Jump to content
Tarantula

Mida teie kostate toitumiskava peale?

Recommended Posts

Sain aru, mis sa ütlesid - taimetoidu pealt erilist lihasmassi ei kasvata. Aga piimatoodete pealt ? Piimatooted ei kuulu viimastel andmetel taimetoitude hulka. Kui taimetoitlane on omast arust taimetoitlane, kes sööb muna ja joob piima, siis ta ei ole enam taimetoitlane.

Loe eelnevat MIKS ma seda ütlesin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sain aru, mis sa ütlesid - taimetoidu pealt erilist lihasmassi ei kasvata. Aga piimatoodete pealt ? Piimatooted ei kuulu viimastel andmetel taimetoitude hulka. Kui taimetoitlane on omast arust taimetoitlane, kes sööb muna ja joob piima, siis ta ei ole enam taimetoitlane.

Taimetoitlased paigutatakse peamiselt kahte kategooriasse:

1. Ei söö liha kuid tarbivad dairy produkte(Piim, muna, juust etc)

2. Vegans ehk kes elavad ilma piimatoodeteta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Missugune see puder siis on peale mikrolainekat, samasugune nagu värskelt tehtud või niisugune soe klimpjas ollusk? :P

Kindlasti Aless nüüd kohe kustutab selle postituse, kuna ma olen ju teiselt planeedilt pärit inimene ja siin foorumis ju konkurendid (!?) käia ei tohi, nagu mulle just suhteliselt roppude väljendustega selgeks tehti.... eks ma ikka üritan vastata :D

Putru olen ise ka teinud mikros viimasel ajal, ei viitsi ausaltöelda koguaeg keeta ja küpsetada. Tuleb lisada piisavalt vett või piima, ja kasutada kindlasti KIIRhelbeid, siis tuleb täitsa ok. Küpsetad keskmisel kuumusel 3-4 min, siis vaatad, kas oli piisav. Kohe vahetult peale ahjust võtmist segada korralikult, lisada mett, marju vms, mida soovid ja ei olegi mingit vahet pliidil keedetuga. Kui teed nö tavaliste helvestega, jämedamatega, siis kindlasti läheb kauem aega ja puder ei jää nii pehme ega õhuline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×