Jump to content
StenPõldsamm

Jõutõmme paljajalu

Recommended Posts

Plätude kasutamise/mittekasutamise ning jalaseene vahelisest seosest tasub rääkida siiski pigem pesuruumis/saunas, kus kõige suurem nakatumiseoht, eriti kui jalad hiljem pesemata/kuivatamata jätta: seenele meeldivad niisked varbavahed...

Kuivades oludes (saalis) seened kaua vastu ei pea ning vigastamata ja kuivale nahale sattudes nakatumisoht minimaalne...

On palju erinevaid trenne, kus käiakse paljajalu. Nii et minuarust jõusaalis paljajalu/plätudes käimine ikka rohkem esteetika/hügieeni ja mingil määral ehk ka turvalisuse küsimus...

Küll ei saa ma aga aru, miks protestitakse sandaalide vastu?! Mul korralikud sportsandaalid (hinnaskaala ca.1800 kr), mis jõusaali jaoks sama head, kui suvalised tossud... Isegi keskmisel sörkjooksul ei tähelda, et nad olulisemalt viletsamad oleksid, kui suvalised tossud. Reeglina ma neid jõukas küll ei kanna, kuid rangest keelust aru ka ei saa...

Olen omanud ka odavaid "säästu" tosse, mis korvpalli mängides esimesel pealtpanekul ära lagunesid ning jalast sõnaotseses mõttes pudenesid. Selliste jalatsitega ju jõusaalis hoopis suurem vigastuse oht (nii endale, kui teistele), kui korralike sandaalidega...

Muudetud kasutaja raigo13 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Njah, sul paistab lahendusi varnast võtta olevat :D

Kui see nüüd nali oli, siis mina igal juhul küll ei naernud!

KÕIGE kartmisest pole keegi siin midagi rääkinud!

Vaid elementaarsete abivahendite kasutamisest ja sisekorraeeskirjade järgimisest!

Ega jah, ennem ei mõista keegi seda, kui pole ise läbi põdenud :huh:

Mind ajas küll naerma:D

Igatahes ma ei mõista, kuidas sokkide ja plätudega nakkusohu võin tekitada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise jalaseent ravinud, sain jõusaali dušširuumist. Ei olnud meeldiv kogemus...ka rahaliselt.

Jõusaalis peab minu arvates kasutama spordijalatseid, sest paljudel jalad lihtsalt HAISEVAD rõvedalt! Miks mina seda kannatama pean???

Ilma plätudeta ei lähe üldkasutatavas kohas kunagi dušširuumi.

Paljad haisvad jalad ja raseerimata kaenlaalused EI OLE mehelikkuse tunnuseks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paljad haisvad jalad ja raseerimata kaenlaalused EI OLE mehelikkuse tunnuseks :D

Nende kartmine pole kah mehelikkuse tunnuseks:P

Kui sind see nii tõesti häirib, siis maini seda teinekord tollele või vaiki igavesti:D

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nende kartmine pole kah mehelikkuse tunnuseks:P

Kui sind see nii tõesti häirib, siis maini seda teinekord tollele või vaiki igavesti:D

Minu poolest haisegu ja lehvitagu karvu----kodus!

Mis kartmisest sa siin jahud? Sulle on higihais nagu armani?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaenlaaluste raseerimine :D:huh: Mida veel välja ei mõtle :D:P

Tuleb panna lihtsalt t-särk, mis ulatub ka õlavarre peale ja ongi "probleem" lahenduse leidnud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaenlaaluste raseerimine :D:huh: Mida veel välja ei mõtle :P:P

Tuleb panna lihtsalt t-särk, mis ulatub ka õlavarre peale ja ongi "probleem" lahenduse leidnud :P

Ei tea, kunagi arvasin sama, peale raseerimist on jumala hea olla, mugavam. Kõlab nagu Topshopi reklaam :D

Aga hügieenist võiks lugu pidada ju iseenesest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu poolest haisegu ja lehvitagu karvu----kodus!

Mis kartmisest sa siin jahud? Sulle on higihais nagu armani?

Ei tea, pole nagu teisi nuusutamas käinud...you must be the other guy:D

Ja ma teisi külje all kah ei passi, et peaksid ebameeldivad lõhnad minuni jõudma.

Vanasõna ütleb ju, et ära torka oma nina teiste asjadesse...sõna otseses mõttes:P

Muidugi alati avaneb võimalus eemale hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen ise jalaseent ravinud, sain jõusaali dušširuumist.

Miks arvad, et just sealt?:D Nägid seent mööda jalga ronimas?

Seda võid saada igalpoolt. Vanad sokid, mida pidevalt kannad, jalatsite seest jne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tra aga karvu võiksite küll ajada, tihtipeale need igatipidi karva kasvanud mehepojad haisevad küll vahest nii mis kole....

edit: ok muutke siis teema "karvikuna jõutõmme" vms :D

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×