Jump to content
Ketlin

Lihaste vähendamine

Recommended Posts

Minul on vist sportlaste jaoks ebatavaline mure - soovin vähendada oma jala lihaseid, just nimelt reielihaseid.Kas see on üldse võimalik ja kuidas?

Täpsemalt siis, käisin neli aastat sellises tantsutrennis, kus sai tugevalt treenitud jala lihaseid.Nüüdseks on selles trennist loobumisest möödas paar aastat, tegelen tervisejooksuga ja tantsin showtantsu.Soovin et mul oleksid saledamad jalad, mitte nii lihaselised, vaid lihtsalt trimmis.Sellist trenni, mis mulle need lihased kasvatas, enam ei tee ja venitan (eriti jalgu) alati peale trenni.Mida ma saaksin veel teha?

Tänan ette vastuste eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Minul on vist sportlaste jaoks ebatavaline mure - soovin vähendada oma jala lihaseid, just nimelt reielihaseid.Kas see on üldse võimalik ja kuidas?

Täpsemalt siis, käisin neli aastat sellises tantsutrennis, kus sai tugevalt treenitud jala lihaseid.Nüüdseks on selles trennist loobumisest möödas paar aastat, tegelen tervisejooksuga ja tantsin showtantsu.Soovin et mul oleksid saledamad jalad, mitte nii lihaselised, vaid lihtsalt trimmis.Sellist trenni, mis mulle need lihased kasvatas, enam ei tee ja venitan (eriti jalgu) alati peale trenni.Mida ma saaksin veel teha?

Tänan ette vastuste eest!

Eriti ei usu, et sul tantsimisega mingid erilised suured jalalihased tulnud on...äkki on hoopis rasvakiht peal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa arvad, et reied on suured, siis treeni sääri rohkem, et oleks proprtsionaalsed. Aga üldiselt ma ei usu, et sul nad nii suured on, eeldusel, et oled naisterahvas. Ehk tõesti rasv hoopis :)

PS! Ära LIHASEID küll karda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sry, et niiviisi küsin aga kas pilti ei saaks?

Kui rasva peal pole ja tantsimisest trimmis ja lihaselised siis on nad ilusad jalad. :)

Tõstja jalad sul ju olla ei saa tantsimisest, kui sa just 200kg õlgadel tantsu ei löönud pidevalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul aitas paar aastat tagasi väga hästi jalgade suurust vähendada jooksmine (õige toitumisega).Aga see jalgade suuruse vähendamine toimus eelkõige rasva arvelt.

Samas kui üldiselt vaadata jooksjaid (pikamaa), siis nende jalad just lihaselisusega silma ei paista. Pigem on peenemapoolsemad ja väga väikese rasvaprotsendiga. Kui võrrelda pikamaajooksjaid ja tantsijaid pelgalt väljanägemise arvelt, siis võib öelda küll, et tantsijate jalad on suuremad.

Ehk siis minu soovitus oleks toitumine korrastada ja oma harrastusjooksuga aktiivsemalt tegeleda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alles siin oli üks neiu, kes hädaldas, et tal on liiga jämedad ja lihaselised jalad, selle peale paluti samuti pilt letti lüüa. Ja kui ta seda tegi - ohohhoo. Mina imetlesin küll tükk aega.

Tahaks veel samasugust positiivset kogemust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin suvel spets kaalu peal (nii tõhusat väidetavalt pole Eestis saadagi?), mis ütles et minu rasvaprotsent on alla miinimumi arvestades minu pikkust jms, see eest aga oli füüsilisuse tüüp (mis tähendab, kas kondine, rasvunud, lihaseline vms) kõige tugevam - "väga tugevate lihastega".Seega ei tohiks rasv olla.Ega nad ei olegi nii väga hirmus suured, aga sooviks ikka kõhnemaid graatsilisi jalgu;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pane pilt ülesse, las kolleegium otsustab, kas on liiga lihaselised või mitte :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alles siin oli üks neiu, kes hädaldas, et tal on liiga jämedad ja lihaselised jalad, selle peale paluti samuti pilt letti lüüa. Ja kui ta seda tegi - ohohhoo. Mina imetlesin küll tükk aega.

Tahaks veel samasugust positiivset kogemust.

Täpselt sama asi tuli mullegi meelde, täiega kenad jalad olid :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole saanud siiani ainustki vastust oma küsimusele.Pole vaja taga ajada, kas mul ikka on lihased või mitte - see on mulle teada et on ja ma ei hakka selleks siia enda jalgadest pilte panema:D

Seega ootan endiselt vastust küsimisele:kas on võimalik lihaseid vähendada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loomulikult on võimalik vähendada. Kui on selline imelik soov, siis mina langetaks kaloraaži võimalikult madalale, et põleks rasv+lihas. Ma ei kujutagi ette kui kiire see kaalulangus olema saab ja kas see asi ka töötab, või jookseb kaalu langus kohe kinni. Igatahes üle 2kg oleks see kaalulangus kuus. Kui tahad rasvapõletuseta lihaseid vähendada, siis tõmba menüüst valke vähemaks ja asi peaks toimima. Kui tahad aga rasva ja lihast põletada, siis võiks valke ka parajalt menüüs olla. Võib-olla isegi 2g keha kg kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole saanud siiani ainustki vastust oma küsimusele.Pole vaja taga ajada, kas mul ikka on lihased või mitte - see on mulle teada et on ja ma ei hakka selleks siia enda jalgadest pilte panema:D

Seega ootan endiselt vastust küsimisele:kas on võimalik lihaseid vähendada?

Sa rääkisid, et tegid paar aastat sellist tantsu trenni mis kasvatas sulle sellised jalad. Nüüd sa enam sellist trenni ei tee, vaid tegeled tervise jooksu ja showtantsuga. Üldiselt peaksid su lihased siis ju koguaeg väiksemaks muutuma, sest toome näiteks Ott Kiivikase. Kui mees enam kaks aastat jõusaali ei tee, kas siis Ott on ikka sama suur ? Ilmselt mitte!

Kas sa tahad väita, et kahe aasta jooksul pole jalad üldse väiksemaks muutunud ?

Teine variant(mis mulle tundub tõenäolisemana), et sa kujutad endale probleemi ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui hakkad valke madalamaks tümbama, jäävad väiksemaks kõik sinu lihased. Tegelikult on nii ikka, et lihase suurus on võrdeline neile antava koormusega ja kui sa seda rasket tantsutrenni enam ei tee, siis nad muutuvad ise väiksemaks. Või kui sa arvad, et ei muutu, siis sul on paranoia sellega. Mine heida siis kaheks kuuks voodisse pikali ja näed, kuidas imeväel lihased ära kaovad, muud võimalust siin pole "ainult jalgade lihaseid vähendada" :angry: Ainult, et samal ajal pead siis voodis ülakehale trenni tegema.. tundub Sulle vb naljakas, aga nii see on paraku..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ilmelt on lugu nii,et mitte jalad ei ole suured vaid ülakeha on liiga pisike.tekib lihtsalt selline kontrast,et jalad ehk liiga pakud.

e-ee ...

kas keegi isegi teoreetiliselt kujutab ette,kuidas vähendada anlt mingit kindlat lihasgruppi;kuidas see küll võiks välja näha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok, kui ise pilti ei lisa siis lisan ühe näiteks.

Kui sul SELLISED jalad nagu sel naisel pildil, siis vb mõistan sind veel. Kui mitte siis kujutad endale ette või oled lihstalt suure kondiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok, kui ise pilti ei lisa siis lisan ühe näiteks.

Kui sul SELLISED jalad nagu sel naisel pildil, siis vb mõistan sind veel. Kui mitte siis kujutad endale ette või oled lihstalt suure kondiga.

ee.... ma ei saa nüüd aru, :) sellel sinu antud lingil oleval naisel on küll väga ilusad jalad, ülearustest lihastest ei saa siinkohal juttugi olla. Ma lootsin ikka näha mingid pro. kulturistist kollnaist :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ee.... ma ei saa nüüd aru, :D sellel sinu antud lingil oleval naisel on küll väga ilusad jalad, ülearustest lihastest ei saa siinkohal juttugi olla. Ma lootsin ikka näha mingid pro. kulturistist kollnaist :angry:

Loe teemat enne, kui pläkutama hakkad :) .

Jutt käib siis showtantsust ja showtantsus on enamasti kõhnemad tüdrukud( mitte kondised, kuid siledamad ja natuke kõhnemad).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×