Jump to content
Härra A.

Kõhulihastele alternatiiv?

Recommended Posts

Põhimõtteliselt ma hakkasin mõtlema, et teen vaheldumisi kahte harjutust.

Üks on täiesti harilik kõhulihaste harjutus ning teine on selline, kus jalad ning pea on õhus ja tõmbad ennast kokku nagu uss (vabandust, ei tea selle nime).

Mulle see harilik kõhulihaste tegemine pole eriti kunagi meeldinud, peale selle tegemist ei tunnegi isegi peaaegu midagi.

Kui teen seda teist harjutust (ussi) siis ma kohe tunnen, kuidas sellest on kasu.

Kas võiks siis jätta täiesti tavalise keretõste ära ning teha seda teist? Mulle meeldiks lihtsalt niimodi seeriaid rohkem teha.

Istun pingil, kätega võtan selja tagant pingil ühelt ja teiselt poolt kinni ning on väga hea.

Andestust mehed ja naised, kui küsimus oli väga napakas!

Muudetud kasutaja Härra A. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka võib, aga vaheldust ka vaja proovi näiteks väga mõnusaid staatilisi hoidmisi.

Eest, tagalt, ja mõlemad küljed. 4x1min igas suunas, kokku 16 minutit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See tähendab siis seda, et hoian 1min teatud asendis ennast? Selge!

Väga jama on rääkida, kui ei oska õigeid nimesi kasutada.. Need kõhutõsted, kui jalad on seinal, kas need on mõeldud siis alakõhule?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See tähendab siis seda, et hoian 1min teatud asendis ennast? Selge!

Väga jama on rääkida, kui ei oska õigeid nimesi kasutada.. Need kõhutõsted, kui jalad on seinal, kas need on mõeldud siis alakõhule?

Ei saanud täpselt aru, aga jalgade tõsted mõjuvad rohkem alakõhule ja keretõsted ülemistele kõhulihastele.

ning teine on selline, kus jalad ning pea on õhus ja tõmbad ennast kokku nagu uss (vabandust, ei tea selle nime).

Oled siis nö. V asendis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See tähendab siis seda, et hoian 1min teatud asendis ennast? Selge!

Väga jama on rääkida, kui ei oska õigeid nimesi kasutada.. Need kõhutõsted, kui jalad on seinal, kas need on mõeldud siis alakõhule?

Need, kui jalad on seinal, peaksid jh olema alakõhule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei saanud täpselt aru, aga jalgade tõsted mõjuvad rohkem alakõhule ja keretõsted ülemistele kõhulihastele.

ning teine on selline, kus jalad ning pea on õhus ja tõmbad ennast kokku nagu uss (vabandust, ei tea selle nime).

Oled siis nö. V asendis?

Just, ülakeha ja alakeha moodustavad V asendi, kuid jalad on põlvedest veel 90kraadise nurga all.

Kui teha siis ülal nimetatud +

134.gif

Kas nii oleks combo mõistlik? Muidugi ka teisi harjutusi vaheldumisi, kuid just need 2 eelnimetatud harjutust sobiksid selliseks "rusikareegliks?"

Mu väljendusviis on segane, kuid ehk mõistetav..

Samas kui mõlemad harjutused ongi mõeldud ainult alakõhule, siis tuleb ikkagi korralikke keretõsteid teha.

Muudetud kasutaja Härra A. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Just, ülakeha ja alakeha moodustavad V asendi, kuid jalad on põlvedest veel 90kraadise nurga all.

Kui teha siis ülal nimetatud +

134.gif

Kas nii oleks combo mõistlik? Muidugi ka teisi harjutusi vaheldumisi, kuid just need 2 eelnimetatud harjutust sobiksid selliseks "rusikareegliks?"

Mu väljendusviis on segane, kuid ehk mõistetav..

Samas kui mõlemad harjutused ongi mõeldud ainult alakõhule, siis tuleb ikkagi korralikke keretõsteid teha.

Minu arust nagu vahet ei ole mis harjutust sa teed..lihased teevad ikka sama liigutust. Tee seda, millega tunned, et võtab lihase paremini läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põhimõtteliselt ma hakkasin mõtlema, et teen vaheldumisi kahte harjutust.

Üks on täiesti harilik kõhulihaste harjutus ning teine on selline, kus jalad ning pea on õhus ja tõmbad ennast kokku nagu uss (vabandust, ei tea selle nime).

Äkki sa mõtled ussi all seda Bicycle Crunchi :

see on väga hea harjutus alakõhule

õige tehnika:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki sa mõtled ussi all seda Bicycle Crunchi :

see on väga hea harjutus alakõhule

õige tehnika:

peaaegu, ma mõtlesin, et mõlemad jalad liiguvad ühtemoodi. Kuid ma hakkan nüüd pigem seda tegema, tundub asjalikum.

Kui see on siis alakõhule, kas on siis midagi paremat, mis teeks ülevalt poolt kõhtu?

Kõhu võtab läbi juba see Bicycle Crunch ja ega ma muidu ei mõtlekski, kuid kuna teema on juba tehtud siis võiks sellega ka selgusele saada.

Trenni teen koduselt ja ma ei oota endale mingit six-packi veel. Küll kunagi ajaga lihased paremini välja paistma paneb.

Muudetud kasutaja Härra A. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
peaaegu, ma mõtlesin, et mõlemad jalad liiguvad ühtemoodi. Kuid ma hakkan nüüd pigem seda tegema, tundub asjalikum.

Kui see on siis alakõhule, kas on siis midagi paremat, mis teeks ülevalt poolt kõhtu?

Kõhu võtab läbi juba see Bicycle Crunch ja ega ma muidu ei mõtlekski, kuid kuna teema on juba tehtud siis võiks sellega ka selgusele saada.

Trenni teen koduselt ja ma ei oota endale mingit six-packi veel. Küll kunagi ajaga lihased paremini välja paistma paneb.

Enamus harjutused kus sa pead tõstad teeb ülakõhulihaseid, nagu see klassikaline.

aga näiteks see oleks hea harjutus:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enamus harjutused kus sa pead tõstad teeb ülakõhulihaseid, nagu see klassikaline.

aga näiteks see oleks hea harjutus:

Jah, teen ka seda. Ma arvan, et tegelikult on see teema ammendatud.

Mis muidugi ei tähenda, et arutelu ei võiks jätkuda.. :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen alati enamasti kasutanud seda kõige tavalisemat kõhulihaste treenimis harjutust(See mis on eespool näitena toodud,kus Kiivikas treenib).

See harjutus kus pea on õhus ja tõmbad keha õhus kokku,peaks olema vanamoodne aga hea maadlejate harjutus + see pidavat treenima veel alaselga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ten näiteks peaaegu alati jalgade tõsteid, mis on orienteeritud alakõhule kuid treenib ka ülakõhtu. miskipärast on ikka tihti nii, et inimestel kõhu ülaosa on reljeefne aga alaosa on nagu punu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ten näiteks peaaegu alati jalgade tõsteid, mis on orienteeritud alakõhule kuid treenib ka ülakõhtu. miskipärast on ikka tihti nii, et inimestel kõhu ülaosa on reljeefne aga alaosa on nagu punu :D

Punu tekitavad muud asjad, mitte legraise puudumine kavast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Punu tekitavad muud asjad, mitte legraise puudumine kavast!

Kui ma nüüd ei eksi, siis kõhu alaosa peaks olema üks viimaseid kohti, kust nö. rasv põlema hakkab või kaob. Eks see on suuresti saavutatav ideaalse toitumise ja aeroobsega, ei millegi muuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma nüüd ei eksi, siis kõhu alaosa peaks olema üks viimaseid kohti, kust nö. rasv põlema hakkab või kaob. Eks see on suuresti saavutatav ideaalse toitumise ja aeroobsega, ei millegi muuga.

Kellel rasv põhjuseks, aga on ka teisi tegureid, aeroobne pole kõige parem/kiirem varjant.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Punu tekitavad muud asjad, mitte legraise puudumine kavast!

Ma ei mõelnud päris pekist vatsa vaid mitte trimmis kõhu alaosa, mis on punnis. Mis sinu arust tekitab siis punu kui alaosa ei treeni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei mõelnud päris pekist vatsa vaid mitte trimmis kõhu alaosa, mis on punnis. Mis sinu arust tekitab siis punu kui alaosa ei treeni?

Nõrgad syvakõhulihased. Nad saavad mingi koormuse kätte, kui välimisi lihaseid treenida. Ärgem unustagem ka viceral fat, õlle ja muu Alko tarbijad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×