Jump to content
kadri21

Kaalu kiire langetamine:)

Recommended Posts

Tere!

Olen 21 aastane naine. Nimelt mure on selles,et sooviksin kaalusta alla võtta oma 10kg.

Hetkel kaalun 70kg ja olen 165cm pikk.

Hakkasin käima jõusaalis ning ka bodypump'is. Ma olen lugenud siit foorumist ka igasuguste fat burnerite kohta, et kas tasuks ka endale neid osta,mis aitaksid tõusamalt mul rasva põletada?

Looda,et oskate mind natukene aidata.

Lugupidamisega,

Kadri

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Olen 21 aastane naine. Nimelt mure on selles,et sooviksin kaalusta alla võtta oma 10kg.

Hetkel kaalun 70kg ja olen 165cm pikk.

Hakkasin käima jõusaalis ning ka bodypump'is. Ma olen lugenud siit foorumist ka igasuguste fat burnerite kohta, et kas tasuks ka endale neid osta,mis aitaksid tõusamalt mul rasva põletada?

Looda,et oskate mind natukene aidata.

Lugupidamisega,

Kadri

Trenni oled nõus tegema.Igasugu burnereid kasutama kah ...

aga söömise korrastamisest ei sõnagi.

Kuni söömisega pole asi korras,võid kaalulangetusest anlt unistada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumine on nr1 jah. Ilma trennita, aga õige toitumisega saab kaalust alla võtta. Vastupidi, aga mitte. Aga pean kurvastama, et juba teema pealkiri ei ole kõige parem "kaalu kiire langetamine", sest kiiresti ei saa üldiselt midagi. Pigem on järjepidevus on võtmeks siin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabandan,olen esimest korda siin ja ei oska nagu kuidagi kirjutada.

jah unustasin mainida toitumist.

Aga arvan,et targem oleks kuskilt mujalt küsida,sest vastajad siin on kuidagi õelad.ma pole varem pidanud sellise probleemiga,kellegi juurde pörduma ja sellepärast ka kehv sõnastus oma mures.

söön ma iga 4 h agant ja portsjonid on väiksed,kas ten õigesti.

Vabandan kui tülitasin oma murega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandan,olen esimest korda siin ja ei oska nagu kuidagi kirjutada.

jah unustasin mainida toitumist.

Aga arvan,et targem oleks kuskilt mujalt küsida,sest vastajad siin on kuidagi õelad.ma pole varem pidanud sellise probleemiga,kellegi juurde pörduma ja sellepärast ka kehv sõnastus oma mures.

söön ma iga 4 h agant ja portsjonid on väiksed,kas ten õigesti.

Vabandan kui tülitasin oma murega!

Jah, kõik on õige - väiksed portsjonid, tihedalt söömine. Samas see 4h tunnine paus väikeste toidukordade puhul võib olla liiga pikk. Kasutajad pole siin õelad. Pädevamad oskavad kindlasti aidata. Lihtsalt meil oleks kõvasti lihtsam, kui sa oma toitumisest lähemalt räägiksid - mida sööd ja millal ning mis kogustes. Selle 10 kilo saad suveks kindlasti alla, kui piisavalt tahtmist ning toitumise kenasti joonde saad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandan,olen esimest korda siin ja ei oska nagu kuidagi kirjutada.

jah unustasin mainida toitumist.

Aga arvan,et targem oleks kuskilt mujalt küsida,sest vastajad siin on kuidagi õelad.ma pole varem pidanud sellise probleemiga,kellegi juurde pörduma ja sellepärast ka kehv sõnastus oma mures.

söön ma iga 4 h agant ja portsjonid on väiksed,kas ten õigesti.

Vabandan kui tülitasin oma murega!

Vastajad ei ole õelad,vastajad juhtisid su tähelepanu,mis on primaarne, :)

Sa too parem oma menüü ära,siis on näha,milles probleem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei tore!

Ütlen ausalt ,et tihti on nii,et hommikust väga ei jõua süüa.

püüan kõigest väest hoiduda karastusjookidest ja muust rämpsust.

Hommikuti püüan süüa putru, siis kui tööl olen söön lõunaks ja õhtuks võileibu(sest eriti pole muud kaasa teha) kuigi olen mõelnud,et peaks ehk mingit salatit tegema ja puuvilju?mis arvate? ja õhtul tulen koju suhteliselt hilja enamasti jõuan nii 9 ja siis püüan süüa midagi kerget.

PLaanis on ka pidada keefiri dieeti,lugesin selle kohta et pid olema tõhus, mis teie arvate, kas tasuks?

Ühesõnaga kõige parem oleks kui saaksin nõu,mida peaksin sööma ja kuidas. Usun ise,et se ongi kõige suurem probleem.?

Ja ega mul selle kaalu langetamisega nii kiire ka pole..mõtlesin,et panen nii igaksjuhuks sinna pealkirja selle sõna,et äkki on mingeid erilisi soovitusi.

Tänan neid,kes aitavad:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okei tore!

Ütlen ausalt ,et tihti on nii,et hommikust väga ei jõua süüa.

püüan kõigest väest hoiduda karastusjookidest ja muust rämpsust.

Hommikuti püüan süüa putru, siis kui tööl olen söön lõunaks ja õhtuks võileibu(sest eriti pole muud kaasa teha) kuigi olen mõelnud,et peaks ehk mingit salatit tegema ja puuvilju?mis arvate? ja õhtul tulen koju suhteliselt hilja enamasti jõuan nii 9 ja siis püüan süüa midagi kerget.

PLaanis on ka pidada keefiri dieeti,lugesin selle kohta et pid olema tõhus, mis teie arvate, kas tasuks?

Ühesõnaga kõige parem oleks kui saaksin nõu,mida peaksin sööma ja kuidas. Usun ise,et se ongi kõige suurem probleem.?

Ja ega mul selle kaalu langetamisega nii kiire ka pole..mõtlesin,et panen nii igaksjuhuks sinna pealkirja selle sõna,et äkki on mingeid erilisi soovitusi.

Tänan neid,kes aitavad:)

Juba esimeses lauses on probleem - hommikust pead kindlasti sööma. Jõuad küll, tuleb lihtsalt varem üles ärgata või kasvõi eelneval õhtul midagi valmis teha. Huvitav Fred Antsoni artikkel - http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3105. Siin üks hommikusöögi kohta - http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...&textID=591 - midagi kasulikku ikka saad teada, kasvõi seda, et hommikusööki peab sööma.

Need võileivad pole ka kõige targem mõte, alati saab midagi muud teha. A`la roheline ja salat ning mingi lihatükk jne..Variante kõvasti tegelikult. Eks üldskeem on üldjuhul selline, et suuremal osal süsivesikud päeva esimesel poolel ja õhtul vähem. Samas on siin igasuguseid arvamusi, proovi ise, kuidas sobib. Lisaks see oleneb inimesest ning tema eluviisist + kehalisest aktiivsusest. Leiad kindlasti kõvasti artikleid siit foorumist toitumise kohta.

Keefiridieeti ei soovita, ütlen ausalt, ei tea sellest midagi. Samas sellised "imedieedid," mis lubavad kiirelt häid tulemusi ei tee seda. Ma ei kujuta ette, kui kaua sa selle peal elada suudaks? Normaalselt 10 kilo kaotamiseks võiks sul minna ca 2.5-3 kuud.

Usun, et kõige lihtsam oleks sul siit toitumisekava tellida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ka ei näinud ühtegi õelat vastust. Räägitakse asjast nii nagu on. Kindlasti süvene Fred Antsoni artiklisse "Toit, ajubiokeemia ja rasvapõletus". Kui sellest aru hakkad saama, oled mäel. Ja unusta ära igasugused imedieedid: kefiiri-, peedi-, Atkinsoni ja mis iganes - see kõik on inimese tervise arvelt ja suur bluff. Need võivad mingi aeg toimida, kuid siis võib tagasilöök olla väga valus. Loomulikud toitumisviisid on parimad. Fatburnerite ja muude rasvapõletajate kohta ei ole aga siiani ühtegi kindlat teaduslikku alust, et need töötavad. Neisse on lisatud aineid, mida leidub organismis ja mille otstarve on rasvarakkude lõhustamine, kuid keegi ei ole veel suutnud näidata, et see aine suu kaudu manustades ka seda teeb.

Veel üks soovitus - tee asju samm-sammult. Kui käid jõusaalis, siis käi seal mõnda aega (nii pool aastat vähemalt) tõsiselt, et tekiks mingi ettekujutus, kuidas see toimib. Ära võta samal ajal ette aeroobikat, bodypump'i, pilatest ja mida veel. Nii Sa ei saa teada, mis Sulle sobib. Toitumisega sama - kohenda seda samm-sammult ja kui oled migi muutuse teinud, jälgi mõnda aega. Kui iga nädal teed erinevalt ja tulemust ei ole, siis Sa ei tea, milles viga. Ära tee ka selliseid lihtsustatud järeldusi a la olen paks - rasva ei tohi süüa - söön ainult salatit. Inimese organism töötleb söödud kraami läbi. Ei ole nii, et kõik söödud rasvad lähevad pekiks, söödud valgud lihaseks ja süsivesikud energiaks. Kõik on märksa keerulisem, aga kui annad endale kõike vajalikku, küll siis lähevad asjad õigetesse kohtadesse. See kombinaat nimega inimorganism toimetab omasoodu ja seal on väga suur osa ka sellel, milline on Su meeleolu ja kuidas Sa oled puhanud.

Kõige tähtsam - tee Sind huvitav teema endale selgeks ja ära usu igat Sinult raha vastu võtvat "toitumisspetsialisti" või treenerit. Ka neil on hetkel rasked ajad ja vaja raha kätte saada kust võimalik. Sponsoreeri ennast, mitte neid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen lugenud siit foorumist ka igasuguste fat burnerite kohta, et kas tasuks ka endale neid osta,mis aitaksid tõusamalt mul rasva põletada?

Kui toitumise saad paika, siis ei ole igasuguseid spordijooke ja fatburnereid vaja. Nii ütles Marek Kalmus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

suur-suutr aitähh teil!

Sain palju head ja positiivset eriti positiine oli lugeda,et saan 2,5-3 kuuga nendest 10kg lahti.

Jah peab leidma selle aja,et hommikut süüa. Tegelt on asi nii,et ubes 2 aastat tagasi tegin bodypumpi väga regulaarselt nii 3 korda nädalas käisin trennis,et see tundus mulle sobivat.

Ok dieetidele ütlen ei. Loodan, siis saavutada enda sooitud tulemuse:) Ja veel kord aitäh,kes nõu andsid:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

'Istuv Sõnn' '6 Jan 2010, 10:30' kirjutas väga hästi.

Enda poolt lisan soovituse, et leia endale aega söögi tegemiseks. See on väga tähtis. Toit on võlusõna kaalulangetamisel.

Kui Sa tahad kiiresti kaalu langetada, siis pead hakkama endale ise süüa tegema ja seda ka tööle/kooli kaasa tassima, et saaksid rahuldada enda päevase söögivajaduse.

Igati tore, vahva ja kasulik abivahend on köögikaal. Soovitan see investeering teha.

Veel natukene praktilisi nõuandeid, mis minu puhul on väga häid tulemusi andnud.

Söö GREIPI:

Grapefruit—The Great Fruit
Grapefruit is loaded with naringin. The majority of caffeine and other alkaloids are metabolized by various enzymes such as CYP1A2, CYP2E1 and CYP3A4. However, naringin has been documented to inhibit CYP34A (as well as CYP1A2) activity in human liver. This means that naringin may increase the half life (extending the activity) of various alkaloids, especially caffeine. Many fat burners utilize naringin for enhanced alkaloid effect. In a recent study in La Jolla, CA, grapefruit consumption was found to be associated with a reduction in weight. Moreover, 2-hour post-glucose insulin levels were significantly reduced among subjects consuming half a grapefruit with each meal, as compared to a placebo.

Söö MUSTIKAID:

Blueberries for Fat Loss!
It was shown that polyphenol extracts from blueberries can induce weight loss in rats when they are put on a high-fat diet. Surprisingly, if the animals were consuming the fruit itself, no weight loss effects were observed. One reason might be that the fruit contains extra carbohydrates that could have inhibited the weight loss by increasing insulin. Even through blueberries are low glycemic-load carbohydrates, they will still have an impact on insulin secretion. Again we recommend grapefruit and blueberries because they have been shown to increase fat loss, but if you don’t like these fruits you can eat the fruit of your choice.

Keeda nt endale hommikuks KANAMUNE.

P1192349.JPG

Trenni koha pealt niipalju, et jälgi reeglit /tee ühte asja ja tee seda korralikult/.

Sul ei ole vaja minna samal päeval nii jõusaali kui ka nt BP. Trennipäeval tee üks trenn.

Muidu annad igasse trenni 50% max 70% ja tulemus on 0.

Rohkem rabeledes, ei kaota Sa kaalu kiiremini, kuna toitumine ei ole korras ja Sa väsitad ennas nii tühjaks, et sööd peale trenni endalegi märkamatult rohkem sisse kui ära jõudsid kulutada nende kahe trenni jooksul / või ei söö üldse midagi, mis on veelgi hullem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui toitumise saad paika, siis ei ole igasuguseid spordijooke ja fatburnereid vaja. Nii ütles Marek Kalmus.

Polegi vaja! Burner on ju sisuliselt laisa toituja "imevahend". Olen proovinud- pole mingit vahet, kas dieedi ajal neid kasutada või mitte. Igapäevane regulaarne valgurikas toit, millele lisatud veidi häid rasvu- see mõjub isegi trenni tegemata. Algajal on lihtsam tellida toitumiskava spetsialisti käest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Polegi vaja! Burner on ju sisuliselt laisa toituja "imevahend". Olen proovinud- pole mingit vahet, kas dieedi ajal neid kasutada või mitte. Igapäevane regulaarne valgurikas toit, millele lisatud veidi häid rasvu- see mõjub isegi trenni tegemata. Algajal on lihtsam tellida toitumiskava spetsialisti käest.

Mina neid vahel olen ikka joonud. Lihtsalt pissile ajab kuidagi rohkem. Ma usun, et ta hea asemel vist vastupidiselt halba tee. :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×