Jump to content
StenPõldsamm

Jõutõmme paljajalu

Recommended Posts

lühem maa tõmmata

Täpselt nii. Kui tehakse klassikalise tehnikaga, siis päris paljud tõmbavad sokkides või paljajalu. Võistlustel kasutatakse võimalikult õhukese tallaga tõmbesusse. Sumo tehnikaga tõmmates paljajalu või sokkides küll ei soovita, võib endale mõned sajad kilod varbale visata :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilusad paljad jalad on igal pool lubatud.

Hmm, Revalis kirja pole, kuid Audenteses on küll range eeskiri, et palja ülakehaga ja paljajalu on keelatud. Minu arust on see ka õige soovitus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm, Revalis kirja pole, kuid Audenteses on küll range eeskiri, et palja ülakehaga ja paljajalu on keelatud. Minu arust on see ka õige soovitus.

Ma arvan et keegi sulle midagi ütlema ei tule kui sa seal mõned seeriad paljajalu oled

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teen samuti jõutõmmet ja kükki paljajalu, siiamaani pole keegi midagi kurtnud.

Vaevalt keegi hakkabki kurtma,peale mingi spordiklubi töötaja või omaniku.Lihtsalt,ma küll ei tee mitte mingit harjutust palja jalu,teades mis haigusi või nakatusi võib saada.

Kindlasti on minu meelest teha kinnise jalanõuga neid harjutusi k.a. jõutõmmet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need kes tahavad, kandku, paljajalu ju ei sunnita käima kedagi ja põrandat ka musitama mitte! Ise käin botastega seepärastet on mugavam, mitte et mingeid seeni või asju paranoiliselt põeks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need kes tahavad, kandku, paljajalu ju ei sunnita käima kedagi ja põrandat ka musitama mitte! Ise käin botastega seepärastet on mugavam, mitte et mingeid seeni või asju paranoiliselt põeks...

+kindlasti veel plätusi dušširuumides kasutada,seal on need seened kõige suuremas koguses liikvel vast.

Muudetud kasutaja Tulevane Kulturist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siiani olen käinud paljajalu dushi all ning kunagi sai mitu aastat poksitrennis käidud, kõik olid paljajalu trennis ja ükski seen pole mulle jalgu jäänud siiamaani B)

ja ei tea ühtegi inimest, kes oleks mingi seene saanud kuskilt trennist..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siiani olen käinud paljajalu dushi all ning kunagi sai mitu aastat poksitrennis käidud, kõik olid paljajalu trennis ja ükski seen pole mulle jalgu jäänud siiamaani :)

ja ei tea ühtegi inimest, kes oleks mingi seene saanud kuskilt trennist..

Sellekohta võib öelda ,et pigem karta kui kahetseda B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellekohta võib öelda ,et pigem karta kui kahetseda B)

Kui ma hakkaksin muretsema sellepärast kas saan jõusaalis dušši alla minnes jalaseene või mitte siis selliseid asju on ju sadu mille pärast muretseda. Võtke natuke rahulikumalt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole ise ka kunagi kartnud ja siiani pole tulnud, ei taha ära sõnada aga suht mõttetu selliste asjade pärast põdeda.

Ega need seened pole jah sellise mõjuga ,et nõuab sind lamama vms,lihtsalt endal on ebamugav lihtsalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siiani olen käinud paljajalu dushi all ning kunagi sai mitu aastat poksitrennis käidud, kõik olid paljajalu trennis ja ükski seen pole mulle jalgu jäänud siiamaani B)

ja ei tea ühtegi inimest, kes oleks mingi seene saanud kuskilt trennist..

Sama siin. Sai ka kick ja taipoksi trennides käidud. Lisaks veel kooli dushiruumid, mida pole vastavalt ajale suudetud muuta. Vahepeal viidi meie trenn üle paariks korraks Falco saali, mis oli ääretult jube - seal olid plätad õnneks kaasas.

Aga ega ise pole ka kuulnud, et mõni tuttav oleks jalaseene endale saanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt nii. Kui tehakse klassikalise tehnikaga, siis päris paljud tõmbavad sokkides või paljajalu. Võistlustel kasutatakse võimalikult õhukese tallaga tõmbesusse. Sumo tehnikaga tõmmates paljajalu või sokkides küll ei soovita, võib endale mõned sajad kilod varbale visata :)

teen ise sumo ja ei kasuta ka viimaste max seerjate juures jalatseid,pole veel siiani kukkunud varbale B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sama siin. Sai ka kick ja taipoksi trennides käidud. Lisaks veel kooli dushiruumid, mida pole vastavalt ajale suudetud muuta. Vahepeal viidi meie trenn üle paariks korraks Falco saali, mis oli ääretult jube - seal olid plätad õnneks kaasas.

Aga ega ise pole ka kuulnud, et mõni tuttav oleks jalaseene endale saanud.

Millegi pärast arvan, et ega enamik inimesi just suure hurraaga ei karju kõigile sõpradele/ tuttavatele, et neil on nüüd jalaseen...

Päris lühiajalisest kontaktsist see seen tervele inimesele enamasti siiski ei levi. Kes põeb selliste asjade üle siis lahendus on tõesti kasutada ainult oma jalatseid ning plätusid duši all näiteks.

Ise pole samuti täheldanud aga targad ja kogenud arstionud teavad siiski rääkida, et jalaseen suhteliselt levinud haigus. Niiet, kas inimesed jätavad rääkimata või mõtlevad arstionud lollusi välja B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×