Jump to content
Ott Kiivikas

60 cm kätega leedukas ei saa mobiiltelefoniga rääkida

Recommended Posts

see et inimene kasutab steroide ütleb mulle kõik.ma ei peagi rohkem teadma mis ja kuidas.

nii,et minu arvamus jääb samaks.treenib valedel põhjustel.

Kui ma õigesti tean, siis sa ise oled ka ju minuteada mingisuguste lapsepõlve traumde tagajärjel jõusaali sattunud. Suured mehed naaberkülast olevat sind tihti norinud, et sa nii pisikene. Trenni sa vist ei viitsinud hakata tegema, aga toppisid end koguaeg süstlaga ja siis vaat kus muskel tõusis. Või vähemalt olid sul lootused sellised, ikka samasugune pisikene.

Ka neile, kes seda süstla värki siin peale ajavad. Samahästi võiks öelda Kiivikale, et sa oled ebaaus tüüp. Sööd liiga palju. Vaata meie pisikesed ei jaksa nii palju süüa, palun söö vähem või me enam ei respekteeri sind.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma õigesti tean, siis sa ise oled ka ju minuteada mingisuguste lapsepõlve traumde tagajärjel jõusaali sattunud. Suured mehed naaberkülast olevat sind tihti norinud, et sa nii pisikene. Trenni sa vist ei viitsinud hakata tegema, aga toppisid end koguaeg süstlaga ja siis vaat kus muskel tõusis. Või vähemalt olid sul lootused sellised, ikka samasugune pisikene.

Ka neile, kes seda süstla värki siin peale ajavad. Samahästi võiks öelda Kiivikale, et sa oled ebaaus tüüp. Sööd liiga palju. Vaata meie pisikesed ei jaksa nii palju süüa, palun söö vähem või me enam ei respekteeri sind.

Söömine on lubatud, ained aga mitte :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis see steroid siis väga teistsugune on. Teda võrreldakse narkootikumidega, aga ta pole narkootikum. Narkootikum on keelatud, sest see muudab inimese vaimselt ebastabiilseks ning inimene võib muutuda teistele tülikaks või ohtlikuks ning ettearvamatuks. Steroid toob kõrvalnähte küll ületarbimisel, aga ma pole veel näinud, et keegi tõmbaks end steroididest pilve ja siis hakkaks ootamatuid, ehk katastroofilisi või õudseid tegusid tegema.

Võite netist vaadata palju ka neid steroidimeeste pilte, annavad korraliku amatöörkulturisti maksimaalselt välja ainult selle vahega, et amatöörid ei tarbi taolisi aineid. Ei ole nii, et steroid on nüüd mingisugune imevigur. Laksid endale mingisugust putru musklisse süstlaga ja siis hakkab mühinal kasvama. Ahh... Niimoodi võib heal juhul mitte midagi suurt juhtuda, halvemal juhul võivad kõrvalmõjud tekkida, eriti kui liiga palju või valesti kasutada.

LISAN: Olgugi et need ehk on keelatud, ei muuda need teiste inimeste jaoks midagi. Ehk siis tee järgi või kiida, või siis ole vakka. Sinule ta halba ei tee.

Muudetud kasutaja pkwild618 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis see steroid siis väga teistsugune on. Teda võrreldakse narkootikumidega, aga ta pole narkootikum. Narkootikum on keelatud, sest see muudab inimese vaimselt ebastabiilseks ning inimene võib muutuda teistele tülikaks või ohtlikuks ning ettearvamatuks. Steroid toob kõrvalnähte küll ületarbimisel, aga ma pole veel näinud, et keegi tõmbaks end steroididest pilve ja siis hakkaks ootamatuid, ehk katastroofilisi või õudseid tegusid tegema.

Võite netist vaadata palju ka neid steroidimeeste pilte, annavad korraliku amatöörkulturisti maksimaalselt välja ainult selle vahega, et amatöörid ei tarbi taolisi aineid. Ei ole nii, et steroid on nüüd mingisugune imevigur. Laksid endale mingisugust putru musklisse süstlaga ja siis hakkab mühinal kasvama. Ahh... Niimoodi võib heal juhul mitte midagi suurt juhtuda, halvemal juhul võivad kõrvalmõjud tekkida, eriti kui liiga palju või valesti kasutada.

LISAN: Olgugi et need ehk on keelatud, ei muuda need teiste inimeste jaoks midagi. Ehk siis tee järgi või kiida, või siis ole vakka. Sinule ta halba ei tee.

Nii noor poiss ja nii palju tead

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ma ei treeni saalis ning ei igatse ka sinna.minu eesmärgid ja põhimõtted on pisut teised.

tundub aga,et sa oled sellepärast kade,et keegi pisut teise nurga alt asja näeb.

või oli su tekst näitena toodud ning eestlaslikult SINA vormi pandud?

Muudetud kasutaja matroxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ma ei treeni saalis ning ei igatse ka sinna.minu eesmärgid ja põhimõtted on pisut teised.

tundub aga,et sa oled sellepärast kade,et keegi pisut teise nurga alt asja näeb.

või oli su tekst näitena toodud ning eestlaslikult SINA vormi pandud?

Oppaa, poisil raskusi sarkasmi ära tabamisega.

Kuidas sa saad väita, et ta treenib valel eesmärgil? Sinu käest küsiti kah: kas sa oled temaga isiklikult näost näkku kohtunud ning suhelnud, et seda väidad? Ka arvamus peab olema põhjendatud. Iseasi kas ka teistele meeldima, aga siiski ei tohiks olla see alusetu, kui seda avalikustada.

Muudetud kasutaja pkwild618 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selleks ,et kellesti arvamust omada ei pea otseselt kedagi isiklikult tundma.võibolla sinu jaoks on see vajalik,mulle aga mitte.

pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna :D

Sa vist halva silmanägemisega :rolleyes:

money&fame&love for the game, on loogilised/ilmselged põhjused!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kelle jaoks on põhjus kellejaoks mitte :D

Miks sa siis üldse sõna võtad siin teemas ? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
keelatud see ju ei ole?

Pole jah(kahjuks), aga pole ka mõtet postitada jama, tuginedes sellele, et pole keelatud/sinu arvamus/õigus jne...

Cut the crap... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ju siis MINU arvatesei olnud jama.minu arvamus ei tuginema teiste arvamustel onju?

Mida sa soperdad oma tekstiga, chill out :rolleyes:

ma arvan et kui sul on nii äärmuslik arvamus, siis võiksid seda endale hoida, sest oled siin ilmselges vähemuses ja kindlasti eksid! Su arvamusel pole mingit alust, peale sinu enda fantaasia/kogemuste ja loogiline taust ka puudub, pole sa mingi imemees, et ta pilt sulle õige vastuse andis(päriselt ka, ma mõtlen)

lühidalt, arvan et kohatu on kellegi kohta nii öelda ja eriti kui sa ise saalis ei treeni ja st. Sul pole arusaama kes ja miks tema ja ka teised raudmehed seda teevad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

samuti ei olesina mingi ütleja millest ma aru saan või mitte.

mina ei lahmi midagi suvalt vaid olen ajade üle üsna sügavalt järgi mõelnud.samuti see kas ma olen vähemuses või mitte ei oma mingit tähtsust.

olen ise samuti saalis treeninud ning teiste erinevate aladega tegelenud.

ma ei ütle et SAALIS treenime on vale vaid juhul kui mängu tuleva steroidid on inimene eksiteel ning treenib valedel eesmärkidel.

samuti üleüldiselt ei saagi siin olla mingisugust ainutõde mis on õige ja vale vaid igaüks saab asjadest isemoodi aru.

seepärast ütlesingi algul endaarvamuse ning ei surunud seda peale.tundus aga,et mõni ei suutnud sellega leppida.

inimesed võiks tegeleda rohkem enda mõttete avaldamisega mitte teiste arvamuste üle vaidlemisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×