Jump to content
Rebane

Narkomaffia Mädajuure külas

Recommended Posts

Erkko : Pacman

rollton: Pacman

Samakamees: Pacman

Nesatur: Pacman

Tzaby: Pacman

alessandro: Pacman

renku: Pacman

LaizeN: Pacman

marko223: Pacman

sukisuki: Pacman

pacman: Samakamees

kimmel: Pacman

Kimbu: Pacman

smithereens: LaizeN

Rainerr: Pacman

LaurL: Pacman

bigroncoleman: Pacman

taivox: Pacman

Mcken: Pacman

LexusL: Alessandro

Tegin siis raske töö ära! :angry:

Edit: Pacmanni ei päästa enam vist miski!

Muudetud kasutaja LaurL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Erkko : Pacman

rollton: Pacman

Samakamees: Pacman

Nesatur: Pacman

Tzaby: Pacman

alessandro: Pacman

renku: Pacman

LaizeN: Pacman

marko223: Pacman

sukisuki: Pacman

pacman: Samakamees

kimmel: Pacman

Kimbu: Pacman

smithereens: LaizeN

Rainerr: Pacman

LaurL: Pacman

bigroncoleman: Pacman

taivox: Pacman

Mcken: Pacman

LexusL: Alessandro

Tegin siis raske töö ära! :angry:

Edit: Pacmanni ei päästa enam vist miski!

Suht kahtlane on ikka, et nii paljud Pacman'i tappa tahavad :)

Üks ees, teised järgi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuure Pacman ise ei ole veel ametlikult ja reeglitele kohaselt hääletanud!!!!

Esimest korda kui ta hääletas ei olnud mõlemad sõnad bold'is, samuti ka teisel korral.

Seega päev peaks veel kestma :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuure Pacman ise ei ole veel ametlikult ja reeglitele kohaselt hääletanud!!!!

Esimest korda kui ta hääletas ei olnud mõlemad sõnad bold'is, samuti ka teisel korral.

Seega päev peaks veel kestma :angry:

Sellise väikse asja pärast venitatakse mängu ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellise väikse asja pärast venitatakse mängu ?

Kui on reeglid paika pandud, siis tuleb neid ka järgida mis mõte sellel kõigel muidu siis oleks!

See teebki selle asja minu meelest just huvitavaks.

Kes pole tähelepanelik, siis "bad luck" :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hääletan Alessandro, kuigi mind ei päästa enam miski, edaspidi tuleks teil ilmselt kahtlustada kõige agaramaid minu vastu hääletajaid ja ässitajaid, sest nad teadsid ise ka, et ma pole maffiast ja saavad nii ühest külaliikmest lahti.. aless tundub kuidagi kahtlane lihtsalt.

Minu hääl läheb siis Alessandro vastu

Muudetud kasutaja pacman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olin eelmises mängus ka paljude jaoks "kuidagi kahtlane lihtsalt" ainult selle pärast, et ma aktiivne olin. Nüüd siis jälle. Tundub, et kõige lollikindlam strateegia on lihtsalt vait olla ja ainult hääletada nende vastu, kelle vastu kõik hääletavad. Siis ei oska sind keegi kahtlustada. Mida rohkem räägid, sest kahtlasem oled, nagu praktika näitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas mekkis packman liiga palju eelmisel õhtul märjukest või oli ta alles mingite kummaliste ravimite mõju all aga segast juttu ta kippus ajama. Seega polnud ka üllatus, et külaelanikud talle korra kaussi sõitsid, käed selja taha väänasid ja ta kappi toppisid.

Raske töö tehtud suundusid rahulolevad külaelanikud koju – kes televiisorit vaatama, kes keha kinnitama.

Alanud on esimene öö. Öö kestab kuni 10.01 9:00 või kuni kõik öised tegelased (maffia, arst, politsei) on mulle oma sõnumid/e-mailid saatnud. Teemasse postitamine on keelatud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varavalges kiskusid rõõmsad külaelanikud packmani kapist välja, kes ei paistnud ise üldes nii rõõmus olevat. Valiti sealsamas lähedal õues üks kobe vahtrapuu - keegi külameestest oli kodust kiiruga kaasa haaranud ka oma surnud hobuse ohjad ja ühisel jõul ja hurrahõisete saatel tõmmati packman peagi oksa külge kõikuma. Peale seda uuriti üheskoos juba nüüdseks surnud packmani taskute sisu ning pikad olid nende näod, kui sealt ei leitud mitte midagi muud kui ainult ühe ausa talupoja piibu ja nutsaku, mis oli täis kodus kasvatatud head lõhnavat tubakat.

Esimese päeva külaelanike tapetu – packman – oli külamees

Kulm kipras vaadati rippuvat mehikest. Sündmusest liigutatud marko233 haaras taskust pläsku, võttis sealt mehemoodi lonksu ja ohkas raskelt. Järsku aga hakkas marko233 täiel kõril röökima – suust hakkas välja purskama verist vahtu ja marko233 kukkus keset lahtilükatud teed ümber. Targemad mehed teadsid pärast pläsku nuusutamist öelda et "Siia umb üks luumakogus eruiini sissi pantu". Narkomaffia oli nõudnud oma järjekordse ohvri.

Esimese öö maffia tapetu – marko233 – oli külamees

Alanud on teine päev. Päev kestab kuni 10.01 kell 21:00 või kui kõik külaelanikud on oma hääle andnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh jh, :D

Nii head külamehed me siis olemegi.

Omi mehi ikka oksa tõmbama.

Kuid nüüd saab hakata tegema kõvasti järeldusi eelnevate kommentaaride põhjal ja järgmine saab kindlasti maffia olema. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njah, eelmine kord tegime ka kõvasti järeldusi kommentaaride põhjal, aga läks ikka nii nagu praegu. Aga jah, pacman määras oma ebaõnnestunud naljaga ise oma saatuse.

Üks kahtlane kommentaar oli veel LaizeN poolt, kus ta väitis, et teab, kes on maffia. See on kas aus ülestunnistus, et ta on maffia, või järjekordne ebaõnnestunud nali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga ega keegi ei reetnud ka, et on arst või politsei.

Ju siis maffia tegi ka juhusliku valiku.

Mina arvan, et Alessandro on mafjooso, krdi osava jutuga teine ja võtab alati esirinde kellegi välja hääletamiseks ( Ei proovi ennast kaitsta, kuna ta mind mainis ), kui siiski :D

Ja kuna Packman külamees oli, siis teine võimalus on veel Nesatur, kuna ta oli ka kõige osavam kohe süüdistusi jagama, küllap siis leidis hea võimaluse seda enda kasuks lükata ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TSITAAT(Lexusl @ 8 Jan 2010, 13:54) *

Sa oled ennast juba lootusetult ära vabandanud, et sa ei ole mafjoss dry.gif

Mulle tunduvad need nagu uppuja viimased hingetõmbed wink.gif

Ma arvan, et sa oledki maffiast ja tead täpselt, et ma ei ole:)

Hääletan Lexusl

Siit järeldan mina, et Lexusl on mafjoosnik. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TSITAAT(Lexusl @ 8 Jan 2010, 13:54) *

Sa oled ennast juba lootusetult ära vabandanud, et sa ei ole mafjoss dry.gif

Mulle tunduvad need nagu uppuja viimased hingetõmbed wink.gif

Siit järeldan mina, et Lexusl on mafjoosnik. :D

Kusjuures see tundub täitsa loogiline, või oled lihtsalt sina osav.. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures see tundub täitsa loogiline, või oled lihtsalt sina osav.. :D

Kusjuures lasin oma tüdruksõbral ka kõik postid korraga läbi lugeda, siis tema ütles kohe Lexusl, ma ei tea mida ta sealt nägi, ise lugesin jupiti. Peaks hakkama vist märkmeid tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina kahtlustan hetkel Lexusl ja LaizeN ülal nimetatud põhjustel.

Kõik mind puudutavad kahtlused on stiilis "ei tea, see tüüp on vist kahtlane", kuid ühtegi korralikku põhjendust ei ole olnud siiamaani, miks see tüüp kahtlane on. Mind kahtlustatakse kogu aeg selle pärast, et ma aktiivne olen. Passiivseid ei kahtlusta keegi, pange tähele.

LaizeN: aga miks ma ei peaks esirinnet võtma, kui ma kedagi maffiaks pean? Külameeste ülesanne ongi ju mafüoosasid maha hääletada. Ja pacmanit ei süüdistanud mina esimesena, kui te hästi tähele olete pannud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina kahtlustan hetkel Lexusl ja LaizeN ülal nimetatud põhjustel.

Kõik mind puudutavad kahtlused on stiilis "ei tea, see tüüp on vist kahtlane", kuid ühtegi korralikku põhjendust ei ole olnud siiamaani, miks see tüüp kahtlane on. Mind kahtlustatakse kogu aeg selle pärast, et ma aktiivne olen. Passiivseid ei kahtlusta keegi, pange tähele.

LaizeN: aga miks ma ei peaks esirinnet võtma, kui ma kedagi maffiaks pean? Külameeste ülesanne ongi ju mafüoosasid maha hääletada. Ja pacmanit ei süüdistanud mina esimesena, kui te hästi tähele olete pannud.

Ka loogiline ;)

See värk on tõesti kahtlane, kumbki teist on raudselt mafjoss igastahes :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×