Jump to content
Rebane

Narkomaffia Mädajuure külas

Recommended Posts

Ega see et inimesel pole 24/7 siin foorumis elada, ei tähenda kohe et ta maffiast on... Mulle jätavad pigem kahtlase mulje need kes siin kõige targemaid mängidvad! :D

Kuigi Rainerr ise oli väheaktiivne ei osanud kohe teda üldse kahtlustada!

Eks päeva lõppupoole vb saab rohkem selgust... hetkel küll mõned kahtlused!

Muudetud kasutaja LaurL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samakamees võib küll maffia vend olla, võis siis ikkagi Lexusl kes agaralt külamees Nesaturi vastu hakkas. Kuid ta Samakameest ei süüdista üldse siis nad võivad mõlemad olla maffjosnikud.

a ja seda ka et kui mäng hakkas siis alessandro oli esimene kes rainerri profiili vaatas, ja kuna rainerr oli maffia siis võis alessandro temaga ühendust võtta, et näiteks suhelda maili teel vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, praeguse seisuga ei võtnud järgmised isikud üldse sõna:

taivox, Mcken, LaurL, bigroncoleman, smithereens.

Kellaajaliselt pärast seda, kui pacman ennast reetis, on foorumis käinud neist taivox, bigroncoleman ja smithereens, kuid sõna nad siiski ei võtnud. Minu teooria on järgmine: need 3 ja pacman on mafüoosad. 3 ülal nimetatud tüüpi nägid, et pacman on kehvas seisus ja kõik hääletavad tema vastu, kuid ise nad hääletada tema vastu ei taha. Samas, kedagi muud süüdistada ei ole ka nagu otsest põhjust, see oleks liiga kahtlane.

Seega, ma arvan, et maffia on: taivox, bigroncoleman, smithereens, pacman.

Mcken: vaata seda postitust. Ma käisin kõigi profiilid läbi ja vaatasin, mis kell kõik osalejad viimati foorumit külastanud olid. Tahtsin välja selgitada tüübid, kes on käinud, kuid pole sõna võtnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mcken: vaata seda postitust. Ma käisin kõigi profiilid läbi ja vaatasin, mis kell kõik osalejad viimati foorumit külastanud olid. Tahtsin välja selgitada tüübid, kes on käinud, kuid pole sõna võtnud.

pacmani koha pealt panime küll puusse...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mcken: vaata seda postitust. Ma käisin kõigi profiilid läbi ja vaatasin, mis kell kõik osalejad viimati foorumit külastanud olid. Tahtsin välja selgitada tüübid, kes on käinud, kuid pole sõna võtnud.

Siis on jama sest siis ei saagi teada kes on maffiaga võimalikult suhtlenud

või siis sa tegitki seda suitsu katteks :D

a ja mis sulle annab kui saad teada kui keegi ei ole sõna võtnud vaid lugenud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonoh, olete siin mind kõvasti taga rääkinud samal ajal kui ma trenni tegin jah?? :D

Alessile- see minu üks lause bigroncoleman'i kohta, mille peale rahvas reageeris oli ju päris tugeva põhjaga!!!

On ikka kahtlust äratav küll, kui mees on ainult hääletamas käinud siin, ilma ühegi seletuseta.

Nii palju aega ikka peaks leidma, et paar sõnagi oma teo põhjenduseks tuua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis on jama sest siis ei saagi teada kes on maffiaga võimalikult suhtlenud

või siis sa tegitki seda suitsu katteks :D

a ja mis sulle annab kui saad teada kui keegi ei ole sõna võtnud vaid lugenud?

Mul oli üks teooria. Ma arvasin, et pacman on maffia ja teised mafüoosad ei taha eriti tema vastu hääletada, kuigi kõik ülejäänud tüübid hääletasid. Ja siis ma vaatasin, kes veel hääletanud ei olnud, ja tegin järelduse, et ju siis nemad ongi maffia (juhul, kui nad samal päeval foorumis olid olnud).

Nonoh, olete siin mind kõvasti taga rääkinud samal ajal kui ma trenni tegin jah?? :P

Alessile- see minu üks lause bigroncoleman'i kohta, mille peale rahvas reageeris oli ju päris tugeva põhjaga!!!

On ikka kahtlust äratav küll, kui mees on ainult hääletamas käinud siin, ilma ühegi seletuseta.

Nii palju aega ikka peaks leidma, et paar sõnagi oma teo põhjenduseks tuua.

No aga selliseid tüüpe on ju veelgi. Ja kõik nad ei ole kindlasti maffia (näiteks kimmel eelmises mängus ei olnud, kuigi käitus samamoodi).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitte, et mul oleks põhjust bigroncolemani kaitsta, aga Samakamees on minu arvates kahtlasem.

Kui sul põhjust kaitsta pole, milles siis probleem.

Hoolitseme kõige pealt bigroncoleman'i eest ja siis saab Samakamees oma osa!!!

By the way Samakamees- I DON'T LIKE YOU, nothing personal!!!

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sul põhjust kaitsta pole, milles siis probleem.

Hoolitseme kõige pealt bigroncoleman'i eest ja siis Samakamees oma osa!!!

By the way Samakamees- I DON'T LIKE YOU, nothing personal!!!

Aga miks just bigroncolemanist peab alustama? Mina tahan küll Samakamehest alustada. Samakamehel on kahtlasem jutt. bigroncoleman on valitud täiesti huupi passiivsuse järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga miks just bigroncolemanist peab alustama? Mina tahan küll Samakamehest alustada. Samakamehel on kahtlasem jutt. bigroncoleman on valitud täiesti huupi passiivsuse järgi.

Kus ta siis huupi on???

Kui nüüd päris aus olla, siis maffiamehel on ükskõik keda hääletada, seni kuni pole oma mees ja seda bigroncoleman ka tegi.

Samal ajal jäi passivseks, et jumala pärast midagi moka otsast valesti ei ütleks ja ennast ei reedaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aless on samas ka kahtlane, sest ma ei tahaks uskuda, et keegi on suisa mingi tabeli sisse sättinud. See oleks nagu hägustamiseks, siis küll ei kahtlustata. Järgmine vend ütleb, et kirjutasin sellise proge, msi ütluste järgi ütleb, kes on kes.

Kui eksin siis vabanda ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aless on samas ka kahtlane, sest ma ei tahaks uskuda, et keegi on suisa mingi tabeli sisse sättinud. See oleks nagu hägustamiseks, siis küll ei kahtlustata. Järgmine vend ütleb, et kirjutasin sellise proge, msi ütluste järgi ütleb, kes on kes.

Kui eksin siis vabanda ette.

Pange tähele, et karulaanes exeli tabeli teinu oli maffjoss

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lexusl-ile ma pole olnud siia mängu süvenenud ja kuna oli nädalavahetus oli mul üsna kiire et siia süveneda siis hääletasin lihtsalt nende vastu kelle vastu oli kõige rohkem hääli!

Logish ju, istu 5+

Aga samakamees nägi sind siin luusimas???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aless on samas ka kahtlane, sest ma ei tahaks uskuda, et keegi on suisa mingi tabeli sisse sättinud. See oleks nagu hägustamiseks, siis küll ei kahtlustata. Järgmine vend ütleb, et kirjutasin sellise proge, msi ütluste järgi ütleb, kes on kes.

Kui eksin siis vabanda ette.

Pärast mängu lõppu saadan sulle personaalselt. Mul on isegi kõik raundid kirjas seal.

Pange tähele, et karulaanes exeli tabeli teinu oli maffjoss

Ta ei teinud. Ta ainult väitis, et tegi. Aga mina tegin nii eelmine kord kui ka praegu - ainult et eelmine kord paberil, aga nüüd google docsis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×