisaldusega valke mitte hiljem kui 1-1,5 tundi pärast treeningut, suureneb su suutlikkus täiendada energiavarusid, parandada lihaskiude ning saavutada rohkem vormis lihased.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõudu,

Ennem, kui teemat alustan panen oma parameetrid kirja.

Pikkus: 186-7

Kaal: 95kg

Vanus : 19

Nimelt olen käinud siin 4-5 kuud jõusaalis. Nädala 1-4 korda, sõltuvalt tujust ja kuidas aega on. Üldiselt on jõusaal mulle kõvasti jõudu juurde andnud ja pisut lihased andnud.

Kaalu pole väga alla saanud. Jõu osas on suur hüpe see, et enne jõusaali ei suutnud ma korralikult kätekõverdustki teha, aga nüüd vabalt rind ja nina vastu maad ilusti saab pumbatud.

Piitsept ja triitseps on selle ajaga kõige enam arenenud. Üldiselt küsimus on see, et kuna ma olen enda arvates selline jõle turske/ sõprade meelest kapi kehaehitusega, et siis minule vist peale

trenni väga mingit kohupiima ja muud jura pole mõtet sisse ajada ? Mu pikkus ja kaal on sellele vastav, et eesmärgiks on see pekikiht muuta lihaseks. Söön ma ise ka väga väga vähe. Sõltuvalt päevast

teen 1-2 toidukorda, hommik ja õhta siis. Hommikul söön tavalist 1 juustu võileiva ja õuna + tee, kui on isu, aga tavaliselt väga pole. Õhtuti tarbin ka suht väikse portsu. Nimelt ongi küsimus, et mida ma saan teha, et seda lihaste vorpimist kiirendada ja kaalu veel alla viia ? Trenni ma teen seal kooli poolt palgatud treeneri käe all, kes ütleb ja näitab kuidas mida teha. Üldine mure ongi see, et jõudu küll tuleb juurde, aga kaal ei lange. Saan aru küll, et jei jei lihased tulevad tasa tasa ja lihased kaaluvad ka. Kas ongi nii, et lihased mingi hetk kasvavad ja kasvavad ning siis hakkab pekk ära kaduma ja kaal langeb või kuidas need süsteemid käivad ?

Üliselt võiks mingeid tablette või pulbreid ka tarbida, kui keegi oskab soovitada või need tõesti kasulikud on, sest nii palju kui mina tean on need suht money waste !

Parimat.

Sellise toitumisega Sa ei kasvata lihast vaid hävitad seda :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõudu,

Ennem, kui teemat alustan panen oma parameetrid kirja.

Pikkus: 186-7

Kaal: 95kg

Vanus : 19

Nimelt olen käinud siin 4-5 kuud jõusaalis. Nädala 1-4 korda, sõltuvalt tujust ja kuidas aega on. Üldiselt on jõusaal mulle kõvasti jõudu juurde andnud ja pisut lihased andnud.

Kaalu pole väga alla saanud. Jõu osas on suur hüpe see, et enne jõusaali ei suutnud ma korralikult kätekõverdustki teha, aga nüüd vabalt rind ja nina vastu maad ilusti saab pumbatud.

Piitsept ja triitseps on selle ajaga kõige enam arenenud. Üldiselt küsimus on see, et kuna ma olen enda arvates selline jõle turske/ sõprade meelest kapi kehaehitusega, et siis minule vist peale

trenni väga mingit kohupiima ja muud jura pole mõtet sisse ajada ? Mu pikkus ja kaal on sellele vastav, et eesmärgiks on see pekikiht muuta lihaseks. Söön ma ise ka väga väga vähe. Sõltuvalt päevast

teen 1-2 toidukorda, hommik ja õhta siis. Hommikul söön tavalist 1 juustu võileiva ja õuna + tee, kui on isu, aga tavaliselt väga pole. Õhtuti tarbin ka suht väikse portsu. Nimelt ongi küsimus, et mida ma saan teha, et seda lihaste vorpimist kiirendada ja kaalu veel alla viia ? Trenni ma teen seal kooli poolt palgatud treeneri käe all, kes ütleb ja näitab kuidas mida teha. Üldine mure ongi see, et jõudu küll tuleb juurde, aga kaal ei lange. Saan aru küll, et jei jei lihased tulevad tasa tasa ja lihased kaaluvad ka. Kas ongi nii, et lihased mingi hetk kasvavad ja kasvavad ning siis hakkab pekk ära kaduma ja kaal langeb või kuidas need süsteemid käivad ?

Üliselt võiks mingeid tablette või pulbreid ka tarbida, kui keegi oskab soovitada või need tõesti kasulikud on, sest nii palju kui mina tean on need suht money waste !

Parimat.

Kohupiim on jura ja pulbrid on money waste- targutab vähem, kui abi tahab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×