Jump to content
Ott Kiivikas

60 cm kätega leedukas ei saa mobiiltelefoniga rääkida

Recommended Posts

Leedu kulturismi suurpäev oli ka eile kui Robert Burneika krooniti NPC Nationalsi absoluutseks võitjaks!

Lightheavy

1. Branden Ray

2. Miguel Neil

Heavy

1. Fred Smalls

2. Juan Morel

Superheavy

1. Robert Burneika

2. Keith Williams

3. Steve Kuclo

Overall: Robert Burneika

post-22-1287287410_thumb.jpg

pildid www.flexonline.com

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järjekordne leedukas, kes välismaal ilma teeb. Haroldas Dambrauskas võitis 2010 FBB Britsh Hevywight kategooria. 172cm ja 112 kg

post-22-1293978278_thumb.jpg

Väga hull värk! Eks paistab, kas need vägevad leedukad kevadel ka Balti Matšist osa võtavad. Arvata võib, et Lätis saadetakse nad dopingukontrolli. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Burneika esineb showesinemisega Poolas peetaval turniiril Night of Champions 7 mai.

post-22-1295512217_thumb.jpg

Poolakate rõõmuhetked :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole lihtsalt sõnu. Väga võimas selg oli sellel mehel! Ott, kas sina teadsid sellest mehest midagi? Niipalju kui mina leedukatega kokku olen puutunud, siis ei olnud sellest mehest midagi kuulnud. Tundus vanem mees olevat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole lihtsalt sõnu. Väga võimas selg oli sellel mehel! Ott, kas sina teadsid sellest mehest midagi? Niipalju kui mina leedukatega kokku olen puutunud, siis ei olnud sellest mehest midagi kuulnud. Tundus vanem mees olevat.

Ei olnud kuulnud, saan aru ,et tegemist on siin olnud ka meestega, kes on leedukad rahvuselt, kuid elavad kas inglismaal või USA-s. See Haroldas Dambrauskas, kelle ka mõnia eg siia teemasse välja panin, seda meest ma isegi mäletan, ta võistles juuniorites samal ajal kui mina 1 võistluse NABBA -s tegin juuniorite klassis 1998a.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei olnud kuulnud, saan aru ,et tegemist on siin olnud ka meestega, kes on leedukad rahvuselt, kuid elavad kas inglismaal või USA-s. See Haroldas Dambrauskas, kelle ka mõnia eg siia teemasse välja panin, seda meest ma isegi mäletan, ta võistles juuniorites samal ajal kui mina 1 võistluse NABBA -s tegin juuniorite klassis 1998a.

Kusjuures mul õnnestus 1998 aasta sügisel USA-s NY-s näha kohalikku eestlast, kes oli sellel ajal samuti muljetavaldavalt suur ja meeletult reljeefne. Ei oska öelda, mis temast tänaseks päevaks saanud on ja kas ta ka võistleb ning siis millise nime ja riigi esindajana? Muidugi, leedukatel on neid vägilasi igal juhul rohkem, sest rahvaarv on suurem ja kulturismi kui spordiala on aastaid kõrgelt hinnatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega siin praegu ei arutatagi kas see on puhas või mitte, tõenäoliselt mitte ,kuid raske on üldse öelda, kus on naturaalse kulturismi lagi. Mõnigi mees jõuab naturaalselt kõrgemale tasemele kui teine keemiaga. Sellel tasemel ja võistlusel minuteada kontrolli ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, spekuleerida ju võib igasuguseid asju, aga kui ei ole piisavalt tõendeid, siis ei ole ka mõtet oletada. Millegipärast usun, et enamus profisportlaseid 99% spordialadel on selle teemaga kokku puutunud. Nagu öeldakse: Dopingutööstus on alati sammukese kontrollidest eespool. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega siin praegu ei arutatagi kas see on puhas või mitte, tõenäoliselt mitte ,kuid raske on üldse öelda, kus on naturaalse kulturismi lagi. Mõnigi mees jõuab naturaalselt kõrgemale tasemele kui teine keemiaga. Sellel tasemel ja võistlusel minuteada kontrolli ei ole.

Seda muidugi,eks vägagi palju on geenides kinni. See leedukas näeb ikka mega suur ja reljeefne välja, sellisel tasemel võistlemiseks peab ikka vist elamagi saalis. Samas vahet ka pole kas ta sai oma figuuri naturaalselt või mitte, tunnustama peab ikkagi selle meeletu töö eest mis ta endaga teinud on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest WIndPower
+1

Alati kui on suure mehe pilt, siis keegi räägib ,et aga ta ei pruugi ju kõvasti lüüa või et äkki ta kardab pimedust jne... wtf nagu...

alati kui on suure mehe pilt, tuleb mul esimesena meelde kysimus kui palju ta hormoone endale systinud on ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See leedukas Audrius Jegelevicus võitis eile NPC Junior USA (ma ei tea mis seal juunioriga pistmist on kui võitja mehe vanus on 39 aastat), kuid leedukad teevad üle maailma ilma. Need leedu kollid, kes mööda ilma laiali on, oleks paras korraga ühele lavale sada omavahel võistlema, päris huvitav oleks, jurde veel Pocius, Mickus ja Zuras...

post-22-1306094640_thumb.jpg

post-22-1306094661_thumb.jpg

post-22-1306094678_thumb.jpg

post-22-1306094694_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×