Jump to content
Ott Kiivikas

Arnold Classic 2010-ennusta ja võida FIT-e!

Recommended Posts

Kuidagi matt on jah!

Ja palun tehke mulle lollile selgeks, miks Arnoldil kõik Mr. Olympia tegelased ei võistle?

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puudu on tippudest vaid mõni mees. Jay Cutler ei võistle kuna ta on seda võistlust varem 3 või 4 korda võitnud. Martinez ei võistelnud - põhjust ei tea, kuid temagi on minuarust selle võistluse juba varem võitnud, seega top 6 Mr. Olympial kattub suures osas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Puudu on tippudest vaid mõni mees. Jay Cutler ei võistle kuna ta on seda võistlust varem 3 või 4 korda võitnud. Martinez ei võistelnud - põhjust ei tea, kuid temagi on minuarust selle võistluse juba varem võitnud, seega top 6 Mr. Olympial kattub suures osas.

Ok, sorry :lol: Ju olen ajast maas natsa! Kuigi see, et Jay varem võitnud, ei anna ju põhjust mitte osalemiseks või äkki ei tohi või? Minu arust võitjad alati nati teiste nimedega olnd, kui Mr.. Olympial samal hooajal!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok, sorry :lol: Ju olen ajast maas natsa! Kuigi see, et Jay varem võitnud, ei anna ju põhjust mitte osalemiseks või äkki ei tohi või? Minu arust võitjad alati nati teiste nimedega olnd, kui Mr.. Olympial samal hooajal!

Kui olla Mr.Olympia võitja ehk maailma parim kulturist, siis olulisem on seda tiitlit hoida, kui et hakata Arnold Classicul ehk tähtsuselt teisel võistlusel osalema. Ma arvan, et Jay suudab ka Olympial teenitud auhinnaraha, sponsorrahade ja kinnisvara ärist tuleva rahaga ilusti ära elada.

Mr Olympia tipud nagu Ronnie ja Jay võistlevadki vaid korra aastas, kuna mitu korda aastas võistlemise eest tuleb kehal lõivu maksta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tore, et Kai lõpuks ikkagi võitis. Hoidsin talle pöialt.

Räägiti jah, et õhtuseks finaaliks suutis ta kuivemaks ennast tõmmata ja seetõttu koha võrra tõusta. Poseerimise käigus kadus üleliigne vesi, samal ajal kui Phil Heath kaotas poseerimise ajal lopsakust. Samamoodi tulid Kai trumbid välja just teiste meestega kõrvuti poseerides.

Lükkan siia lõppu osavasti ka ühe parima video minu hetke lemmikkulturistist.

Igati nous Kirp, Kai is the man. Huvitava iseloomuga ja vaga puhendunud. Mitte ainult vabakavades ei avaldu tema andekus vaid nagu uhest youtube klipist naha oskab mees ka vaga hasti maalida voi vahemalt pool tema korterist oli suuri maale tais. Samuti on suur show tema photoshoots, see video on vist kull maha voetud youtubeist aga vaga atraktiivne ja ainulaadne oli kui ta supermaniks riietatud mehega nagu kakles ja voitluspoose jaadvustas. Teiste meeste poseerimine kujutab endast enam vahem klassikaliste pooside uksteise jargi ladumist ja kogu moos (va Melvin Anthony ja Darrem Charles, kes ei osalenud). Branch Warren suutis natuke publikut kaasa tommata aga ei midagi erilist. Phil tegi minu meelest paar korda Kevin Levroni uht poosi jargi. Piotrkowiczi muusika oli Dirty Diana, mida on ka Kai kasutanud ja Kai selle laulu kavaga ei anna vorreldagi, usun et kohtunikud teavad seda tapselt ja sellisel juhul void vaid punkte kaotada.

Ega siis nalja parast Arnold isegi Kai-sse usu. Ja kui ta paris korralikult kuivaks saab siis tuleb ka Mr. O ara. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ennustusvõistlus kujunes siis selliseks:

1. Alar -10

2. Algaja -10 kuid pakkus Chris Cormieri, kes ei võistlenudki

3. Philh - 11

4. Ranger - 12

4. LauraL -12

4. hEIKI 67 - 12

7. veikot-13

8. Vilps - 14

8. soomusk -14

8. R.T - 14

11. Mailman - 15

12. Lightheaded - 16

12. Midri - 16

12. Djud -16

12. Vello62 - 16

12. Mr. 815 - 16

17. Xero - 17

17. Kimmel - 17

19. Ott Kiivikas -18

19. Samakamees -18

19. rait83 -18

22. Larry -19

23. Niqs -20

23. ege16 -20

25. nitro force -22

25. Kike89 -22

25. Jarmo Oberst -22

28. Ronn -23

29. roman00 -24

30. Olander -30

31. Timo116 -34

Võidu ja sellega koos 1000 Fiti läheb kasutajanimega Alar kontole.

Tänan kõiki kes ennustasid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×