Jump to content
Ott Kiivikas

Arnold Classic 2010-ennusta ja võida FIT-e!

Recommended Posts

Säär tõesti kuidagi väike, kuid muidu on Lukas veel suurem kui enne. Aga noh eks sääre kohapealt geneetika värk. Tagumik triibutab nii mis kole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle asemel, et targutada ja Oti maha laita võiksid oma tegemisi edasi teha. Mida sul Oti saavutuste kõrvale näidata on ?

Kas ma saan õigesti aru, et enne kritiseerimist peaks olema tiitlid kodus riiulil või?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii kiita kui kriitikat tehes peaks lähtuma mingile põhjendusele, mitte lahmida umbes. Ma ei pannud neid Lukase pilte siia üles selleks, et paluda arvamust, kas ma näen parem või kehvem välja, seega pole mõtet hakata siin midagi võrdlema. Lukas on vaieldamatult maailma üks esteetilisemaid ja paremaid amatööre ja siiani on ta mind kõik korrad ka võitnud, nii et seal ei ole midagi rääkida.

Aga Oja 86 sugustele tegelastele sobiks tõesti paremini mõni muu foorum - kui ikka laksu ei jaga, siis ei ole mõtet sealt välja lasta seda, mida sülg suhu toob.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
veikot, võta roosad prillid ees ära, vahe on kosmiline. Mass, lihaskuju (v.a. säär), proportsioonid- kõik on lukasel paremad.

...proportsioonid või mitte, aga ma tõesti ei saa aru kuidas ja mille pärast teda nii kõrgelt hinnatakse, massi pole ollagi! Võibolla veteranide või juunioride võistlustel võiks ta midagi korda saata (eriti veel arvestades seda, et mees üsna suurtes kogustes steroide tarvitanud - mida ta on isegi tunnistanud)!

Ja mingit kosmilist vahet seal Otiga küll pole!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii kiita kui kriitikat tehes peaks lähtuma mingile põhjendusele, mitte lahmida umbes. Ma ei pannud neid Lukase pilte siia üles selleks, et paluda arvamust, kas ma näen parem või kehvem välja, seega pole mõtet hakata siin midagi võrdlema. Lukas on vaieldamatult maailma üks esteetilisemaid ja paremaid amatööre ja siiani on ta mind kõik korrad ka võitnud, nii et seal ei ole midagi rääkida.

Aga Oja 86 sugustele tegelastele sobiks tõesti paremini mõni muu foorum - kui ikka laksu ei jaga, siis ei ole mõtet sealt välja lasta seda, mida sülg suhu toob.

sorry ott aga vaata seda pilti kas see on tõesti ilus biits?

http://www.fitness.ee/rater/index.php?user...d=6794&sex=

Muudetud kasutaja oja86 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See viimane vend on küll kuidagi kahtlane.

Ma ei tea kas siis ei ole loodus talle ilusaid proportsioone andnud või on keemiaga kõik tuksi keeranud.

Kuid kui me lukase sinna kõrvale paneme, siis seda venda vist ei lastakski esteetilistel kaalutlustel üldse võistlema:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

FITNESS INTERNATIONALI FAVORIIDID

Adela Garcia- võitnud kahel korral Fitness Internationali tiitli

img_03971253927127.jpg

Tanji Johnson

post-1184-1222607633.jpg

Julie Palmer- Fitness International 2009 teine koht, 2008 kolmas koht

_T7A0649_HVHJRQDJTH.jpg

Muudetud kasutaja BRIKI poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×