Jump to content
joker

jokeri ja aktivisti emailid muutunud

Recommended Posts

Mitte, et end tähtsana tunnen, aga pean vajalikuks siin avalikult teatada, et ma kasutan uut e-maili: joker@bonsuna.com

Põhjus lihtsalt selles, et Härrased Fitness.ee Ajutrustid on ILMA MULLE ETTE TEATAMATA on joker@fitness.ee blokkinud, paroole vahetanud või üldse maha kustutanud.

Hea töö ja härrased nendertaalased.

Näha on kuidas asju aetakse. Nii, et võtan kohustuseks siin külastajaid hoiatada, et see keskkond teeb siin asju ilma hoiatamata ja nii kuidas heaks arvab. Lootke, et teie usaldust siin ei kuritarvitata ja valenimedega asju ei aeta! Sest kunagi ei või teada kes, mida teeb, kes kuidas teeb. Esialgu on varjud kõik hallid, aga kui neid varje valgustada võib olla reaalne maailm karm!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järsku tahab veel mõni inimene oma e-maili muutmist valjult maha karjuda?

Ära kustutama ei hakka aga kinni panen küll. Teema suletud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna Hr Rebane küsis Jokeri teemas: "Järsku tahab veel mõni inimene oma e-maili muutmist valjult maha karjuda?

Ära kustutama ei hakka aga kinni panen küll. Teema suletud. "

...siis tahan jah!

Mitte, et end tähtsana tunnen, aga pean vajalikuks siin avalikult teatada, et ma kasutan uut e-maili: annika@bonsuna.com

Põhjus lihtsalt selles, et Härrased Fitness.ee Ajutrustid on ILMA MULLE ETTE TEATAMATA on aktivist@fitness.ee blokkinud, paroole vahetanud või üldse maha kustutanud.

Hea töö ja härrased nendertaalased.

Näha on kuidas asju aetakse. Nii, et võtan kohustuseks siin külastajaid hoiatada, et see keskkond teeb siin asju ilma hoiatamata ja nii kuidas heaks arvab. Lootke, et teie usaldust siin ei kuritarvitata ja valenimedega asju ei aeta! Sest kunagi ei või teada kes, mida teeb, kes kuidas teeb. Esialgu on varjud kõik hallid, aga kui neid varje valgustada võib olla reaalne maailm karm!

Lisaks on minu loodud Youtubes kasutaja wwwfitnessee, mis on minu teadmata minult ära võetud! Paluks üritada oma konto loomisega ISE hakkama saada, eksole! See ei ole nii raske. Tuleb nüüd hakata vist selle minu konto kustutamist nõudma.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isiklikku YouTube kontot ei saa "ära võtta" kui sina oled ainus, kes teab konto paroole. Kui sa ainus ei ole, siis pole nagu kedagi süüdistada.

Emaili konto kinni panemine on lihtsalt inetu minu meelest... võiks siis vähemalt suunamise panna uuele aadressile vms mõneks ajaks kokkuleppeliselt vms.

Aga noh... jaksu... seda läheb teil kõigil selliste asjade jaoks kõvasti vaja nagu siin juba miski kaks kuud toimub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×