Jump to content
Rebane

Narkomaffia Mädajuure külas

Recommended Posts

Mul selline arvamus, et mafjossid on : alessandro, nesatur, samakamees ja Kimmel.

Küll algeline arvamus, kuid siiski

Hääletan: Nesatur

Kui ma nüüd oma arvamusega puusse panin, siis on Lexul 100% maffia, eks vaatame, mis rahvas arvab :D

Muudetud kasutaja LaizeN poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oletame, et ma olen maffiast, siis miks ma üritasin meeleheitlikult Pacman'i päästa

Maffias olles oleks mul ju suht savi olnud ja oleks samuti Pacman'i vastu hääletanud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma nüüd oma arvamusega puusse panin, siis on Lexul 100% maffia, eks vaatame, mis rahvas arvab :D

Ma pean nüüd sinuga nõustuma, kas Nesatur või Lexusl on nüüd kindlasti maffia, aga millegipärast hakkab mulle tunduma hetkel et lexusl ei ole maffia

ja ka sellepärast

Hääletan: Nesatur

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuradi ###### rsk, eile vaatasin, et pacman ei saa olla maffia, kuna ta oli saanud vist juba 18 häält, kuna maffia ju kindlasti ei tapaks oma meest, aga siis oli juba ka kohtuniku otsus tehtud ja ei jõudnudki enam muutmist paluda.

Praegu ei ole tegelikult veel mingisugust kindlat arvamust välja kujunenud, tuleb vist jälle puusalt tulistada, kui joppab, siis joppab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oletame, et ma olen maffiast, siis miks ma üritasin meeleheitlikult Pacman'i päästa

Maffias olles oleks mul ju suht savi olnud ja oleks samuti Pacman'i vastu hääletanud?

Äkki sellepärast, et sa said aru, et teda enam ei päästa miski ja siis ei hääletanud tema vastu, et pärast seda sama lauset enda kasuks kasutada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see tabel on ka reaalselt olemas? Kui jah, siis kõva viitsimine! :D

Aga mu hääl ilmselt muutub veel...loen pärast teema uuesti läbi korra.

Jep, täitsa olemas. Pärast mängu lõppu võin näidata. Seal hoian infot selle kohta, kes keda kahtlustab, kes kelle vastu hääletab, kes keda toetab, kaitseb jne. Eelmine mäng tegin paberi peal, aga elektrooniliselt on siiski mugavam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuradi ###### rsk, eile vaatasin, et pacman ei saa olla maffia, kuna ta oli saanud vist juba 18 häält, kuna maffia ju kindlasti ei tapaks oma meest, aga siis oli juba ka kohtuniku otsus tehtud ja ei jõudnudki enam muutmist paluda.

Praegu ei ole tegelikult veel mingisugust kindlat arvamust välja kujunenud, tuleb vist jälle puusalt tulistada, kui joppab, siis joppab.

Krt, selle peale ma ei tulnudki, et hääletajate arv kokku lüüa. ;)

See oleks kindlasti pannud nii mõnegi ümber mõtlema, kes vähegi arvutada oskab :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki sellepärast, et sa said aru, et teda enam ei päästa miski ja siis ei hääletanud tema vastu, et pärast seda sama lauset enda kasuks kasutada :D

Sul nupp nokib täitsa korralikult!!

Arvasin et keegi võib sellise järelduse teha, aga võibolla lihtsalt sellepärast, et ei tahtnud, et korduks ajalugu ja külamehed notivad üksteist maha.

Ja maffia naerab pihku samal ajal ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt, selle peale ma ei tulnudki, et hääletajate arv kokku lüüa. ;)

See oleks kindlasti pannud nii mõnegi ümber mõtlema, kes vähegi arvutada oskab :D

Mina lõin küll kokku. Aga näiteks, kui mina oleks maffia olnud, ja näeks, et keegi maffiast on lootusetult palju hääli saanud ja teda enam päästa ei õnnestu, siis ma hääletaks tuimalt "oma mehe" vastu, sest tema surm on juba möödapääsmatu ning kellegi teise poolt hääletamine tekitaks rohkem kahtlusi sinu enda vastu kui kasu. Ma usun, et maffia täpselt nii käitukski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No see on jama, et nii vähe aktiivsed on.

Oleks rohkem siis saaks rohkem jäerldusi teha ja õiged mafjoosod välja kookida, kui Lexusl tõesti maffia pole.

Aga no mis sa teed. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma panen puusalt laksu ära, kuna võimalik, et täna enam netti ei jõua. Samas kui jõuan, saan oma häält vajadusel muuta.

Hääletan: Lexusl

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minus tekitab kõige rohkem siiski kahtlusi samakamees. Nesturi ja Lexusl on praegu tule all selle tõttu,et nad avadavad väga aktiivselt arvamust. Samas tähelepanek on see,et Samakamehe tekst kipub väga mafioosolik olema , täpitähti ei kasuta, mis viitab kaugelt tulnud külalistele.

Seega kui mina järgmisena suren siis väike info on ehk saadud sellest käigust.

Hääletan:Samakamees

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma panen puusalt laksu ära, kuna võimalik, et täna enam netti ei jõua. Samas kui jõuan, saan oma häält vajadusel muuta.

Hääletan: Lexusl

Tundub, et su puusalt lask oli veel lisaks ka silmad kinni lask. :D

Kuna su eelneva postituse ja selle postituse vahel mingit loogikat ei ole, pigem vasturääkivus :D

Aga kui olid silmad kinni, siis võib vist andeks anda ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Minu kahtlustatavate nimekirjas on Nesatur, alessandro, samakamees...lihtsalt jutu poolest. Kuid nagu eelmine mäng näitab, siis need mädanikud olid just vaiksemad tüübid. Seega Lexusl jääks hetkel minu mädast nimekirjast välja.

See on puhtalt minu arvamus asjast...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No esimene vasikas läheb ikka aia taha. :D

Äkki teine VASIKAS ei lähe va salakaval mäletseja ;)

Põlise külamehena ja harrastusjahimehena tulistan sulle kindluse mõttes abaluude vahele!!

med_gallery_19332_153_61166.jpg

Hääletan: Nesatur

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui need puusalt laksijad ka väheke poste loeks, saaks ehk asja ka.

ma arvan et siin u 6-8 inimest on sellised kes loevad ja teevad järeldusi postide põhjal , ülejäänd arvatavasti panevad hääli lihtsalt teiste järgi! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×