Jump to content
Ott Kiivikas

60 cm kätega leedukas ei saa mobiiltelefoniga rääkida

Recommended Posts

Pea on ülejäänud kehaga võrreldes ebanormaalselt väike... Võtku midagi ette :(

Mida soovitad ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis see siia puutub ? :(

selles mõttes,et mees ei kasuta ausaid võtteid.narkootikumide vastu on siinsed kasutajad aga tundub et steroidide vastu mitte.

aga kahjuks on jah see viimasel ajal hakanud levima liiga massiivselt kulturiste seas ning ülemaailma.kole lauasa vaadta mõnda venda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selles mõttes,et mees ei kasuta ausaid võtteid.narkootikumide vastu on siinsed kasutajad aga tundub et steroidide vastu mitte.

aga kahjuks on jah see viimasel ajal hakanud levima liiga massiivselt kulturiste seas ning ülemaailma.kole lauasa vaadta mõnda venda.

Keegi (vähemalt enamus) ei propageeri siin steroide. Lihtsalt tuntakse heameelt ja imestatakse, et mees nii suur on. Siililegi selge, et ainult kartuli ja kohupiimaga selliseks ei saa. Keegi pole väitnudki, et ta puhas on. Kõik respekteerivad meest, et ta nii suureks on end treeninud, kas siis ainetega või mitte. Ega aineid võttes lihas mühinal kasvama ei hakka, tööd on vaja eelkõige teha :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi (vähemalt enamus) ei propageeri siin steroide. Lihtsalt tuntakse heameelt ja imestatakse, et mees nii suur on. Siililegi selge, et ainult kartuli ja kohupiimaga selliseks ei saa. Keegi pole väitnudki, et ta puhas on. Kõik respekteerivad meest, et ta nii suureks on end treeninud, kas siis ainetega või mitte. Ega aineid võttes lihas mühinal kasvama ei hakka, tööd on vaja eelkõige teha :(

Täpselt minu mõte. Aga ei osanud seda kirjapildis rakendada nii hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

inimene on jätnud peamise ehk ISEENDA arendamise katki.lihas on peale treenitud valedel põhjustel kas mingite komplekside või muu pärast.

paljud põevad,et keegi on neid lapsena pisikeseks poisiks pidanud ning seeõtttu joostakse kohe saali hirmsasti pumpama ja tagatipuks istutakse veel süstla otsas.

seetõttu sellisel juhul kaob minu respect sest tööd on küll tehtud kuid valedel põhjustel ning mitte austades oma keha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
inimene on jätnud peamise ehk ISEENDA arendamise katki.lihas on peale treenitud valedel põhjustel kas mingite komplekside või muu pärast.

paljud põevad,et keegi on neid lapsena pisikeseks poisiks pidanud ning seeõtttu joostakse kohe saali hirmsasti pumpama ja tagatipuks istutakse veel süstla otsas.

seetõttu sellisel juhul kaob minu respect sest tööd on küll tehtud kuid valedel põhjustel ning mitte austades oma keha.

Vat ei tea suhteline, võib olla nii sinu mainitud versioon kui ka hoopis miskit muud, kuid mina ütlex süües kasvab isu. Näed oma arengut, näed kuda lihas kasvab ning tahad veel ja suuremaid jne, jne.

Muudetud kasutaja Nana poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on vist juba traditsiooniks saanud, et nii, kui keegi mõne suurema mehe pildi siia üles paneb, kohe hakkab mingi "ma ei usu, et ta puhas on" jutt pihta. Äkki aitab juba?

Keegi pole veel ''ma ei usu, et ta puhas on'' juttu rääkinud, räägitakse hoopis, et ''poiss istub süstla otsas'' juttu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andrek mille otsas ta su arust siis veel istuda võiks? :(

Kindlasti see leedukas isegi ei usu/looda, et inimesed arvaksid, et sellise keha taga on puhas toit ja trenn. Aga enamus siinseid foorumi kasutajaid ei saa isegi ainetega selliseks, ükskõi kui palju nad süstikisd ennast...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
inimene on jätnud peamise ehk ISEENDA arendamise katki.lihas on peale treenitud valedel põhjustel kas mingite komplekside või muu pärast.

paljud põevad,et keegi on neid lapsena pisikeseks poisiks pidanud ning seeõtttu joostakse kohe saali hirmsasti pumpama ja tagatipuks istutakse veel süstla otsas.

seetõttu sellisel juhul kaob minu respect sest tööd on küll tehtud kuid valedel põhjustel ning mitte austades oma keha.

Oled sa ikka õiges foorumis?

Mis õigus sul on öelda, mis eesmärgil mingi leedukas peaks trenni tegema? :(

Kui tahab, siis teeb kasvõi laste hirmutamise või sellesama põõsast välja hüppamise pärast.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
igaühel on õigus oma arvamusele.ma ei ütlegi talle mismoodi ta peab trenni tegema jne.

sinul aga ei ole vaja naksida minu arvamuse kalla.

Kas sa oled taga näost näkku rääkinud ja tead 100%-se täpsusega, et ta valedel põhjustel treenib? Kui ma ütleks, et sina/ükskõik kes teine siit foorumist oled ka jõusaali või fitnessi foorumisse lapsepõlvetrauma tõttu sattunud? Kas mul oleks õigus? Vaevalt. Nii ei pruugi ka sul õigus olla. Seega oleks tore kui ennustused ja mõtetelugemised jääks Selgeltnägijate Tuleproovi saatesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
igaühel on õigus oma arvamusele.ma ei ütlegi talle mismoodi ta peab trenni tegema jne.

sinul aga ei ole vaja naksida minu arvamuse kalla.

Ses suhtes, et tal ongi vaja süstla otsas istuda , sest mehed kellega ta koos võistleb istuvad ka süstalde otsas ja seega ei jää ka temal muud üle :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see et inimene kasutab steroide ütleb mulle kõik.ma ei peagi rohkem teadma mis ja kuidas.

nii,et minu arvamus jääb samaks.treenib valedel põhjustel.

Muudetud kasutaja matroxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ses suhtes, et tal ongi vaja süstla otsas istuda , sest mehed kellega ta koos võistleb istuvad ka süstalde otsas ja seega ei jää ka temal muud üle :(

See ei ole küll põhjus süstla otsas istumiseks, et teised istuvad ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See ei ole küll põhjus süstla otsas istumiseks, et teised istuvad ka.

Aga kuidas võistelda siis teistega kes tarvitavad aineid ? Mitte üldse võistelda ? :D Profi kulturismis ilma aineteta hakkama ei saa, amatöörides aga küll :(

Muudetud kasutaja JarmoOberst poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×