Jump to content
Rebane

Narkomaffia Mädajuure külas

Recommended Posts

Minu arust on see tobe, et mingi tüübi arvamuse pärast võeti see teema viimastest postitustest ära- pidevalt otsi taga seda. Kui tahate (Rebane ja teised moded), et mängus aktiivselt osaletakse, siis võiks see ikka olla seal, kus ta reaalselt ka on (postituste järgi), ehk siis enamus ajast ikka esilehel viimaste postituste hulgas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust on see tobe, et mingi tüübi arvamuse pärast võeti see teema viimastest postitustest ära- pidevalt otsi taga seda. Kui tahate (Rebane ja teised moded), et mängus aktiivselt osaletakse, siis võiks see ikka olla seal, kus ta reaalselt ka on (postituste järgi), ehk siis enamus ajast ikka esilehel viimaste postituste hulgas.

Uuendus: Panin maffimängu tagasi esilehele - VIIMASELE foorumireale. Siis ei pea otsima, samas on koguaeg silme ees. Sobib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uuendus: Panin maffimängu tagasi esilehele - VIIMASELE foorumireale. Siis ei pea otsima, samas on koguaeg silme ees. Sobib?

Tore, suurimad tänud:-). Siis ei häri ka teisi, kuna on viimasel real ja ainult 1 viimastest postitustest on vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uuendus: Panin maffimängu tagasi esilehele - VIIMASELE foorumireale. Siis ei pea otsima, samas on koguaeg silme ees. Sobib?

Väga hea tõesti.

Tänud, et tagasi panid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Külamehed ma räägin teile, et vale mehe tõmbate maha, mõelge loogiliselt, kui ma oleks maffiooso tõsiselt olnud oleks ma nii loll, et tuleks siia küsima mis on maffiooso roll?

Rebase esimeses postis see kindlalt näha ju. Lihtsalt mängisin endale vingerpussi, arvasin, et arvatakse kes on maffioosod mitte, et hääletus otsustab kes tapetakse, tahtsin valedele jälgedele juhatada, a eks need eksperdid kes mind kindlalt maffioosoks nimetavad saavad varsti teada siis..

Edit: see esimene postituse muutmine oli veel topeltsamm, et ikka kõik kindlasti arvaks, et ma maffiooso, põhimõttest sain aru alles hiljem.

Muudetud kasutaja pacman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul mingisugused kahtluse algmed on juba tekkimas, aga natuke vara nendest rääkida. Eks esimene öö näitab mis toimuma hakkab.

Hääletan:Pacman

Muudetud kasutaja Tzaby poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külamehed ma räägin teile, et vale mehe tõmbate maha, mõelge loogiliselt, kui ma oleks maffiooso tõsiselt olnud oleks ma nii loll, et tuleks siia küsima mis on maffiooso roll?

Rebase esimeses postis see kindlalt näha ju. Lihtsalt mängisin endale vingerpussi, arvasin, et arvatakse kes on maffioosod mitte, et hääletus otsustab kes tapetakse, tahtsin valedele jälgedele juhatada, a eks need eksperdid kes mind kindlalt maffioosoks nimetavad saavad varsti teada siis..

Edit: see esimene postituse muutmine oli veel topeltsamm, et ikka kõik kindlasti arvaks, et ma maffiooso, põhimõttest sain aru alles hiljem.

Sa oled ennast juba lootusetult ära vabandanud, et sa ei ole mafjoss :angry:

Mulle tunduvad need nagu uppuja viimased hingetõmbed :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa oled ennast juba lootusetult ära vabandanud, et sa ei ole mafjoss :angry:

Mulle tunduvad need nagu uppuja viimased hingetõmbed :)

Ma arvan, et sa oledki maffiast ja tead täpselt, et ma ei ole:)

Hääletan Lexusl

Muudetud kasutaja pacman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga ütleme, et pacman näiteks pole, kes siis on olnud selline, kes teda ikkagi süüdistab, kuigi tglt on ise äkki mafjosnik?

Aga ütleme, et pacman on mafjosnik, siis kõik need kes teda ei süüdista, võivad olla ka mafjosnikud. (Nüüd kindlasti mafjosnikud lugesid seda ja hakkavad pacmani süüdistama :angry: )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Mul on juba väike pilt välja kujunenud sellest asjast...

Kes end arstiks pakkuda tahab seekord? Eelmine kord oli vist Erkko?

Kuna ohver on juba selgunud, siis vahet pole kelle poolt ma hääletan...

Hääletan:pacman

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on juba väike pilt välja kujunenud sellest asjast...

Kes end arstiks pakkuda tahab seekord? Eelmine kord oli vist Erkko?

Kuna ohver on juba selgunud, siis vahet pole kelle poolt ma hääletan...

Hääletan:pacman

Arstiks ei ole ju mõttet kellegil ennast pakkuda, sest maffia võtaks arsti ju kohe maha.

Või siis sa oledki maffia ja seda tahadki.

sama siin

Hääletan:pacman

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vb neil mõjuv põhjus viimastena hääletada. Vaadelda mis toimub, kes oma teooriates kõige lähemal on maffiale, et siis ära koristada segav faktor ning viimastena hääletades proovida külamehi eksiteele viia mingit valeinfot jagades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nende hääl nagunii ei muuda enam midagi. Kui need 2 just midagi nii veenvat ei ütle, et selle peale ülejäänud inimeste maailmapilt variseb kokku ja nad hääletavad kellegi teise poolt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuigi ma oma postidega piinasin Pacman'i ja teistele ja talle võis tunduda, et kahtlustan ja hääletan tema vastu?

Siis nii see tegelt ei ole!!

Tahtsin lihtsalt näha mehe reaktsiooni ja teiste reaktsiooni ka. :angry:

Mina sain oma info kätte ja kõhutunne ütleb, et ta ei ole maffiast.

Vähemalt minu südametunnistus jääb puhtaks selles killimises, kui see aset peaks leidma.

Ma arvan, et aless on maffiast, sest tema tuli teemasse kohe agressivselt sisse ja lubas kohe kannaga siin äsada!

Ja ajas kogu rahva siis Pacman'ile kaela.

Hääletan: alessandro

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuigi ma oma postidega piinasin Pacman'i ja teistele ja talle võis tunduda, et kahtlustan ja hääletan tema vastu?

Siis nii see tegelt ei ole!!

Tahtsin lihtsalt näha mehe reaktsiooni ja teiste reaktsiooni ka. :angry:

Mina sain oma info kätte ja kõhutunne ütleb, et ta ei ole maffiast.

Vähemalt minu südametunnistus jääb puhtaks selles killimises, kui see aset peaks leidma.

Ma arvan, et aless on maffiast, sest tema tuli teemasse kohe agressivselt sisse ja lubas kohe kannaga siin äsada!

Ja ajas kogu rahva siis Pacman'ile kaela.

Hääletan: alessandro

Aless tundub küll natukene kahtlane ka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×