Jump to content
PaKaalu

Valgu kokteil

Recommended Posts

Ma arvan, et sa võid selle väga lihtsalt ise ka välja mõelda.

Otsi lihtsalt toiduained mis sisaldavad palju valku, mixi need kokku ja lisa midagi ka maitseks.

Valikuvõimalusi on ma arvan et palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Banaan annab tõesti hea maitse juurde. Aga kasuta otsingut, ma mäletan küll postitust valgu kokteilist. Seal oli igaljuhul toores muna ka sees, mille võib vabalt asendada keedetud omaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No paljudes kohtades on teemaks tulnud, et parem oleks mitte segada loomset ja taimset valku kokku (märkimisväärsetes kogustes). Lihtsalt väike nõuanne.

Kui sa oled fitness.ee liige ja sulle tuleb iga nädal meilile Fitness.ee uudiskiri, siis kui ma nüüd ei eksi, nende kirjade lõpus peaks olema miski selline, kui "nädala retsept".

Otsisin kiiruga ühe välja oma meilboxist:

Nädala retsept:

Kohupiimasheik

150g -200g kohupiima

50g külmutatud marju

400ml ananassimahla

Mikserda kõik koostisained, kuni segu on ühtlane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No paljudes kohtades on teemaks tulnud, et parem oleks mitte segada loomset ja taimset valku kokku (märkimisväärsetes kogustes). Lihtsalt väike nõuanne.

Kui sa oled fitness.ee liige ja sulle tuleb iga nädal meilile Fitness.ee uudiskiri, siis kui ma nüüd ei eksi, nende kirjade lõpus peaks olema miski selline, kui "nädala retsept".

Otsisin kiiruga ühe välja oma meilboxist:

Opa!

Kui meilile tõesti sihukesi retsepte ja asju tuleb siis ma pean ka endale kuskile selle linnukese tegema, et neid mulle ka tuleks.

Väga maitsev asi tundub. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1 suur banaan, peotäis helbeid(kaerahelbeid, viievilja etc), maitsestamatut kohupiima ja piim blenderisse ja voilaa..

(Erinevad marjad etc, ma ostan aastas 1-2x suurtes kogustes külmutatud marju mida sisse panna..)

Muudetud kasutaja Goleteral poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No paljudes kohtades on teemaks tulnud, et parem oleks mitte segada loomset ja taimset valku kokku (märkimisväärsetes kogustes). Lihtsalt väike nõuanne.

Kui sa oled fitness.ee liige ja sulle tuleb iga nädal meilile Fitness.ee uudiskiri, siis kui ma nüüd ei eksi, nende kirjade lõpus peaks olema miski selline, kui "nädala retsept".

Otsisin kiiruga ühe välja oma meilboxist:

Seda peaks ise ka proovima :)

Tänud retsepti eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
200g rasvata kodujuustu , 1-1.5 banaani, piima, virsikujogurtit ja kõik blenderisse! :)

Niisama huvi mõttes küsin(mul endal belnderit ei ole, et järgi nagunii ei tee), et miks just kodujuust, miks mitte kohupiim? Missugune nende maitse vahe siis tuleb? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisama huvi mõttes küsin(mul endal belnderit ei ole, et järgi nagunii ei tee), et miks just kodujuust, miks mitte kohupiim? Missugune nende maitse vahe siis tuleb? B)

Võid teha kohupiimaga ka, olen seda ka teind, endaarust mingi erilist maitseerinevust nüüd küll pole.

Mõlemiga enamasti esile tuleb tugev banaanimaitse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×