Jump to content
Infinity

Liiga kiire kaalu tõus?

Recommended Posts

2kg kuus on norm, eriti kasvueas, iseasi palju sellest liha on, oleneb mis eesmärgid ka tõstsid, oli massiperiood ja tuegev trenn või niisama pugisid? siis on palju tõesti

Muudetud kasutaja Amarillo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ET võtsin siis suvest päris palju juurde. 67kg--> kuni praeguseni 79kg. Kas see liiga kiiresti pole võetud? Ega see kuidagi organismile mõju?

Suvest? Lai mõiste:) Ei ole hullu tegelikult midagi. Oleneb loomulikult, kuidas sa seda juurde võtsid. Kas seoses raske trenniga või niisama söömisega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtsin masssi saada, aga parandan ennast, et juurde võtma hakkasin septemrist alates. Vahel tunnen nagu, et raske oleks hingata, aga see vb sellest, et talv ja nina kinni suht. Muudan esimese posti kah ära

Muudetud kasutaja Infinity poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahtsin masssi saada, aga parandan ennast, et juurde võtma hakkasin septemrist alates. Vahel tunnen nagu, et raske oleks hingata, aga see vb sellest, et talv ja nina kinni suht. Muudan esimese posti kah ära

Kui pikk sa üldse oled? endal huvi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Trenni teen 2x nädalas jõusaal, 2x jalgpall, 1x võrkpall ning 1x jooksutrenn. Aeroobset siis suht palju

Endal tuli esimese kahe jõusaalikuuga rohke söömise tulemusena 6 kilo juurde :) 77 pealt 83 peale (190cm pikk 17a.) Ütleks, et alguse asi....nüüd viimased kuud pole nii kiiret kaalutõusu tähendanud, aga jõunäitajad on endiselt paranenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mäletan, et mul tuli ka algul kuskil 10kg juurde umbes 4-5 kuuga. Ise ei saanud arugi, et midagi muutunud oleks. Samas mul oli algul kaalu ikka päris vähe ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×