Jump to content
Tarantula

Mida teie kostate toitumiskava peale?

Recommended Posts

Küll aga ei ole mitte kuskil kirjas, et tellitud kava ei tohi avaldada, levitada jne jne.

Asi on eetikas.

Toitumiskava koostamine on üks osa treeneri tööst ning elatise teenimise viisist.

Kui nüüd 10 inimest paneks oma tellitud kavad ning parameetrid siia ülesse, siis saaks 90% inimesi nende kavade abil toitumist sättida.

Samas kaotaks treener ühe oma elatisallika.

Toitumiskava väljatöötamine ei ole raske ja väga vaevanõudev töö. Kuid teadmised, mille alusel toitumiskava koostatakse omandatakse väga palju õppides ning pikka vaeva nähes.

Respekteerige seda.

Minu arust peaks minema kellegi tehtud töö autori kaitse alla ning seda teistel levitada pole lubatud (nagu on muusika ja filmidega).

Muudetud kasutaja triplekix poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Te unustate ära, et kava näol on tegemist personaalse tootega, mis ei kuulu teistele. Arvutit või jalgratast ei saa keegi interneti kaudu ära võtta, aga näe, siitsamast saab keegi endale varastada kava. Kui kõik võimalikult erinevate parameetritega inimesed oma kavad siin avaldaks, siis põhimõtteliselt polekski mingil hetkel seda teenust kellelgi osta vaja, juhhei.

Tegemist on ju niikuinii mugavus/usaldudteenusega. See info on KÕIK juba kättesaadav niikuinii. Aga ise tegemine eeldab aja ja mõttetegevuse pühendamist ja kõigil pole ühte või teist.

Samuti tahavad inimesed lihtsaid ettekirjutusi, neid lihtsam järgida kui mingeid üldisi põhimõtteid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minupoolt siis kaks küsimust kah -

Nimelt te ütlesite, et piim jäägu 10-aastastele.. aga mida tervislikku ja kasulikku siis kõrvale juua? kuna kuivalt ei taha minna, siis peab midagi muud võtma. mis peale keefiri veel kasulik on?

ning aidake - kuidas hommikul pudru taolist asja ruttu valmis saada? kuna ikkagi koolilaps, siis ei jõua hommikul vett panna keema ja siis keeta neid helbeid ja jahutada kah. ja need 2mindi pakiomad on ka lurr..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minupoolt siis kaks küsimust kah -

Nimelt te ütlesite, et piim jäägu 10-aastastele.. aga mida tervislikku ja kasulikku siis kõrvale juua? kuna kuivalt ei taha minna, siis peab midagi muud võtma. mis peale keefiri veel kasulik on?

ning aidake - kuidas hommikul pudru taolist asja ruttu valmis saada? kuna ikkagi koolilaps, siis ei jõua hommikul vett panna keema ja siis keeta neid helbeid ja jahutada kah. ja need 2mindi pakiomad on ka lurr..

Pudru teed eelmisel päeval valmis ning hommikul oleks hea lihtne seda mikrolaineahjus soojaks teha. Seda varianti olen vähemalt ise kasutanud.

Söögi kõrvale rohelist teed nt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pudru teed eelmisel päeval valmis ning hommikul oleks hea lihtne seda mikrolaineahjus soojaks teha. Seda varianti olen vähemalt ise kasutanud.

Söögi kõrvale rohelist teed nt.

Missugune see puder siis on peale mikrolainekat, samasugune nagu värskelt tehtud või niisugune soe klimpjas ollusk? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minupoolt siis kaks küsimust kah -

Nimelt te ütlesite, et piim jäägu 10-aastastele.. aga mida tervislikku ja kasulikku siis kõrvale juua? kuna kuivalt ei taha minna, siis peab midagi muud võtma. mis peale keefiri veel kasulik on?

ning aidake - kuidas hommikul pudru taolist asja ruttu valmis saada? kuna ikkagi koolilaps, siis ei jõua hommikul vett panna keema ja siis keeta neid helbeid ja jahutada kah. ja need 2mindi pakiomad on ka lurr..

Kes seda rumalust ütles, et piim jäägu 10-aastasele? Kas siis sama käib ka teiste piimatoodete kohta?!

Hommikul pudrutegemine ei võta ju kaua aega. Oleneb millised helbed on, kas kiir- või täisterahelbed, aga paarkümmend minutit läheb ju maksimaalselt. Ja need kiirpudrud pole täitsa lurrid, on väga häis olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes seda rumalust ütles, et piim jäägu 10-aastasele? Kas siis sama käib ka teiste piimatoodete kohta?!

Hommikul pudrutegemine ei võta ju kaua aega. Oleneb millised helbed on, kas kiir- või täisterahelbed, aga paarkümmend minutit läheb ju maksimaalselt. Ja need kiirpudrud pole täitsa lurrid, on väga häis olemas.

See on inimeste oma lollus, vaatasid Swartzi 70'ndatel filmitud dok.i ja võtsid seal Swartzi õeldut kui puhast tõde, mis siis et tegelikult tegi ta nalja..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pooltel imimestel on probleeme piima taluvusega.

http://www.ap3.ee/?PublicationId=31503ED6-...artiklid_335815

Taluvus taluvuseks - räägime pigem sellest kuidas piim kulturismis kasulik on.

Swartži "Pumping iron" filmis peale ühte võistlus küsis reporter Arnoldi käest et kui palju ta piima päevas joob millele Arnie vastas "Milk is for babys" millele järgnes mingi jube piima 'bashimine'. Tegelikus on see et "Filming Pumping Iron"'is näidati pikendatud versiooni sellest lõigust kus Arnie piima maha tegi ja tegelikult tuli välja et joob ligi pool gallonit(~2l) piima päevas..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no seal delfis ta kirjeldas päris korralikult kellele kava mõeldud on kui keegi 90 kilone selle ostab siis ta on lihtsalt loll

Kui selle kava ostab 90kg inimene ja kellel ajud ikka veel õiges kohas on, siis kaotab ta sellega kindlasti kaalu :D Inimesel on vaja lihtsalt näha, mida ta sööma peab, et kaal langeks.Varieerides natuke kogustega ja tulemus ongi käes.Selleks ei pea geenius olema ;)

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ütlen ausalt siis tegu on tõesti oti kavaga mind see kava igastahes aitab ja kus juures aidake siis ikkagi mind mis ma juurde panen et valke saaks kõvasti ;) ega ma nii liialt palju ka ei suuda süüa. :D

Selleks Ott ongi, et sulle kava kohta nõu ja vastuseid anda, kui neid tekib. Ehk küsiksid tema käest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Taluvus taluvuseks - räägime pigem sellest kuidas piim kulturismis kasulik on.

Swartži "Pumping iron" filmis peale ühte võistlus küsis reporter Arnoldi käest et kui palju ta piima päevas joob millele Arnie vastas "Milk is for babys" millele järgnes mingi jube piima 'bashimine'. Tegelikus on see et "Filming Pumping Iron"'is näidati pikendatud versiooni sellest lõigust kus Arnie piima maha tegi ja tegelikult tuli välja et joob ligi pool gallonit(~2l) piima päevas..

Tõsi, ja oma raamtus kus ta näidis toidukava massi lisamiseks näiteks tõi oli piim praktiliselt iga söögikorra juures. Ei teinud ta kuskil piima maha.

Jõi ise ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi tõin ühes postituses lingi, kus öeldi, et teadus ei mõista, kuidas siiski keha piimaga toime tuleb neil, kellel on näitajad, et tegelikult ei peaks nende keha suutma piimaga ümber käia, aga seda siis nenditigi, et näete, teadmata asjaolul siiski keha saab piimaga hakkama. Et teooria väidab, et jah enamik piimaga omab raskusi, kuid praktika näitab, et seesama enamik probleeme ei näi omavat, saavad piimaga hakkama. Ise ma olen subjektiivselt avastanud, et kui teha söögikord, milles on liiter piima või sellega võrdväärselt muud piimatoodet, siis seedimisele see hea pole. Kõhugaasid, ja kõhu korisemine algavad kui sedalaadi kogus sisse süia, seedub aga enam-vähem normaalselt, siiski mitte nii kvaliteetse väljaheitega ei kulmineeru see piima teekond. Nii on subjektiivselt minu vaatlused olnud. Sisetunde järgi tundubki see, mida kirjandus ütleb, et piim on halb süsivesikutoode, sealne süsivesik nõuab omastamiseks palju ressurssi, ja kui juba liitrisse piima maht ulatub, siis ressurssi selle töötlemiseks ei jätkugi. Teiste suhtes aga, arvan nii, et kirjeldatud palju ressurssi võtab see niikuinii, ja midagi eriti sealt ei omastata korralikult, seega pigem tõenäoselt on see piim kahjulik, olgugi, et visuaalselt ei pruugi silma hakata miskit negatiivset. Et sedalaadi mõte mul piima kohta, ja seetõttu ma ise tarbin vähem seda ja soovitan ka teistele vähe tarbida. Lehm ja kass ju ka ei joo piima, ega muud loomad, kui juba suureks kasvavad, õigesti teevad minuarvates.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu kass küll joob piima, ja lapsepõlvest mäletan, et meil maal jõid ka kõik kassid piima, piimaköögi ukseees olid kausid rivis, kuhu siis värsket piima valati. Krt, nüüd tuli omal ka värske piima isu peale :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu kass küll joob piima, ja lapsepõlvest mäletan, et meil maal jõid ka kõik kassid piima, piimaköögi ukseees olid kausid rivis, kuhu siis värsket piima valati. Krt, nüüd tuli omal ka värske piima isu peale :D

Tallinna kassid söövad krõbinaid ja joovad vett, ei mingit piima. Aga nagu ütlesin, siis see piima teema on subjektiivne arvamus mul, et kui leiate häid fakte selle ümber lükkamiseks siis tänud ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tallinna kassid söövad krõbinaid ja joovad vett, ei mingit piima. Aga nagu ütlesin, siis see piima teema on subjektiivne arvamus mul, et kui leiate häid fakte selle ümber lükkamiseks siis tänud ette.

Tallinna kassid ei oska maal muru peal äda ka käia tegemas ja üldse nad kardavad loodust. Ja toorest kala nad raiped ka ei taha. Ja vesi peab olema neil värske sest kui ta on tassis seisnud juba üle 2 tunni siis nad seda enam ei joo. Pigem on nad sellised inimese mugavuse pärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Piim on väga hea jook ning ma ei kujutaks ettegi hommikusööki ilma klaasi piimata nämma:D

Küsiks teadjamatelt küsimuse, et kuidas soovitatae kohvi juua kas mustalt või piima/kohvi koorega või siis kohvikoore pulbriga mida ma kasutan,et midagi kahjulikku selles pole?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Piim on väga hea jook ning ma ei kujutaks ettegi hommikusööki ilma klaasi piimata nämma:D

Küsiks teadjamatelt küsimuse, et kuidas soovitatae kohvi juua kas mustalt või piima/kohvi koorega või siis kohvikoore pulbriga mida ma kasutan,et midagi kahjulikku selles pole?

35% vahukoore ja ilma suhkruta.

Muudetud kasutaja JarmoOberst poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×