Jump to content
Annika Pärtel

A.Tokko taotleb läbi Patendiameti omale Bonsunat!

Recommended Posts

Asi klaar ju, kuid kus sa näed, et Tokko tahab bonsuna.com'i või Bonsuna: Halastamatu & Kompromissitu't ära võtta?

Ei saa su kisast aru nagu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud! Ehk siis toon uuesti veelkord välja, kes ei viitsi või ei oska otsida:

Domain Name: BONSUNA.COM

Registrar: ENOM, INC.

Whois Server: whois.enom.com

Referral URL: http://www.enom.com

Name Server: NS.ZONE.EE

Name Server: NS2.ZONE.EE

Status: clientTransferProhibited

Updated Date: 04-aug-2009

Creation Date: 06-aug-2008

Expiration Date: 06-aug-2010

Bonsuna film esilinastus CC Plazas 29.11.2008, peale mida sai see meie isiklikul kulul trükitud ka DVD-dele ning Fitshoppidesse müüki viidud. Müük, nagu hiljem selgus, oli suures osas siiski tegelikult "müük"...

Tõlkida ei viitsi, kes aru ei saa, või lugeda ei oska. Kasutage näiteks Google Translate´i või midagi.

Kas domeeni eest maksid sina oma taskust?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kurat tänapäeval keerleb pea kõik ümber raha, midagi ei ole teha.. aga paistab, et Tokkol ei tule see patentimine välja, mille kuradi pärast oli vaja üldse kaniitama hakata sellega, ei viinud ennem asjadega kurssi end ...

Loll pea on ihule nuhtluseks! :D

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt ei saa ma aru, milleks paanitseda enne, kui asi klaar ei ole. Kuna see kaubamärgi taotlus on alles menetluses, siis milleks asjata siin poleemikat tekitada? Sõdima hakake siis, kui see kaubamärk tema valduses on!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt ei saa ma aru, milleks paanitseda enne, kui asi klaar ei ole. Kuna see kaubamärgi taotlus on alles menetluses, siis milleks asjata siin poleemikat tekitada? Sõdima hakake siis, kui see kaubamärk tema valduses on!

Vaevalt Sa ettevõtjana sedasi arvaksid, kui keegi proovib patendeerida Sinu firma nime kui trademarki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaevalt Sa ettevõtjana sedasi arvaksid, kui keegi proovib patendeerida Sinu firma nime kui trademarki.

No siin just tehti ju selgeks, et see ei ole ettevõte, vaid on FOORUM. Nii et ei näe erutuseks põhjust. Oleks see mingi AS'i või OÜ' alge, siis oleks teine teema. Kuid on kõigest FOORUM.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No siin just tehti ju selgeks, et see ei ole ettevõte, vaid on FOORUM. Nii et ei näe erutuseks põhjust. Oleks see mingi AS'i või OÜ' alge, siis oleks teine teema. Kuid on kõigest FOORUM.

Pole päris nii, nagu ma aru sain on tegu siiski MTÜ-ga. MTÜ on samamoodi juriidiline isik, kui OÜ või AS.

Äriregistist vaadates leiab sellise asja:

Sama või sarnase nimega on

1. bonsuna, kaubamärk , klass(id) 32,35; omanik Arnold Tokko.

Masendav ikka. Ärieetika my ass...

Muudetud kasutaja marko233 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No krt küll mõtlesin ,et alles süüdistati bonsuna.ee-d dopingupropageerimisiset ja ähvardati treeneritel litsents ära võtta kes seal tegutsevad, nüüd siis tahab A. Tokko seda kaubamärki endale, võtaks äkki kõikidel fitness.ee tegijatel ka litsensid ära? Krdi kahepalgeline käitumine ikka, ainult vee tõmbate endale peale sellega ja mida rohkem pasandate seda rohkem saab bonsuna foorum reklaami.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, olen BONSUNA, ehk teate? MH? Nii ütles MK, ühel kevadsuvisel päeval Hr Tokkole. Ta muidugi teadis, et BONSUNA on MK Fitness.ee foorumi kasutajanimi aga sel hetkel ei "mitsenud" see nimi talle veel piisavalt , et nö tuluke põlema lööks. Küll aga lõi see tuluke mehe peas põlema siis kui filmiteema "MK läheb hollywoodi" meediasse jõudis. Ok, isegi vast veel mitte siis kohe aga kuu aega hiljem kui meie tublid amatöörid hakkasid kodumaist filmi tegama BONSUNAST. Siis oli ühel päeval äkki selle lehe MK blogi aadressiga ühendatud www.bonsuna.com. ja MK meilikastis kiri, et ükskõik kes su nime googeldab satub ka siia. MK ütles, et OK. Las siis olla. Hiljem KINKIS HR TOKKO WWW.BONSUNA.COM NAGU AUMEES.... Jokerile /kuna MK ja JOKER on ju ühemunakaksikud/ ja vastu ei soovinud midagi. PM tegi mulle ja tulevastele BONSUNA TEAM liikmetele kingituse pisikese. TÄNUD! Nüüd kus aga kuu aega tagasi meedias suur sõda nn steroidisaidi ja naturaalse saidi vahel algas, lõi isandal uus ja eredam tuluke silmadevahel helednama. /võrrelge meedias olnud sõja kuupäevi ja patendiametile sisseantud taotluse kuupäevi./ Taotlus kiirelt sisse siis ja pm saan nii ka bonsuna.com tagasi omale. :P Liikus mehe mõte arvatavalt. Tore mees oled Arnold.

Aga tutkit, ei saa sa ühti. Ma ei anna sinusugusele BONSUNAT ka siis mitte kui seda osta tahaksid. HILJA!!! :lol:

Siin ka vastus ALESSI küsimusele, mida ta siin nii pingsalt ootas. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isegi kui "bonsuna" kaubamärk peaks A nimele minema, ega bonsuna.com saiti ei saa ju keegi ära võtta?

Nojah, see oleks sma hea kui me veaks fitness.ee-d omajõududega. Eriti huvitav ja armas variant. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt ei saa ma aru, milleks paanitseda enne, kui asi klaar ei ole. Kuna see kaubamärgi taotlus on alles menetluses, siis milleks asjata siin poleemikat tekitada? Sõdima hakake siis, kui see kaubamärk tema valduses on!

Ma arvasin siiani et sa olen natuke nutikam , kahju sinust kohe. Sa oled ikka..., ok, sinu lohutuseks võib öelda, et enamus siinsest noorest rahvast väga eemal sellest mis tegelikult toimib ja on 10 viimast aastat toimunud. Ah, aidaa, ma lähen magama. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii. Ehk siis Tokko kinkis teile selle domeeni, ja siis hakkas tema selja taga toimuma miski, mis Tokkole ei meeldinud. Sealt edasi kõik ülejäänud järeldused. Kord ütleb Bonsuna liidu kohta midagi teravat, kord vihjab joker midagi mädanevast kalast, kord jaurab aktivist steroididest...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii. Ehk siis Tokko kinkis teile selle domeeni, ja siis hakkas tema selja taga toimuma miski, mis Tokkole ei meeldinud. Sealt edasi kõik ülejäänud järeldused. Kord ütleb Bonsuna liidu kohta midagi teravat, kord vihjab joker midagi mädanevast kalast, kord jaurab aktivist steroididest...

Kle mida sa kahtlast sa täna joonud oled? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arnold Tokko on lihtsalt tüüpiline Eesti biznezmään / spekulant. Ega ausalt pole siin riigis keegi rikkaks saanud või vähemalt märkimisväärselt ja kiirest mitte. Sellise ülekohtu vastu on ennast teinekord väga raske kaitsta, kehtib ju reegel - kes ees see ... mees ? Kuid milline mees ?!

Mis mind aga hämmastab on Jokeri ja Aktivisti "lärmamine". St liialt emotsionaalsed postitused ükstaspuha mis teemal. See on just viimase aja trend. Varem oli neil kahel kombeks tagasihoidlikult ja asjalikult postida. Tundub mulle vaid nii ? Ei tea. Kui see on nii, siis vabandan, sest ka mina vastutan oma sõnade eesti. Olgu need siis internetis või ilmsi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis vahet kes, kust, mida sai fakt on see et see sait kaotab varsti enamuse külastajatest ainult "normaalsed" moded jäävad siia p...e pugema. Ei tea mis see Tokko teile lubanud on et sellised pepukad olete. paki protekat?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis vahet kes, kust, mida sai fakt on see et see sait kaotab varsti enamuse külastajatest ainult "normaalsed" moded jäävad siia p...e pugema. Ei tea mis see Tokko teile lubanud on et sellised pepukad olete. paki protekat?

Alessil ei ole kombeks vastata.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×