Jump to content
kimmel

Karnitiin

Recommended Posts

Mul oleks 3 küsimust???

1.tahaksin teada et kust neid koffeiini tablette saab osta????

2.kas kellegil on l-karnitiini kasutamine tulemusi toonud?????

3.Kas l-karnitiini on soovitav kasutada proteiiniga??????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oleks 3 küsimust???

1.tahaksin teada et kust neid koffeiini tablette saab osta????

2.kas kellegil on l-karnitiini kasutamine tulemusi toonud?????

3.Kas l-karnitiini on soovitav kasutada proteiiniga??????

1. Apteegist. Viimati maksis 42 krooni purk.

2. Stimuleerib rasvapõletustust . Kui efektiivselt, oleneb inimesest.

3. Ega ta negatiivselt ei mõju

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitte ükski rasvapõletusvahend ei mõju sulle enne, kui sul toitumine on paigas. Ja kui toitumine on paigas, ei ole neid rasvapõletusvahendeid vajagi, kui just lavale ei kavatse astuda, normaalse toitumisega peaks sul rasvaprotsent iseesnesest rahuldavasse mõõtu loksuma.

Muudetud kasutaja pacman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kas l-karnitiin ja proteiin ja koffeiin sobivad kõik koos enne trenni võta kui eesmärk oleks rasvu põletada ja lihaseid kasvatada????????????

Proteiini võta ikka peale trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Kuna mõtlesin kasutama hakkata l-karnitiini rasvapõletus eesmärgil siis tekkis paar küsimust!

Apteeker rääkis et võta 1xenne sööki päevas aga samas olen kuulnud ,et kui tahad ikka rasvast ka lahti saada tuleks võtta vähemalt 3xpäevas!?

Kas keegi oskab midagi kommenteerida selle kohta ja mis kogused need peaks olema?

Muudetud kasutaja ristokru poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Kuna mõtlesin kasutama hakkata l-garnitiini rasvapõletus eesmärgil siis tekkis paar küsimust!

Apteeker rääkis et võta 1xenne sööki päevas aga samas olen kuulnud ,et kui tahad ikka rasvast ka lahti saada tuleks võtta vähemalt 3xpäevas!?

Kas keegi oskab midagi kommenteerida selle kohta ja mis kogused need peaks olema?

Esiteks see aine on L-karnitiin.

Kopeerin sulle:

Paraku näitavad metoodiliselt usaldusväärsete uuringute andmed, et karnitiini manustamine toidulisandina ei suurenda selle ühendi sisaldust inimese skeletilihases. Teadaolevalt suurim karnitiini doos, mida kõnealustes uuringutes on kasutatud, on 6g päevas, ja seda on vaatlusalustele manustatud 14 päeva vältel. Arvestades fakte, mis on teada karnitiini lihasrakku transportimise biokeemilise mehhanismi kohta, on väga vähe tõenäoline, et lihase karnitiinisisaldust õnnestuks tõsta veelgi suuremate dooside kasutamisega või manustamise perioodi pikendamisega. Eelneva taustal ei ole üllatav, et senised inimestel teostatud uuringud ei ole kinnitanud karnitiini sisaldavate toidulisandite keha rasvamassi või kehamassi vähendavat efekti ega ka nende kehalist töövõimet stimuleerivat toimet sõltumata pingutuse iseloomust. Olemasolevatel andmetel on karnitiini manustamine terve inimese keha koostise ja kehalise töövõime mõjutamise seisukohast kasutu, kuid õnneks ei kaasne sellega ka terviseriske.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esiteks see aine on L-karnitiin.

Kopeerin sulle:

Paraku näitavad metoodiliselt usaldusväärsete uuringute andmed, et karnitiini manustamine toidulisandina ei suurenda selle ühendi sisaldust inimese skeletilihases. Teadaolevalt suurim karnitiini doos, mida kõnealustes uuringutes on kasutatud, on 6g päevas, ja seda on vaatlusalustele manustatud 14 päeva vältel. Arvestades fakte, mis on teada karnitiini lihasrakku transportimise biokeemilise mehhanismi kohta, on väga vähe tõenäoline, et lihase karnitiinisisaldust õnnestuks tõsta veelgi suuremate dooside kasutamisega või manustamise perioodi pikendamisega. Eelneva taustal ei ole üllatav, et senised inimestel teostatud uuringud ei ole kinnitanud karnitiini sisaldavate toidulisandite keha rasvamassi või kehamassi vähendavat efekti ega ka nende kehalist töövõimet stimuleerivat toimet sõltumata pingutuse iseloomust. Olemasolevatel andmetel on karnitiini manustamine terve inimese keha koostise ja kehalise töövõime mõjutamise seisukohast kasutu, kuid õnneks ei kaasne sellega ka terviseriske.

See on nüüd küll midagi uut mu kõrvadele! L-karnitiin ei aitagi põletata rasva!!?? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on nüüd küll midagi uut mu kõrvadele! L-karnitiin ei aitagi põletata rasva!!?? :)

Sa pole ainus reklaamiohver. Mõned kuud tagasi arvasin ma ka, et L- karnitiin aitab rasva põletada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks teada, kas nad aitaksid kui ma neid võtan. Ise teen trenni 4korda nädalas 40 min..aeroobset??

Ja mis te neist ise arvate, ning kas kogumusi on?

Kaalu-langetuse jaoks see karnitiin ei aita.

Mis su kasv/kaal on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kasv 161cm ja kaal 46kg

Oi :) , mina küll ei muretseks oma kaalu pärast kui ma nii vähe kaaluks.

Pigem tuleks lihaseid lihtsalt tugevndada kui jääb selline mulje, et kuidagi lodev või nii ..

Aga see on minu arvamus .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oi :) , mina küll ei muretseks oma kaalu pärast kui ma nii vähe kaaluks.

Pigem tuleks lihaseid lihtsalt tugevndada kui jääb selline mulje, et kuidagi lodev või nii ..

Aga see on minu arvamus .

Okiii:D..Hakkan siis lihaseid tugevndama:D:D:D

Airääh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsik neilt kes on tarbinud või teab L-Carnitin XL kohta :)

Loen et tugev rasvapõletaja. Et kas see siis põletab hästi rasva kui korralikult toituda ja vastavalt ka trenni teha ? Ja et seal on kirjas et 8ml eks et kas see on nagu siis kogu ühe päeva kogus ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsik neilt kes on tarbinud või teab L-Carnitin XL kohta :)

Loen et tugev rasvapõletaja. Et kas see siis põletab hästi rasva kui korralikult toituda ja vastavalt ka trenni teha ? Ja et seal on kirjas et 8ml eks et kas see on nagu siis kogu ühe päeva kogus ?

Kasutamine: 8 ml (2 pumpamiskorda doseerimispumbaga) toodet lahustada 100 ml vees. Parim enne treeningut.

Enne trenni võtad 8ml sisse, rohkem pole vaja. Kuigi ise ei usu L-karnitiini, kuid edu sulle !

Muudetud kasutaja JarmoOberst poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu esialgset küsimust natuke muutes saame sellest kätte ka vastuse sellele samale küsimusele..

Rasv põleb hästi siis kui korralikult toituda ja vastavalt ka trenni teha.

Usun et sest tootest on pigem abi siis kui mingi hulk on juba rasva põletatud ja oleks vaja asjale uuesti hoogu anda (Kui toitumise korrigeerimine ei aidanud):)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge, eks ma üritan toiduga kuidagi piirata ennast kuigi ma teen iga päev kõvasti trenni oma mitu tundi ja ütleme nii et minu alal on söömine suht tähtis kuna tegemist on ühe raskema ja vastupidavama spordialaga. Aga eks ma üritan siis kuidagi moodi veits piirata ja trenni kõvast iteha nagu ma siiani olend teinud, kuid ma arvan et ma ostan ja proovin ka selle L-Carnitin XL ära. Ehk saan kiiremini sellest lahti :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×