Jump to content
Rebane

Narkomaffia Mädajuure külas

Recommended Posts

Tõsiselt ka, oleks olnud hea "TÜNG" kui ma oleks asjast alguses õigesti aru saanud see postituse muutmine oli veel nimelt, et kõik arvaks kindlasti, et ma maffiast, oo arstid aidake mind :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, praeguse seisuga ei võtnud järgmised isikud üldse sõna:

taivox, Mcken, LaurL, bigroncoleman, smithereens.

Kellaajaliselt pärast seda, kui pacman ennast reetis, on foorumis käinud neist taivox, bigroncoleman ja smithereens, kuid sõna nad siiski ei võtnud. Minu teooria on järgmine: need 3 ja pacman on mafüoosad. 3 ülal nimetatud tüüpi nägid, et pacman on kehvas seisus ja kõik hääletavad tema vastu, kuid ise nad hääletada tema vastu ei taha. Samas, kedagi muud süüdistada ei ole ka nagu otsest põhjust, see oleks liiga kahtlane.

Seega, ma arvan, et maffia on: taivox, bigroncoleman, smithereens, pacman.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Nii, praeguse seisuga ei võtnud järgmised isikud üldse sõna:

taivox, Mcken, LaurL, bigroncoleman, smithereens.

Kellaajaliselt pärast seda, kui pacman ennast reetis, on foorumis käinud neist taivox, bigroncoleman ja smithereens, kuid sõna nad siiski ei võtnud. Minu teooria on järgmine: need 3 ja pacman on mafüoosad. 3 ülal nimetatud tüüpi nägid, et pacman on kehvas seisus ja kõik hääletavad tema vastu, kuid ise nad hääletada tema vastu ei taha. Samas, kedagi muud süüdistada ei ole ka nagu otsest põhjust, see oleks liiga kahtlane.

Seega, ma arvan, et maffia on: taivox, bigroncoleman, smithereens, pacman.

Mina ei ole sõna võtnud? Loe esimest lehekülge! Pole lihtsalt midagi postitada olnud...mõttetult pole mõtet risustada seda teemat eriti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uuendused: eemaldasin teema Fitness.ee esileheküljel foorumist - tõenäoliselt eksitav teema ja häirib paljusid, kes siia siis poolkogemata satuvad.

Uuenduste saamiseks pead siis nüüd seda teemat foorumist hakkama lahti klikkama (muidugi inimesi, kes on foorumis koguaeg ja eriti esilehel ei käi, see uuendus ei puuduta).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei ole sõna võtnud? Loe esimest lehekülge! Pole lihtsalt midagi postitada olnud...mõttetult pole mõtet risustada seda teemat eriti.

Aa, võtsid sõna jah, aga kedagi ei süüdistanud. No kahtlane ikkagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, praeguse seisuga ei võtnud järgmised isikud üldse sõna:

taivox, Mcken, LaurL, bigroncoleman, smithereens.

Kellaajaliselt pärast seda, kui pacman ennast reetis, on foorumis käinud neist taivox, bigroncoleman ja smithereens, kuid sõna nad siiski ei võtnud. Minu teooria on järgmine: need 3 ja pacman on mafüoosad. 3 ülal nimetatud tüüpi nägid, et pacman on kehvas seisus ja kõik hääletavad tema vastu, kuid ise nad hääletada tema vastu ei taha. Samas, kedagi muud süüdistada ei ole ka nagu otsest põhjust, see oleks liiga kahtlane.

Seega, ma arvan, et maffia on: taivox, bigroncoleman, smithereens, pacman.

Rahu nüüd, päev kestab ju kuni üheksandani. Ma alles kahtlustan kõiki.

Muudetud kasutaja smithereens poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aa, võtsid sõna jah, aga kedagi ei süüdistanud. No kahtlane ikkagi.

Aless paneb tanki raudselt, ajab kärbseid pähe, ise maffioss, osavalt muliseb ja kahtlustab :angry:

Tegelt on see värk ikka väga segane jah, kuid Alessandro arvamused vast kõige tõelähedasemad.

Muudetud kasutaja LaizeN poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alessandro seletus on hetkel kõige loogilisem ja pacman tundub kõige kahtlasem oma sõnavõtu tõttu

kuid mine tea äkki ta tahab meid teistele jälgedele suunata :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alessandro seletus on hetkel kõige loogilisem ja pacman tundub kõige kahtlasem oma sõnavõtu tõttu

kuid mine tea äkki ta tahab meid teistele jälgedele suunata :angry:

Olgem nüüd reaalsed, ta sai rebaselt meili ja ei saanud mängust aru - siis küsis üle, kuid taipu sai, mis toimub muutis postituse ära ja nüüd vabandab kogu hingest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noniii! Ei hoia teistega kokku - maffia ! Ka sinu t6mbame peagi v6lla :)

Loeb tükk aega, hoiab packmanni hääletusest eemale ja ei saa minu irooniast aru ka veel - ma pakun, et 2 on suht kindlad :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×