Jump to content
Rebane

Narkomaffia Mädajuure külas

Recommended Posts

Kui nüüd päris aus olla, siis mulle hakkab ka tunduma see asi väga imelik :ph34r:

Tegelikult on kahtlane see, et Taivox tuli lambist välja Mcken'iga???Kas kaitseb Samakameest??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
wtf? Mcken ei ole üldse eriti midagi öelnud, kuidas ta saab tunduda vähem puhas kui kõik ülejäänud?

Ma arvan, et kimmel on kas mafüoosa või lihtsalt ebaloogiline.

Mees vaikselt vaatab kuidas me siin arutame kes on maffia,on vait ja vaikselt nopib välja külamehi koos samakamehe ja lexusl-iga kes üritavad siin jälgi segada.See on minu arvamus.Võin ka eksida loomulikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teen hoopis kannapöörde ja...

Hääletan: taivox

Tahtsin hääletada Lexusli vastu, aga sellepärast, et ta minu vastu ei hääletand näitab mulle, et ta ei ole mafjoss kuna ta oleks võind ka minna kimmeli ja taivoxiga kaasa ja minu vastu hääletada, et saada lahti jälle ühest külamehest. Aga kuna ta seda ei teinud siis ma hääletan teise kahtlusaluse vastu, ehk siis

Hääletan: Samakamees

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi kurja.. asi kisub nutuseks mul :o

Kallid külamehed, mina ei ole maffiast, samas nii võib öelda igaüks :ph34r:

Kui see postitus jääb mu viimaseks enne kui päev läbi saab või kõik on hääletanud ja mind siiski oksa tõmmanud, siis teadke, et teil hakkab igav siin ilma minuta!! ;):P

Pean enda võimalikuks päästmiseks siiski hääletama nii.

Hääletan: Samakamees

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Paistab, et langeb järjekordne külamees...Lexusl jutust ma küll välja ei loe, et ta mafia oleks. Aga kui ta oksa tõmbate, eks siis näete. Mcken tundub palju salakavalam...pole isegi ennast kaitsma tulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MInu teadmiste kohapealt Jumalat olemas ei ole, kuid ma olen veendunud, et keegi sind ikka võtta tahab - jääme lootma.

Ise jään endale kindlaks.

Hääletan : Samakamees

Teeme siis ikka asja kindlaks

Hääletan : Lexusl

Paistab, et sa siiski ei ole endas kindel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Märkamatult oli kätte saabunud õhtu. Lexusl küll sülgas süüdistusi nii paremale kui vasakule aga ei aidanud see midagi. Vastu tuli võtta kaotus. Kuna ööd olid külmaks läinud ja kelder oli peale kahte ohvrit tiba härma tõmmanud, oli nõus üks lahke külamees Lexusl'i endaga kaasa võtma. Kodus tõmbas ta Lexusl'i rihmad tiba pingumale ja viskas ta nagu väikese põhunuku sooja ahjupeale viimast uinakut tegema.

Alanud on neljas öö. Öö kestab kuni 15.01 10:00 või kui kõik öö tegelased on oma tegevused lõpetanud. Postitamine teemasse öösel on keelatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varavalges kisti Lexusl ahju pealt maha. Näha oli, et külamehed olid kergelt erutatud, sest nelja päeva nagelemise tulemusena polnud nad siiski suutnud lahti saada ühestki maffia liikmest. Erutus oli suisa nii suur, et Lexusl ei jõudnudki traditsioonilise poomiskohani, vaid suure mölluga oli üks külameestest lihtsalt noaga poole tee peal Lexusl'ile paar korda neerudesse andnud. Kes see küll olla võis, oli juba keeruline selles tohuvapohus selgitada. Tegu oli tehtud – nüüd tuli veel kiiremas korras laip läbi puistada. Taaskord aga õnnestus jääda külameestele pika ninaga.

Neljanda päeva külameeste tapetu – Lexusl – oli külamees

Suure möllu käigus ei pannud keegi tähelegi, et lumisel külateel lebab veel üks laip. Ka selle kaelas haigutasid noahaavad. Eks koos Lexusl'i tapmisega oli keegi maffialiikmetest lihtsalt hea võimaluse ära kasutanud ja ohvrile noa kaela susanud. Laipa polnud vaja isegi ümber pöörata, sest lapilise palitu ja vana CCCP tankistimütsi järgi tundisd kõik ära sukisuki.

Neljanda öö maffia tapetu – sukisuki– oli külamees

Alanud on viies päev. Päev kestab kuni 15.01 18:00 või kui kõik külaelanikud on oma hääle andnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paistab, et langeb järjekordne külamees...Lexusl jutust ma küll välja ei loe, et ta mafia oleks. Aga kui ta oksa tõmbate, eks siis näete. Mcken tundub palju salakavalam...pole isegi ennast kaitsma tulnud.

Mille eest ma ennast kaitsma veel pean?? Sa süüdistad mind selles, et mul on vaja käia koolis ja trennis ning sellest tulenevalt ei ole niipalju vaba aega, ning selles, et ma olen pannud kahe postituse lõppu vigurnäo(oleks pannud siia ka vigurnäo aga selle eest sa tahaksid mul ju kohe pead maha võtta)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Mille eest ma ennast kaitsma veel pean?? Sa süüdistad mind selles, et mul on vaja käia koolis ja trennis ning sellest tulenevalt ei ole niipalju vaba aega, ning selles, et ma olen pannud kahe postituse lõppu vigurnäo(oleks pannud siia ka vigurnäo aga selle eest sa tahaksid mul ju kohe pead maha võtta)

Ka mina käin koolis ja trennis ja ei ole väga palju vaba aega, kuid lugeda tuleb ridade vahelt. Ja seekord olen ma endas üpriski kindel...Nii et rahvas, tulge ometi mõistulsee ja me veel võidame!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njah, asi läheb suht masendavaks. Isegi kulli ja kirja visates oleksime paremad tulemused saanud vist. Me ei ole 2 mängu jooksul suutnud tuvastada ühtegi mafüoosat. Tundub, et maffia on tõesti peajagu üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei viitsi lolli mängida.

Hääletan: Samakamees

Huvitav on see, et rollton hääletab järjekindlalt Samakamehe vastu. Mul on kahtlus, et rollton on politsei ja kontrollis Samakameest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Huvitav on see, et rollton hääletab järjekindlalt Samakamehe vastu. Mul on kahtlus, et rollton on politsei ja kontrollis Samakameest.

Võib olla küll, kuid samakamehes mina isiklikult nii kindel ei ole...ta ajab sellist järjekindlalt lolli iba mis on külameestele iseloomulik.

Kutsun üles kõiki hääletama Mcken poolt...! Follow me and WE WIN!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×