Jump to content
Jumal666

Probleem sporditegemisega

Recommended Posts

Mandli opp tehtud,sydame uuringud tehtud,koormustestil k2idud.Spordiarst nagu ei leid mix mul pulls kiiresti suureneb ja aeglaselt langeb.Kuid hiljem tuvastati astma.Joosta rahulikult on normaalne syda pexma ei hakka.Kuid j6uharjutisi tehes v6i kiirsti ennast liigutades hakkab s6da pexma,nii ,et k6rvas isegi s6dame pexlemist tunda .3 erinevat astma rohtu olen proovind,kuid popsuarsti s6nul pole need piisavalt h2sti m6jund.kylm 6hk ja fyysiline koormus pidid astmat 2gestama.Kopsuarst soovitas vaid jooxmas k2iia.mis ma peangi nyyd terve oma ylej22nud elu piirduma kerge jooxuga ja k6ik?kusine seis tundub?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul lõigati ka mandlid ära, käin suusatamas, jooksmas, jõuharjutus tehes samuti pulss suht kõrge ja langeb aeglaselt, aga mind see ei sega.. Otseselt vastus ei oska öelda, aga ka sellisel juhul võib mul ka astma olla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul lõigati ka mandlid ära, käin suusatamas, jooksmas, jõuharjutus tehes samuti pulss suht kõrge ja langeb aeglaselt, aga mind see ei sega.. Otseselt vastus ei oska öelda, aga ka sellisel juhul võib mul ka astma olla?

Väga kahtlen - loomulikult ei ole ma vastava haridusega inimene ega oska foorumipostituse järgi diagnoosi panna, aga kui sul pole sellist tunnet tulnud, et õhku ei saa või muidu hingamisprobleeme pole tekkinud, siis astmat sul pole.

Teemaalgatajale - Ilmselt on sinu arst targem ja kvalifitseeritum, kui meie siin. Eks sa pead ise proovima erinevaid koormusi ja treeninguid, mis paremini sobivad. See, et sul on astma, ei tähenda, et sa võiks sporti teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
See, et sul on astma, ei tähenda, et sa võiks sporti teha.

Keelad kohe sporditegemise ära? Või jäi sul ''ei'' sealt vahelt puudu? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu iga asjaga,alusta siis ka jõutreeninguid väiksema intensiivsuse ja raskustega.Siis juba vaatad kuidas ja kas tervis võtab omaks sellelaadse koormuse või mitte :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära tegemata jäta mitte mingil juhul, tee nii palju, kui suudad. Ära lihtsalt üle pinguta. Küll tasapisi koormus suureneb ja treenituse aste suureneb. Käi ujumas, mitte, et see mingi imeasi on, aga ujumine on hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×