Jump to content
Ott Kiivikas

60 cm kätega leedukas ei saa mobiiltelefoniga rääkida

Recommended Posts

samuti ei olesina mingi ütleja millest ma aru saan või mitte.

mina ei lahmi midagi suvalt vaid olen ajade üle üsna sügavalt järgi mõelnud.samuti see kas ma olen vähemuses või mitte ei oma mingit tähtsust.

olen ise samuti saalis treeninud ning teiste erinevate aladega tegelenud.

ma ei ütle et SAALIS treenime on vale vaid juhul kui mängu tuleva steroidid on inimene eksiteel ning treenib valedel eesmärkidel.

samuti üleüldiselt ei saagi siin olla mingisugust ainutõde mis on õige ja vale vaid igaüks saab asjadest isemoodi aru.

seepärast ütlesingi algul endaarvamuse ning ei surunud seda peale.tundus aga,et mõni ei suutnud sellega leppida.

inimesed võiks tegeleda rohkem enda mõttete avaldamisega mitte teiste arvamuste üle vaidlemisega.

Ok, minu mõtte avaldus su arvamuse kohta on järgmine...

Su arvamus on negatiivne ja ebaloogiline, et mehel kompleksid või muu negatiivne põhjus alaga tegelemiseks on, miks...? Sest, ta teenib sellega, ta on edev(mis pole sugugi halb), tal on annet, pole mingit fakti et teda noriti/ahistati ja nüüd kus ta "koll" on, teeb ta kõike seda tagasi?!

Kui ta treenib ja systib ning on hetke staatuses(loodetavasti läheb tal veel paremini), siis kindlasti treenib ta õigetel eesmärkidel, aga sina hoopis ei suuda seda neelata ja surud oma arvamust peale! Kui sa asju hakkad tolerantsemalt nägema

a, siis näed et elus on enamat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sama soovitus teile.näe asju pisut positiivsemalt ning katsu teisi mõista. :rolleyes:

nagu ma ütlesin enne igaüks mõistab isemoodi isemoodi ning mitte vähem õigemini kui teised.

inimeste põhimõtted,trenni eesmärgid jne on paljudel erinevad ning lõppude lõpuks on kõik nägemuse või isegi filosoofia küsimus.

....ning ,et ma tõesti pealesuruja ei ole lõpetan mina omaltpoolt selles teemas. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest originaal1

Väga naljakalt väikse amplituudiga teeb rööbaspuudel surumist. Kas siis suurematel poistel kasvab lihas ilma suurema punnimiseta:O?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ole erinevaid treeningmeetodeid, väikese amplituuida saab kindlasti kasutada olulisemalt suuremaid raskusi ja vahelduseks võib olla kasulik nii teha. Muidugi retsitakse enda keha(liigeseid) rohkem ülisuurte raskustega, niiet mina eelistan teha pigem suure amplituudiga ja väiksemate raskustega, pikas perspektiivis säästab tervist kindlasti rohkem :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on ka üks väga ull usa karu, keda ottt on isegi võitnud mõned aastad tagasi kui too väiksem oli:D

Haigelt teeb jalapressi. Iga tõukega nagu sureks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teisel pildil täiega Vin Dieseli nägu. <_<

Katsuge olla nüüd oma Vin dieseliga keda huvitab mis moll tal peas on olgu või muumitrolli oma! ;)

Muudetud kasutaja zon poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna teema puudutab leedu kulturiste, siis lisan selle siia, ei hakka eraldi teemat tegema.

Uue profimehena esitleb ennast õige pea lavalaudadel Dainius Barzinskas. Olen korduvalt temaga koos ka võistlenud ja paaril korral isegi on õnnestunud teda võita, see oli muidugi aastaid tagasi, nüüd on ta natukese paisunud ja plaanib osaleda Europa profiturniiril. Kuid ega suurt tuleviku ei julge ma talle ennustada, sest ega ta tegelikult ei löönud läbi amatööride raskekaaluski.

mõned pildid

post-22-1283433747_thumb.jpg

post-22-1283433769_thumb.jpg

post-22-1283433784_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×