Jump to content
Annika Pärtel

A.Tokko taotleb läbi Patendiameti omale Bonsunat!

Recommended Posts

Kurat selline tunne nagu oleks klient kuskil advokaadibüroos ja vaatan pealt, kuidas kõik töötajad üksteist surnuks peksavad vahendeid valimata. Ülemused kargavad toolid käes ja virutavad vastu suvaliste päid puruks. Osad istuvad nurgas ja mõtlevad keda kohtusse kaevata, osad juba vormistavad pabereid ning teised jälle libistavad juba õllet - paberid korras ja papp voolab.

Huvitav on lugeda spordimaailma telgitagustest aga Fitness.ee kui selline hakkab mõtet kaotama. Aastaid juba olen soovitanud inimestel siia tulla ja foorumeid lugeda, et tarkust kogeda ning kogenenud inimeste käest infi hankida. Ma ei usu, et enam tulevikus rahvast siia saadan - sellisest kaosest ei saa enam keegi midagi aru. Kõik vähegi kogenenumad vaidlevad omavahel nii, et veri väljas...

Kolin ka vist Bonsuna.com'i üle - kuigi nimi ei libise just kõige paremini üle huulte.

Tekkinud on siin mingid arusaamatud leerid. Osad kaitsevad ühte poolt ja teised teist. Siis on mingid vahepealsed tüübid, kes on mõlemast poolest mõne inimese sõbrad. Pillutakse sitta ja jahutakse x asjadest. Totaalne kaos.

Ma ei saa enam üldse aru, kes süüdi on. Tundub, et Tokko mafia on tõesti olemas ja kepib siin teatud inimeste ajusid. Need inimesed aga pole ise ka alati puhtad poisid olnud ja nüüd on ilge kammajaa lahti, kes see hetkel see kõige suurem oinas on, kes vaja üles puua. Tuuakse tõendeid siitpoolt ja sealtpoolt. Argumente mõlemalt poolt lendab nagu automaadist.

Tavainimene on keskel ja ei jagu üldse matsu lahti. Pole ka imestada, pole kulturist olnud - vähemalt võistlev mitte. Kurat teab, millega tähtsad onud tegelevad kui keegi tähele ei pane.

Ma saan aru selliste teemade vajalikkusest. Kord ja õiglus peab majja saama. Kuid varsti kutsuks mina juba politsei või kurat teab mille välja. Siin tulevad sellised asjad varsti avalikuks, et kõigil vajub karp lahti.

See metsik netis vaidlemine on ikka jube kepp. Kas tõesti mitte keegi pole juba üksteisele päriselus lõuksi sõitnud? Oleks ma Marek siis ma oleks ammuilma Tokkol juba sahtli kahte lehte löönud ja Oti munepidu lakke riputanud. Netis saab üldsust asjast teadlikuks, kuid rahuldust saab ikka tegudega.

Mareki asemel oleksin lasknud endale mikri külge panna ja läinud uurima ja proovima, mida kõikidest nendest vendadest välja pressida annab. Siin tundub, et süüdlasi ikka leiab keda oksa tõmmata - kas keegi on mingit füüsilist asitõendid ka leida proovinud ja kellegi ka reaalselt millegis vahele võtta?

See neti mulin vaikselt käib närvi. Nussitakse ajusid, aga kokkuvõttes ei toimu muud, kui lendlevad kuulujutud. Kannatavad ainult tavalised inimesed ja noored sportlased. Ei saada aru, mis tegelikult toimub ega keda usaldada.

Oleksin ma praegu võistlev kulturist või fitnessist, kes alles alustanud siis oleks mul juhe juba päris, päris koos.

Väga paljudes foorumites on poliitika keelatud, sest see viib alati sama lõpptulemuseni - kaos. Mis teeb siin asja hullemaks on see, et siinne nn. poliitika on kõik samade tegelaste pärusmaa, kes seda lehte siin korraldavad/ haldavad/ aitavad. Mistahes firma ei saa loota asjade rahuliku käigu üle kui kõik tegelased, kes firmad juhivad on mingite imelike asjadega seotud.

Las foorumis käia möla aga ainult juhul, kui foorumi omanikud ise pole asjaga seotud. Nii, et saa sellest asjast kunagi sotti. Piisab ainult omanikul käskida teemast pooled postid kustutada ja nii ongi. Kui märget kustutamisest ka ei jää siis ongi tavainimene teadmatuses.

Tee või oma foorum... Avalik foorum peab olema erapooletu...

Aga vaidlus jätkaku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See neti mulin vaikselt käib närvi. Nussitakse ajusid, aga kokkuvõttes ei toimu muud, kui lendlevad kuulujutud. Kannatavad ainult tavalised inimesed ja noored sportlased. Ei saada aru, mis tegelikult toimub ega keda usaldada.

Oleksin ma praegu võistlev kulturist või fitnessist, kes alles alustanud siis oleks mul juhe juba päris, päris koos.

Archangelil on õigus!

Seepärast siin ennist soovitatigi ju asi omavahel silmast silma ära klaarida, mitte siinses netifoorumis halada ja lärmata. Aga nagu näha, meeldib neile rohkem siin foorumis halisemas käia ja sellega siinne foorum "vaenujalale" ajada ja veelgi negatiivsemasse valgusesse asetada... Huvitav, miks siinsed kasutajad seal foorumis halamas ei käi? :D

Kurb, et tahetakse taoliste bravuursete postitustega fitness.ee'le nö kriips peale tõmmata. Siinsed kasutajad ja teadmiste ammutajad ei ole ju mitte milleski süüdi, mis seal üleval pool toimub... Foorum jäägu foorumiks ja "ära tehke" mujal! Ei ole vaja selleks foorumit risustada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks küsimus ?! Milline arvestatav tüliõun on lahendatud internetifoorumis avalikul diskussioonil? Kõik võivad sõna võtta.. midagi arvata... midagi spekuleerida. Põhimõtteliselt tuleks KÕIK sellised teemad koheselt kinni panna, et tavakasutaja ei peaks osa saama TEIE musta pesu pesemisest. FAKT! Praegu kannatavad mõlemate osapoolte mained ning lõpuks ei saa enam kedagi uskuda.

Kõik teised peaks samuti mõtlema, enne kui suud paotavad. Laus roppusi ei ole mõtet siia kirjutada. Miks? Pärast viimast posti on näiteks minul emmimehest suht nigel arvamus. Inimene, kelle väljendumisoskus piirdub vulgaarsustega. Eesmärk omaette oli vist igasse lausesse "######" ja "imema" kõrvuti saada.

Eesti on väike... seda ei tasu unustada. Läbi erinevate ametite võime me kõik kord kohtuda või mittekohtuda. Kas sellist muljet tahategi endast jätta ?

Muudetud kasutaja savi_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks küsimus ?! Milline arvestatav tüliõun on lahendatud internetifoorumis avalikul diskussioonil? Kõik võivad sõna võtta.. midagi arvata... midagi spekuleerida. Põhimõtteliselt tuleks KÕIK sellised teemad koheselt kinni panna, et tavakasutaja ei peaks osa saama TEIE musta pesu pesemisest. FAKT! Praegu kannatavad mõlemate osapoolte mained ning lõpuks ei saa enam kedagi uskuda.

Kõik teised peaks samuti mõtlema, enne kui suud paotavad. Laus roppusi ei ole mõtet siia kirjutada. Miks? Pärast viimast posti on näiteks minul emmimehest suht nigel arvamus. Inimene, kelle väljendumisoskus piirdub vulgaarsustega. Eesmärk omaette oli vist igasse lausesse "######" ja "imema" kõrvuti saada.

Eesti on väike... seda ei tasu unustada. Läbi erinevate ametite võime me kõik kord kohtuda või mittekohtuda. Kas sellist muljet tahategi endast jätta ?

WORD!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda teemat lugedes mõtlesin, et kahju kui mõnikord lihtsalt ei suudeta või ei taheta mõista teineteist. Mõned inimesed sõltuvad teistest ja tahavad olla kellegi moodi. Umbes, et kui tema on ülbe, siis olen mina ka. Põhieesmärk, et saaks ükskõik mis hinnaga teisele ära teha. Ma ei väida, et kõik sellised oleks aga väga paljud kahjuks on. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks küsimus ?! Milline arvestatav tüliõun on lahendatud internetifoorumis avalikul diskussioonil? Kõik võivad sõna võtta.. midagi arvata... midagi spekuleerida. Põhimõtteliselt tuleks KÕIK sellised teemad koheselt kinni panna, et tavakasutaja ei peaks osa saama TEIE musta pesu pesemisest. FAKT! Praegu kannatavad mõlemate osapoolte mained ning lõpuks ei saa enam kedagi uskuda.

Kõik teised peaks samuti mõtlema, enne kui suud paotavad. Laus roppusi ei ole mõtet siia kirjutada. Miks? Pärast viimast posti on näiteks minul emmimehest suht nigel arvamus. Inimene, kelle väljendumisoskus piirdub vulgaarsustega. Eesmärk omaette oli vist igasse lausesse "######" ja "imema" kõrvuti saada.

Eesti on väike... seda ei tasu unustada. Läbi erinevate ametite võime me kõik kord kohtuda või mittekohtuda. Kas sellist muljet tahategi endast jätta ?

Nõus.

Võib-olla on see minu viga,aga arumaisaa,kuidas on võimalik netifoorumis lahendada juriidilisi küsimusi ..., :D

Ma ei saagi aru,kas on eesmärgiks leida probleemile (endale) sobiv lahendus või lihtsalt veidi halada.

Juriidilisi küsimusi lahendatakse jurisprudentsi kasutatades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nõus.

Võib-olla on see minu viga,aga arumaisaa,kuidas on võimalik netifoorumis lahendada juriidilisi küsimusi ..., :D

Ma ei saagi aru,kas on eesmärgiks leida probleemile (endale) sobiv lahendus või lihtsalt veidi halada.

Juriidilisi küsimusi lahendatakse jurisprudentsi kasutatades!

No vaata teema algatajat ja siis selle sama isiku postitusi ja vastus peaks üsnagi selge olema ;p

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas näiteks .org, .net ja .info on registreeritud. :D

ee. domeeni saab vaid firma ja vaid ühe registreerida.. teised need peaks tasuta olema. Samas osav firma suudab omale rohkem kui ühe domeeni välja kaubelda.. ennegi tehtud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi siin vahepeal kurtis, et moderaatoreid on vähe, Rebane seepeale, et davai andke teada kes tahavad modeda, andku teade´a, proovime ära. Ega eriti palju järel ei ole neid kasutajaid kes neid emanikkujaist "pealikke" siin aidata tahavad. Minupoolest võtke põske need värdjad kes siin Oti ja Tokko istekohti endale sobivaks peavad ja kes kõik endast oleneva nende kaitsmiseks teevad. Omakasu eesmärgil ###### imeda meeldib vist paljudel :D))

mina arvan, et kukekari lõpetab seal, kus on nende koht, ja teaiste arvamus nendest selleks ka jääb, proovigu isekeskis nad olla kes tahavad....

Edit: kui saate Otilt valgukoti, siis imege end õnnelikuks sellest ...ega rohkem teil elus ei vea niipalju, eks :P

Võta nüüd hoogu maha natuke. Kui ei tea millest räägid, ja veel sellisel toonil siis soovitan mitte siia kirjutada. Arvasin/lootsin et oled suht normaalne tüüp kes tahab trenni tõsiselt võtta (tean sind Arcticust) kuid ilmselt olen rängalt eksinud - oled lihtsasti mõjutatav ja vooluga kaasamineja. OK see selleks.

Minu kirjutise mõte on see, et olen (ilmselt ka teised moded samal põhjusel) suht debiilsed postitused üles jätnud, et mitte õli tulle valada ja anda põhjust teema mõttetumaks muutmiseks. Edaspidi hakkan vaikselt kustutama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võta nüüd hoogu maha natuke. Kui ei tea millest räägid, ja veel sellisel toonil siis soovitan mitte siia kirjutada. Arvasin/lootsin et oled suht normaalne tüüp kes tahab trenni tõsiselt võtta (tean sind Arcticust) kuid ilmselt olen rängalt eksinud - oled lihtsasti mõjutatav ja vooluga kaasamineja. OK see selleks.

Minu kirjutise mõte on see, et olen (ilmselt ka teised moded samal põhjusel) suht debiilsed postitused üles jätnud, et mitte õli tulle valada ja anda põhjust teema mõttetumaks muutmiseks. Edaspidi hakkan vaikselt kustutama.

MOTT!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võta nüüd hoogu maha natuke. Kui ei tea millest räägid, ja veel sellisel toonil siis soovitan mitte siia kirjutada. Arvasin/lootsin et oled suht normaalne tüüp kes tahab trenni tõsiselt võtta (tean sind Arcticust) kuid ilmselt olen rängalt eksinud - oled lihtsasti mõjutatav ja vooluga kaasamineja. OK see selleks.

Minu kirjutise mõte on see, et olen (ilmselt ka teised moded samal põhjusel) suht debiilsed postitused üles jätnud, et mitte õli tulle valada ja anda põhjust teema mõttetumaks muutmiseks. Edaspidi hakkan vaikselt kustutama.

Kui me kõik need teemad kinni paneme, kus vähegi kedagi kritiseeritakse, siis oleks poleemika veel 10x suurem. Mõelge ise, kuidas aktivist ja kogu ülejäänud kamp meile hambad kõrri lüüa üritaksid, kui me kõik nende märkused ja teemad kohe prügikasti suunaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui me kõik need teemad kinni paneme, kus vähegi kedagi kritiseeritakse, siis oleks poleemika veel 10x suurem. Mõelge ise, kuidas aktivist ja kogu ülejäänud kamp meile hambad kõrri lüüa üritaksid, kui me kõik nende märkused ja teemad kohe prügikasti suunaks.

Kriitika tuleb ka ära kannatada, vastasel juhul ( teemad/postid ära kustutades )oled nõrk/süüdi. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kriitika tuleb ka ära kannatada, vastasel juhul ( teemad/postid ära kustutades )oled nõrk/süüdi. :D

Just. Keegi konstruktiivset kriitikat ei olegi kustutanud. Ja kui keegi siin kirjutab "Arnold, tule siia, ma lõikan sul munad kääridega maha", siis loomulikult läheb see prügikasti. Ja läks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just. Keegi konstruktiivset kriitikat ei olegi kustutanud. Ja kui keegi siin kirjutab "Arnold, tule siia, ma lõikan sul munad kääridega maha", siis loomulikult läheb see prügikasti. Ja läks.

Poiss, kes tegi interneti foorumis vähe julgemalt kui nii võib öelda "tulistamisähvarduse" koolile... sai krim korras karistada. Ähvardustega tasub ettevaatlik olla :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D

NO ja mida siit siis loota oli. Iga päev kaeveldakse milline on Eesti kulturismi maastik ja kes seda juhib... Kui võrd kogu teema on ühe inimese käes...

Kusjuures isegi olen arvanud täiesti asjaga kokku puutumata, et millalgi lisandid müüki tulevad. See on jällegi konkurents monopolile.

Igatahes edu uue äriga, ükski algus pole lihtne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milleks sellist avalikku tatipritsimist vaja on siia? Ma mõtlesin, et see foorum on "by the people for the people" ehk siis siin saab toitumis- ja trennialast nõu. Kui on juriidilisi probleeme, pöörduge kohtusse. Kui Arnold juba tükk aega tagasi üritas registreerida miskit enda nimele, kas te tõesti ei näinud seda tulemas, et ta bonsunat ka enda nimele kavatseb registreerida? Marek oleks võinud ammu Bonsuna enda nimele registreerida, siililegi selge, et kui mingi nimetus hakkab kuulsust omandama laias avalikkuses, tahab keegi sellega hakata raha teenima. Arnold oli lihtsalt kõige kiirem, varem või hiljem oleks mõni ärikas Bonsuna ära reganud. Mitte et ma õigustaks Arnoldi tegevust aga jahtuge maha natuke ja ajage asju õigeid kanaleid pidi, mitte siin vihast vahutades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik teised peaks samuti mõtlema, enne kui suud paotavad. Laus roppusi ei ole mõtet siia kirjutada. Miks? Pärast viimast posti on näiteks minul emmimehest suht nigel arvamus. Inimene, kelle väljendumisoskus piirdub vulgaarsustega. Eesmärk omaette oli vist igasse lausesse "######" ja "imema" kõrvuti saada.

Ei teagi, miks ära ei kustutatud, sellisel kellaajal/olekus ei pruugigi just kõige asjalikumad postitused tulla :D

A noh, shit happens..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vägivalda küll ei armasta, aga ai kuis tahaks kogu seda punti poksiringi panna, loosiks paarid välja ja hakkaks kalli raha eest pileteid müüma ;) MMA reeglid üldiselt oleks, aind et küünistada ka võib, siis saaks aktivist ka ennast kenasti-ilusti välja elada :ph34r:

Kaege no kuigi, jahtuge maha, te olete seal linnasees päris ära keerand vist, sa alessandro võiks ka ikka nii mõnegi posti tegematta jätta, asi pole selles, et kas sa ei või küsida või et kas sul on õigus või pole seda posti teha, aga lihtsalt... Sa tubli kalamehena võta rohkem aega jääaugu peal istumiseks, ära netiskäismist võimaldavat telefoni ka kaasa võta, puhkad närvi ja loodetavasti saad hea saagi kah, proovi vähem modeda... onju!

Aga üldiselt jah, peab vist bonsuna.com-i vaikselt üle kolima! Siin on palju räägitud, et see jama hakkas Aderi vahelejäämisega, Kiivikas, kes siin foorumis pröökas muidu, et vaadake ikka mu saadet ja nännännäää, tegi fotoreportaaze oma üliedukatelt võistlustelt laiast maailmas, pole sel teemal vist ainsatki posti teind, samamoodi Tokko praeguse teema puhul! Kui Kalmus metekaga vahele jäi, kirjutas ta minu mäletamist mööda oma blogisse pika jutu selle kohta ja oli ka artikkel sel teemal, mees julges tunnistada vähemalt, selle eest minu polt igatahes respekt! Oi jummal, tegelt ei viitsi selle klounaadiga eriti kaasa minna, niiet aitab küll!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kiivikas, kes siin foorumis pröökas muidu, et vaadake ikka mu saadet ja nännännäää, tegi fotoreportaaze oma üliedukatelt võistlustelt laiast maailmas, pole sel teemal vist ainsatki posti teind, samamoodi Tokko praeguse teema puhul!

Kui nad ei võtagi sõna internetis antud teema üle, siis teevad ka õigesti. Kuna internetis öeldud asjad salvestuvad serverites, teiste inimeste arvutites. On väga vähe võimalusi kontrollida seda, mis su sõnadega juhtub pärast nende postitamist. Võib juhtuda, et su enda sõnad tulevad sulle ringiga tagasi ning võivad hakata sind mõjutama sellisel moel ja kujul, mis sulle kõige vähem meeldib.

Ühesõnaga, selliseid asju tuleb omavahel silmast silma klaarida, küll siis teine pool on ka nõus kommentaare jagama.

Muudetud kasutaja Kimbu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×