Jump to content
Ott Kiivikas

60 cm kätega leedukas ei saa mobiiltelefoniga rääkida

Recommended Posts

Imre sealvideos selgelt näha, et tehnikat pole. :) Suuruse ja jõuga üritab teisi ära lüüa. Ilmselgelt see aga edukalt ei õnnestu. Vähemalt ei kujuta ette, et ta kunagi UFC-s mõne kõvema poisi vastu läheb. Neid suuri on seal enne ka nähtud, aga näha ka videost hästi, et väsivad ka kiiresti...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna ma pole mõlemast enne midagi kuulnud siis mõtlesin, et ega midagi ilusat polnud tähendas seda, et väiksema biitsaga tüüp näitas tehnika ja kogemusega asja ära. Kaalumisel tundus ka enesekindel ja kui esimene raund hakkas siis tuli kahtlus aga mõtlesin et ju proovib mingit taktikat, et laseb ennast kontrollides taga ajada ja väsitab suuremat meest ning hoiab piisavat vahet, et "sundida" biitsameest jalgu kasutama, sest jalalöögid väsitavad tegelikult ikka korralikult. Kuid õige pea sai selgeks see, et see ega midagi ilusat polnud oligi sõna otseses mõttes. Ja väga igav. Olen biggereverydayga nõus, et tuleb korraliku tehnikaga mees siis on biitsa ümbermõõt ja suurus vähetähtsad, kui veel matš püstisena ka hoida, kuid julgeksin öelda, et ka maas oleks sellise massiga mees kohmakas ja tehniliste tüüpide vastu ilmselt rabeledes ka kiiresti võhmal.

Muudetud kasutaja Lefty poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On ikka vaja. :) Kui tuleb teine samasugune lööb tehnikaga kohe ära ja tehtud. :) Enne näinud kuidas näiteks arlovski endast suuremaid auti taob...

No ma tean isegi,et tehnikat on vaja ja korraliku tehnikaga saad asja hulga kiiremini lõpetatud. Sellest videost jäi mulje,et väiksem mees ootas nagu midagi ja suurem kasutaski enda massi.

Tegelt kui aus olla siis suurem mees üritas jalgadega otse lööke aga enams ajast lõi õhku. Ma pole küll puurimees aga ma ei saanud aru miks väiksem mees jalgadesse ei löönud, korralik pauk reienelipea lihasesse ja mees ei olekski karku alla saanud. Ma ei usu et see on keelatud,ma näinud kuidas seda tehakse küll ja küll. Kahju midugi et see koll võitis, väiksem oli parema liikumisega aga oleks võinud olla parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna ma pole mõlemast enne midagi kuulnud siis mõtlesin, et ega midagi ilusat polnud tähendas seda, et väiksema biitsaga tüüp näitas tehnika ja kogemusega asja ära. Kaalumisel tundus ka enesekindel ja kui esimene raund hakkas siis tuli kahtlus aga mõtlesin et ju proovib mingit taktikat, et laseb ennast kontrollides taga ajada ja väsitab suuremat meest ning hoiab piisavat vahet, et "sundida" biitsameest jalgu kasutama, sest jalalöögid väsitavad tegelikult ikka korralikult. Kuid õige pea sai selgeks see, et see ega midagi ilusat polnud oligi sõna otseses mõttes. Ja väga igav. Olen biggereverydayga nõus, et tuleb korraliku tehnikaga mees siis on biitsa ümbermõõt ja suurus vähetähtsad, kui veel matš püstisena ka hoida, kuid julgeksin öelda, et ka maas oleks sellise massiga mees kohmakas ja tehniliste tüüpide vastu ilmselt rabeledes ka kiiresti võhmal.

Maas vist aitab selline mass aint kui sa istud peal või surud teist nurka. Olen isegi paaris tänavakakluses endast suurema all olnud ja lõpuks välja saanud ja vennale kitlisse andnud. Mida suurem on su lihasmass seda rohkem ruumi jätad et saaks välja pugeda. Minu tähelepanekud enda seisudest.

Mis puutub jalalöökidesse siis kunagi oli seis ühe jalalööjaga peale paari minutit tema jalgadesoolost ja minu tantsimisest vend enam ei tahtnd mind tagaajada, oli nii võhmal. Tegin ühe löögi nelipealihasesse ja oligi külili. Ise olen rohkem käte mees aga vahel taon kotti ka jalgadega, pärast tuhar mitu päeva valus. Hea jalgade treening see kotti tagumine jalgadega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sel mehel pole minu jaoks ühtegi tõsiselt võetavat vastast olnud. Kokku ainult 2 matši, eks tulevik näitab... Jalgadesse ikka võib taguda, oleks seis parem olnud. Bas Rutten korra nii võitnud endast tüki maad suuremat. Jalalööjaid on ka erinevaid, enamus inimestel puudub tehnika seal ja sellest tulenevalt pole ka siukest väga korraliku jõudu taga. :) Endale tundus ka algul, et väiksemal läheb hästi. Suurem väsis ja väsis. Kinnaste üleval hoidmine juba tegelt suht väsitav. Võin julgelt arvata, et ka tema kasutas 14oz kindaid. :) Eks koti tagumine on ka hea asi, kui trenni lähedal pole. Ise teen korra nädalas koti tagumist, jooksmist ja siis mõned üldfüüsilised harjutused. Kokku siis ca 1.5-2h lisaks kahele trennile nädalas siis.

Väike video raskekaalu fännidele:

Muudetud kasutaja biggereveryday poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sel mehel pole minu jaoks ühtegi tõsiselt võetavat vastast olnud. Kokku ainult 2 matši, eks tulevik näitab... Jalgadesse ikka võib taguda, oleks seis parem olnud. Bas Rutten korra nii võitnud endast tüki maad suuremat. Jalalööjaid on ka erinevaid, enamus inimestel puudub tehnika seal ja sellest tulenevalt pole ka siukest väga korraliku jõudu taga. :) Endale tundus ka algul, et väiksemal läheb hästi. Suurem väsis ja väsis. Kinnaste üleval hoidmine juba tegelt suht väsitav. Võin julgelt arvata, et ka tema kasutas 14oz kindaid. :) Eks koti tagumine on ka hea asi, kui trenni lähedal pole. Ise teen korra nädalas koti tagumist, jooksmist ja siis mõned üldfüüsilised harjutused. Kokku siis ca 1.5-2h lisaks kahele trennile nädalas siis.

Väike video raskekaalu fännidele:

See video oli päris hea, mees oli küll raske ja lihastes aga samas ka sale.Polnud selline kohmakas kapp nagu eelmises videos näha oli.

Rumal küsimus aga palju kaaluvad need 14oz kindad, ise olen õlgadesse hoidmis vastupidavust teinud nii, et võtan 2 liivaga päidetut pudelit umbes 2kg ,võtan hoidmis positsiooni ja teen keharaskusega sumo kükke. Vahel teen nendega ka varjukat, pärast on õlad ja selg ilusti valusad ja verd täis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole rasked väga kusjuures a väsitavad ikka. Peaaegu 400g kaaluvad. mõned grammid vähem... Ise ka veidi suurem ja 12 ozised mis enamustel on minule lihtsalt liiga väiksed kätte... Pigistavad ebamugavalt. Mis kinnastega kotti peksad? Ise treenin juba sellepärast raskematega, et kui vahe peal mma kindaid kasutades kotti peksta, siis käsi poole kiirem kohe :D Kükki tehes soovitaks ka igast harjutusi, kindlasti üleval ja all alustuseks teha vasak sirge ja parem sirge...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole rasked väga kusjuures a väsitavad ikka. Peaaegu 400g kaaluvad. mõned grammid vähem... Ise ka veidi suurem ja 12 ozised mis enamustel on minule lihtsalt liiga väiksed kätte... Pigistavad ebamugavalt. Mis kinnastega kotti peksad? Ise treenin juba sellepärast raskematega, et kui vahe peal mma kindaid kasutades kotti peksta, siis käsi poole kiirem kohe :D Kükki tehes soovitaks ka igast harjutusi, kindlasti üleval ja all alustuseks teha vasak sirge ja parem sirge...

Kuule ma kasutan tavalisi jõusaali omasid, selliseid randme toestusega. Tartu Fitshopist ostsin, nahast ja sõrmede vahel on õmblus tugevam,selline masiivne, surudes sõrmi kokku jääb nende vahele isegi vahe. Peopesad ja nukid on paksust nahast ja kerge pehmendusega. Pole kunagi MMA kindaid proovinud.

Tänan nõuannete eest, proovin järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×