Jump to content
nonni

Kaalulangetaja ootab soovitusi

Recommended Posts

Nonni, kui tahad kotlette paneerida, siis soovitan linajahu, on kasulikum kui riivsai ning maitse jääb samuti väga hea. Hommikul enne sööki klaas vett linajahuga annab ka seedimisele kena hoo sisse B)

Teine samalaadne on : vesi õunaäädika ja veidikese meega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teine samalaadne on : vesi õunaäädika ja veidikese meega

Ma ei tea milles asi, aga minul paneb õunaäädikas vastupidiselt lubatule kõhu hoopis totaalselt kinni B) Kunagi korduvalt proovitud ja igakord mõjus ühtmoodi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin kunagi Arnoldi soovitusi: et kõht hästi läbi käiks, tee kõhulihaste harjutusi. Minu puhul töötab. Vist on asi, mis töötab loogiliselt. Kõhulihaste puhul ei ole karta ka ületreeningut - lihtsalt seda ei saavuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugesin kunagi Arnoldi soovitusi: et kõht hästi läbi käiks, tee kõhulihaste harjutusi. Minu puhul töötab. Vist on asi, mis töötab loogiliselt. Kõhulihaste puhul ei ole karta ka ületreeningut - lihtsalt seda ei saavuta.

Eriti hea variant :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea milles asi, aga minul paneb õunaäädikas vastupidiselt lubatule kõhu hoopis totaalselt kinni :huh: Kunagi korduvalt proovitud ja igakord mõjus ühtmoodi.

Minul kinni, punni ja valutama :D

Muudetud kasutaja marjasha poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus: kas oliivõli asemel tasub praadimisel kasutada pigem võid? Jäi kuskil siin foorumis silma selline seisukoht..

Seda tahaks ise ka teada.

Aga õlide puhul räägitakse nn suitsemise astmest, mille all mõeldakse seda vist, mis temperatuurini mingit õli kuumutada tohiks vist. Et kui viinamarja-seemnetest tehtud õli oeltame omab selleks mingit temperatuuri 300C, siis oliiv-õli omab seal temperatuuri 250C ja tava toiduõli 180C, et miskit sellsied näite-andmed, et need temperatuurid määravad selle, mis hetkel pannil olev õli hakkab tossama ja muutub mürgiseks? Sel juhul võiks arvata nii, et madalamal tulel võiks mistahes liiki õli küpsetada, et madalal tulel ta ei mürgistu? Ma pakun, et oliiv-õli tasub kuumutada julgelt siis, miskit halba sellest tervisele ei teki.

Teine asi võiks olla see, et kuumutamisel miskid tervislikud asjad lähevad kaduma? Kui vaadata netis erinevate toiduainete koostisi kus tegu on küpsetatud variandiga toidust (ala küpsetatud kapsas) ja sama toiduaine toorest informatsiooni (toores kapsas), siis küpsetatud variandil on näitajad kehvemad mõnede elementide poolest, seega võiks arvata, et kuumutatud oliiv-õlil on äkki mingeid aineid veidi vähem sees, ja se kaotus kuumutamise teel siis poel soovitatav? Seda samuti tahaks ise ka teada täpsemalt, kuna ise suht pimesi, st teadmisteta, kasutan oliiv-õli peamiselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vali ikka toite maitse järgi - jäätis, tort, kommid - nämma!

Mida Sa sahmid tükikaupa - kas Sa ei tahtnud kaalust alla saada? Ma võin kihla vedada, et siin selliselt tühja juttu ja endal pead segi ajades Sa kuhugi ei jõua. Pooled nõuannetest on niigi mööda - kuidas Sa sorteerid neid. Lõpeta see plää-plää ära. Või on eesmärgid muutunud: ei ole vaja kaalust alla saada vaid koos soiguda, kuidas miski ei õnnestu. Tõsi seegi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vali ikka toite maitse järgi - jäätis, tort, kommid - nämma!

Mida Sa sahmid tükikaupa - kas Sa ei tahtnud kaalust alla saada? Ma võin kihla vedada, et siin selliselt tühja juttu ja endal pead segi ajades Sa kuhugi ei jõua. Pooled nõuannetest on niigi mööda - kuidas Sa sorteerid neid. Lõpeta see plää-plää ära. Või on eesmärgid muutunud: ei ole vaja kaalust alla saada vaid koos soiguda, kuidas miski ei õnnestu. Tõsi seegi!

tohoh, mis vanakuri mõnele sisse läinud :huh:

Minul edeneb kõik üle ootuste hästi, foorumid ikka ju asja arutamiseks. Vaevalt see maitsev kliiuke võid, mis praadimiseks kasulikum kui oliivõli, nüüd mu ettevõtmise nurjab.

Sinu klaas on täna küll pigem pooltühi :D , õnneks mina endiselt positiivne ja edumeelne oma ettevõtmsies.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×