Jump to content
Annika Pärtel

A.Tokko taotleb läbi Patendiameti omale Bonsunat!

Recommended Posts

Suht jah tahavad fitile otsa peale teha kambaga. Huvitav paljuga nad kõik ära osteti. Enne olid kõik nii rahul ja nüüd kambaga vastu kõik.

IRW. Loe jokeri postid siin teemas läbi. NAD ON NÕUS KA KOOSTÖÖD PAKKUMA

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suht jah tahavad fitile otsa peale teha kambaga. Huvitav paljuga nad kõik ära osteti. Enne olid kõik nii rahul ja nüüd kambaga vastu kõik.

See on vaba teema, jutupaunik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No arvata on, et mingi koostööga see asi toimima ei hakka. Kannatavad mõlemad klientide arvelt. Hakatakse nigunii üksteist üle trumpama.

Erkko - hoia siis suu kinni kui midagi öelda ei ole.

Muudetud kasutaja jaagok poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis küll ikka jaksate sõdida?

Nad tegid oma portaali, et mitte oma nina siia saidile toppida, aga nüüd hakati neile sitta keerama pmst. Arvata on ju, et nad võtavad midagi ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No arvata on, et mingi koostööga see asi toimima ei hakka. Kannatavad mõlemad klientide arvelt. Hakatakse nigunii üksteist üle trumpama.

Erkko - hoa siis suu kinni kui midagi öelda ei ole.

NO väike hinnasõda kuluks küll ära kui bonsuna.com veebipood ka valmis saab:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis küll ikka jaksate sõdida?

Nad tegid oma portaali, et mitte oma nina siia saidile toppida, aga nüüd hakati neile sitta keerama pmst. Arvata on ju, et nad võtavad midagi ette.

Bonsuna sait oli juba ammu olemas, seoses filmiga. Ka siis esitati salaja taotlus Patendiametisse (veel enne filmi valmimist), avastasime pea aasta hiljem....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Erkko - hoia siis suu kinni kui midagi öelda ei ole.

Anna andeks. Kas ma ütlesin midagi solvavat sinu kohta ? :D

Ilmselgelt sina oledki see suur fittide koguja ja nüüd oled lihtsalt minu peale pahane, et ma avaldasin sulle suure saladuse - vabasse teemasse postitamise eest fitte ei saa.

Nüüd tead kuhu sihtida.

Edit: See sinu tähtede rasvaseks tegemine oli väga geniaalne idee. Sinu enda mõte ? Sa avaldad muljet mulle.

Muudetud kasutaja Erkko poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Anna andeks. Kas ma ütlesin midagi solvavat sinu kohta ? :D

Ilmselgelt sina oledki see suur fittide koguja ja nüüd oled lihtsalt minu peale pahane, et ma avaldasin sulle suure saladuse - vabasse teemasse postitamise eest fitte ei saa.

Nüüd tead kuhu sihtida.

Nüüd jäin küll haledalt vahele.

EDIT: Ei ma õppisin selle ühelt sõbralt. Ta käib vist lasteaias.

Muudetud kasutaja jaagok poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bonsuna sait oli juba ammu olemas, seoses filmiga. Ka siis esitati salaja taotlus Patendiametisse (veel enne filmi valmimist), avastasime pea aasta hiljem....

Kes teile selle bonsuna.com andis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd jäin küll haledalt vahele.

EDIT: Ei ma õppisin selle ühelt sõbralt. Ta käib vist lasteaias.

:D Eks ma tean siis kui vana sa umbes oled. Ma nii noortega ei suhtle. Seega kõike paremat ja edu !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes teile selle bonsuna.com andis?

Kle pisike anaal-kaevur ... sa oled liiga sügaval sees - kas valgus enam paistab? Vaata ette, sest varsti on selline doomen regatud nagu aless.com ja kui tahad tagasi siis on selle hinnaks 100 000 eek. Soovitan soojalt asjade üle natuke järgi mõelda, sest tark õpib teiste vigadest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes teile selle bonsuna.com andis?

Bonsuna.com loodi enne, kui Tokko mingist filmist vms üldse teada sai, et selline asi teoksil on.....aga salaja tahtis ta seda endale küll saada, kohe kui asi talle teatavaks sai ja "tuluke" põlema lõi, et siit pealt võiks midagi teenida. Nüüd tahab siis juba teistkordselt. Nii et ära vahuta kui pole kursis. Aga andestame seekord- sa ei saakski ju olla :D

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis küll ikka jaksate sõdida?

Nad tegid oma portaali, et mitte oma nina siia saidile toppida, aga nüüd hakati neile sitta keerama pmst. Arvata on ju, et nad võtavad midagi ette.

No portaal, mis tolle lehe sekretäri iga siinse foorumi postitusega väidab, et "parem-suurem-vägevam" lausa, on neil olemas, kuid nad on ikka veel siin :P Koligu kogu mees/naiskonnaga sinna ära ja jätku siinses foorumis see bonsuna.com-siin-bonsuna.com-seal-hala juba. Ära hakkab ausalt öeldes tüütama!

Tundub, et Kalmus ise on ainuke, kes (sealsest tiimist) suudab siinses foorumis normaalselt suhelda ja ei käi halamas ja "ära tegemas". Respect!

Ja käru pole siin küll keegi keeranud. bonsuna ja Bonsuna on kaks eri kaubamärki. Patendeerige või BONSUNA vms ära, kui tahate! Kes ees, see mees. Ja pealegi, sama kaubamärgiga võib mitu erinevat toodet turul olla, nii et ei näe põhjust siin kisa tõsta selle pärast. Müü kasvõi Bonsuna-nimelist vetsupaberit, kui tahad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud! Ehk siis toon uuesti veelkord välja, kes ei viitsi või ei oska otsida:

Domain Name: BONSUNA.COM

Registrar: ENOM, INC.

Whois Server: whois.enom.com

Referral URL: http://www.enom.com

Name Server: NS.ZONE.EE

Name Server: NS2.ZONE.EE

Status: clientTransferProhibited

Updated Date: 04-aug-2009

Creation Date: 06-aug-2008

Expiration Date: 06-aug-2010

Bonsuna film esilinastus CC Plazas 29.11.2008, peale mida sai see meie isiklikul kulul trükitud ka DVD-dele ning Fitshoppidesse müüki viidud. Müük, nagu hiljem selgus, oli suures osas siiski tegelikult "müük"...

Tõlkida ei viitsi, kes aru ei saa, või lugeda ei oska. Kasutage näiteks Google Translate´i või midagi.

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×