Jump to content
ants16

4x8 kava kohta küsimus.

Recommended Posts

Ma teen praegu 4x8 kava, 4ks jaotatud, ehk siis 1)rind/triits 2) selg/biits 3)õlg 4)jalg - suurematele lihasgruppidele teen 4harjutust formaadis 4x8. Nüüd on küsimus, kui kaua oleks optimaalne seeriate vahele puhata, ning kui palju tuleks harjutuste vahel puhata?

Täna proovisin nii teha et seeriate vahel 1min ja harjutuste vahel 3min. Aga see 1min seeriate vahel tõmbas mind päris rihmaks ära(raskused ka suured), sest olen harjunud puhkama kuskil 1.15-1.30 min.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma teen praegu 4x8 kava, 4ks jaotatud, ehk siis 1)rind/triits 2) selg/biits 3)õlg 4)jalg - suurematele lihasgruppidele teen 4harjutust formaadis 4x8. Nüüd on küsimus, kui kaua oleks optimaalne seeriate vahele puhata, ning kui palju tuleks harjutuste vahel puhata?

Täna proovisin nii teha et seeriate vahel 1min ja harjutuste vahel 3min. Aga see 1min seeriate vahel tõmbas mind päris rihmaks ära(raskused ka suured), sest olen harjunud puhkama kuskil 1.15-1.30 min.

Tee enesetunde järgi kui ikka korralikult trennis pingutad siis ei saa päris kellapealt võtta kaua paus peaks olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma teen praegu 4x8 kava, 4ks jaotatud, ehk siis 1)rind/triits 2) selg/biits 3)õlg 4)jalg - suurematele lihasgruppidele teen 4harjutust formaadis 4x8. Nüüd on küsimus, kui kaua oleks optimaalne seeriate vahele puhata, ning kui palju tuleks harjutuste vahel puhata?

Täna proovisin nii teha et seeriate vahel 1min ja harjutuste vahel 3min. Aga see 1min seeriate vahel tõmbas mind päris rihmaks ära(raskused ka suured), sest olen harjunud puhkama kuskil 1.15-1.30 min.

Trenn peabki rihmaks tõmbama! Esialgu on harjumatu, kuid paari nädala pärast hakkavad raskused päris tublisti tõusma.

Ja veresooned tulevad ka nähtavale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trenn peabki rihmaks tõmbama! Esialgu on harjumatu, kuid paari nädala pärast hakkavad raskused päris tublisti tõusma.

Ja veresooned tulevad ka nähtavale.

Kui ikka ülekaalus pekihunnik olen siis ei tule need veresooned nähtavale ka siis kui puhkepause üldse ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×