Jump to content
Rebane

Narkomaffia Mädajuure külas

Recommended Posts

Jama on see, et 3 inimest suhtusid sellese mängu passiivselt, muidu oleks see mäng palju kauem kestnud. Ärge registreerige ennast mängu, kui teil pole aega isegi üks kord hääletamas käia.

Aga alessandro jah, tema kaitses Mcken'i ja kaitstakse ikka omasid. Ning kahtles taivoxi õiges otsustusvõimes.

hääletan: alessandro

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok, ma ennast kaitsta ei viitsi. Ma arvan, et ma teie asemel oleks ka ennast välja hääletanud praegusel hetkel. Kuigi täie kindlusega võin teile väita, et te hetkel eksite.

Mckeni ma ei kaitsnud, vaid lihtsalt tahtsin teada, mille järgi te otsustasite.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok, ma ennast kaitsta ei viitsi. Ma arvan, et ma teie asemel oleks ka ennast välja hääletanud praegusel hetkel. Kuigi täie kindlusega võin teile väita, et te hetkel eksite.

Mckeni ma ei kaitsnud, vaid lihtsalt tahtsin teada, mille järgi te otsustasite.

taivox oli ment ju, su tabelid ei jõud sellisele selgusele ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
taivox oli ment ju, su tabelid ei jõud sellisele selgusele ?

Minu tabelid ei jõudnud jah, kuna taivox hääletas kolmes raundis vale mehe poolt, siis ma arvasin, et ta ei ole politseinik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jama on see, et 3 inimest suhtusid sellese mängu passiivselt, muidu oleks see mäng palju kauem kestnud. Ärge registreerige ennast mängu, kui teil pole aega isegi üks kord hääletamas käia.

Aga alessandro jah, tema kaitses Mcken'i ja kaitstakse ikka omasid. Ning kahtles taivoxi õiges otsustusvõimes.

hääletan: alessandro

Muide. Miks ma bigroni kaitsesin? Kaitstakse ju ikka omasid, ja bigron oli külamees. Lisaks pange tähele seda, et taivox ei ole mind viimasel ajal süüdistanud. Ilmselt kontrollis mind ja sai teada, et ma olen külamees. Igatahes,

hääletan: Samakamees

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muide. Miks ma bigroni kaitsesin? Kaitstakse ju ikka omasid, ja bigron oli külamees. Lisaks pange tähele seda, et taivox ei ole mind viimasel ajal süüdistanud. Ilmselt kontrollis mind ja sai teada, et ma olen külamees. Igatahes,

hääletan: Samakamees

Seljakotid seeelgaaa, lalalalal alal alaa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kord oli jõudnud alessandroni. Mees, keda austati ja kelle mõtetest lugu peeti.Seekord polnud tal oma kaitseks kahjuks midagi öelda. 6-1 häältega lahkusid tol õhtul mehed kohalikust õllekast, alessandro kinni köidetult kõigi vahel jalutamas.

Enam ei julgetud enam isegi koju minna. Mindi vallamajja, kus kõik lihtsalt viskasid põrandale pikali puhkama, alessandro asetati kinni köidetult kõikide vahele toolile.

Alanud on öö. Öö kestab kuni 18.01 11:00 või kui kõik öö tegelased on oma hääled andnud. Postitamine teemasse keelatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikuks oli igastahes alessandro surnud. Keegi ei olnud teda küll näpotsagagi puutunud aga ometi oli hing tema maisest kehast lahkunud. Kuna tegemist oli ikkagist eesti ZEN meistriga, olid kõik enam kui kindlad et vägivaldset surma vältida oli universum alessandro ise enda juurde kutsunud. Küll aga ei andnud külameestele rahu teadmine, kes ta õieti oli.

Murti sisse alessandro pühamusse, mis asus jäätund järve ääres ning korraldati läbiotsimine. Kõik mida küll suudeti leida, oli ainul lademetes kalapüügivarustust. Laualt leiti ka hunnik tabeleid külameeste nimedega. Tõenäoliselt oli alessandro mediteerimiste vaheajal pead murdnud maffiameeste nimede üle, millegi kindlani aga ta jõudnud ei olnud.

Külaelanike kuuenda päeva tapetu – alessandro – oli külamees

Ühiselt mindi üle jäätund järve tagasi küla poole. Järve serval, kus oli aga alessandro talisupluskoht, oli näha midagi eriskummalist. Suplusaugule oli küll peale kasvanud õrn kirme, ent selge jää all hulpis midagi suurt ja massiivset. Tegemist oli järjekordse laibaga – seekord oli maffia ohvriks langenud kimmel.

Maffia kuuenda öö tapetu – kimmel – oli külamees

Alanud on seitsmes päev. Päev kestab kuni 19.01 10:00 või kui kõik külaelanikud on oma hääled andnud. Kas jääb see viimaseks vabaks päevaks Mädajuure külas, toob selgitust järgmised 24 tundi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, kahtlus on praegu rolltonil ja Samakamehel. Samakamehe poolt hääletas alessandro, võib-olla ikkagi tabelid näitasid, et tema on maffiast. Kimmel hääletas rolltoni vastu, rollton luges ja tõmbas kohe kimmeli maha, seega:

hääletan:rollton

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×