Jump to content
Ott Kiivikas

Uus telesaade "Aktsioon" otsib osalejaid!

Recommended Posts

TV3 ekraanil tuleb märtsist eetrisse täiesti uus ja originaalne telesaade "Aktsioon"!

Tegemist on mängulise saatega, mis põhineb flashmobi fenomenil, kus erinevad grupid omavahel võistlevad. Võistkonnad (20-60 inimest) võistlevad jaburates kategooriates otse igapäevaelu keskel.

Ülesandeks on esitada vaimukaid ning ootamatuid kavasid avalikes ja rahvarohketes paikades ette teatamata. (Baseerub flashmob'il).

Flashmob on sotsiaalse kunsti fenomen kus grupp inimesi koguneb hetkeks, et sooritada hetkeks mingi ebatavaline tegevus ja kaob seejärel kiiresti. See annab vaba võimaluse end väljandada avalikus ruumis rikkumata seejuures ühtegi seadust.

Ajalugu: http://en.wikipedia.org/wiki/Flash_mob

Eesmärk on tuua argiselt rutiinsesse igapäevakeskkonda sära ja rõõmu.

Need paigad võivad olla kaubanduskeskused, rahvarohke linnaristmik, bussijaam, tipptunnil trollibuss, ujula, presidendi vastuvõtt, keskturg, sadama ootepaviljon....

Akte hindab zhürii, kes võtab arvesse erinevaid kriteeriume, olgu selleks inimeste reaktsioonid, etteaste humoorikus, põnevus, sotsiaalkriitiline aspekt, päevakajalisus, küvatud segaduse hulk, koreograafia vms.

Gruppidel on vabadus valida, milliseid aktsioone korraldatakse ning samuti ka koha valikul saab olla väga loov.

Näited:

Michael Jacksoni tribute Stocholmis

http://www.break.com/index/michael-jackson...-stockholm.html

Veel üks tants

Saates osaleb kokku 12 saadet ning igas saates võistlevad korraga 3 gruppi, kellest edasi pääseb 2 - ühe valib zhürii ning teise televaataja.

Esimeste aktsioonide filmimise perioodiks on jaanuari kuni veebruar. Märtsist eetrisse tulevatest saadetest edasi saanud grupid peavad seejärel ette valmistama uue aktsiooni.

Uus aktsioon võib olla edasiarendus eelnevast aktsioonist kuid ei tohi olla sama, mis eelmises voorus.

Edasisaanute gruppide uute aktsioonide filmimine algab märtsist.

Soovijad lähevad võistlustulle ühe meeskonna eest "kulturistid" pole vahet kas klassika või tavaline - eesmärk oleks vähemalt see, et soovija oleks sportlik inimene, kelle puhul on näha, et ta käib jõusaalis.

Andke mulle maili peale teada, kes soovivad osaleda (osalemise eest mingit tasu ei maksta, see on selline enesteostuse ja näitamise võimalus). Minu mail ott@kulturism.ee

Viin need inimesed siis juba saatebrigaadiga kokku. Samuti võite selle teema all huvitavaid ideid välja pakkuda, mida selles saates teha selle seltskonnaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub tõesti väga kihvt ettevõtmine, kindlasti ka parasjagu aeganõudev, kuna proovi on vaja kindlasti kõvasti teha, et asi toimiks.

Kardan, et pole seda aega, kuigi üritus väga ahvatlev ja kaasakiskuv.

Igaljuhul hoian kulturistidele ja fitnessistidele pöialt :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pooleks tunniks kulturismipoosidesse (või lihtsalt esteetiliselt ilusatesse poosidesse) kivistunuid oleks huvitav näha kuskil kaubanduskeskuses :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pooleks tunniks kulturismipoosidesse (või lihtsalt esteetiliselt ilusatesse poosidesse) kivistunuid oleks huvitav näha kuskil kaubanduskeskuses :D

Ma ei usu, et selline tegevus eriti nakkav oleks...

Kui te aga tantsida üritate...siis mina tulen kaadri taha ergutajaks :D

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mõtlesin ,et vanakreeka skulptuurideks võiks ju kivistuda - teine variant on panna kokku juba selline aegluubis liikumine (kergejõustiku ja muude antiik - Kreeka aegsete alade liikumisest), see eeldab muidugi koreograafi kaasamist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pooleks tunniks kulturismipoosidesse (või lihtsalt esteetiliselt ilusatesse poosidesse) kivistunuid oleks huvitav näha kuskil kaubanduskeskuses :D

Sellise jaburuse üle tahaks isegi naerda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma mõtlesin ,et vanakreeka skulptuurideks võiks ju kivistuda - teine variant on panna kokku juba selline aegluubis liikumine (kergejõustiku ja muude antiik - Kreeka aegsete alade liikumisest), see eeldab muidugi koreograafi kaasamist.

See oleks huvitav!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei usu, et selline tegevus eriti nakkav oleks...

Kui te aga tantsida üritate...siis mina tulen kaadri taha ergutajaks :D

Seda nalja tahaks küll näha, mis eestlasi nii hirmsalt nakkaks (peale seagripi muidugi :D )

Pigem vaadatakse lihtsalt "no on ikka UHHUUd".

Aga sellegipoolest edu, jään huviga ootama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No see ongi põhjus miks eestis sellist flashmob'i värki eriti välja ei vea. Kõik tahavad vaadata aga ise osaleda ei julge. Et järsku keegi näeb ja krt teab mida siis mõtleb. Eestlane on ju tuntud oma tagasihoidlikusega.

Ma soovitaks nüüd kõigil neil kes on ennast nägijaks kirja pannud hoopis kirja panna ka tegijatena. See oleks selline... hea valgustav kogemus Teile kõigile. Teed ära ja siis on oi oi kui hea ja on mida rääkida. Ja vot siis ülejäänud kadestavad siniseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No see ongi põhjus miks eestis sellist flashmob'i värki eriti välja ei vea. Kõik tahavad vaadata aga ise osaleda ei julge. Et järsku keegi näeb ja krt teab mida siis mõtleb. Eestlane on ju tuntud oma tagasihoidlikusega.

Ma soovitaks nüüd kõigil neil kes on ennast nägijaks kirja pannud hoopis kirja panna ka tegijatena. See oleks selline... hea valgustav kogemus Teile kõigile. Teed ära ja siis on oi oi kui hea ja on mida rääkida. Ja vot siis ülejäänud kadestavad siniseks.

saates ei osaleks, aga muidu võiks keegi tartus küll ühendust võtta, kes sellist asja veab või saab selle toimumisest teada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda nalja tahaks küll näha, mis eestlasi nii hirmsalt nakkaks (peale seagripi muidugi :D )

Pigem vaadatakse lihtsalt "no on ikka UHHUUd".

Aga sellegipoolest edu, jään huviga ootama.

Tuleb ikka midagi sellist teha, et teistel hakkab ka jalg tatsuma, siis tuleb sellest kokku üks meeliülendav üritus.

Muusikavalik on tähtis...ja pigem tehke segagrupp, siis löövad teised kergemini kaasa.

Mina löön kaasa küll tantsijana...st ma ei jaksaks asja eest vastutav olla. Kuu lõpust lähen ära soojale maale kaheks kuuks.

Kujundage see üritus selliselt, et tuleb nö salafännklubi juba ühes...Teie oma tuttavad, kes ridamisi tantsuga liituma hakkavad. Ärge planeerige seda esinemisena...

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu üks ideedest. Vaimukas see pole aga äkki keegi saab sellest uue idee jaoks inspiratsiooni.

Flash mobi üheks eesmärgiks võiks olla: Vaata hoolega, mida ostukorvi paned!

Terve võistkond on jaotatud söögipoe peale laiali. Võistkonna liikmed käivad mööda söögipoodi ringi. Vaatavad ja tõstavad kaupa korvi/kärusse, nagu tavainimesed ikka. Mõni ajab juttu paarilisega jne. Kuni äkki jäävad kõik tardunult seisma, erinevatesse asenditesse. Näiteks: Keegi on pikali maas, kana pea all. Või kallistab kapsapead jne jne. Ühesõnaga võistkonna liikmed viitavad või hoiavad käes mõnda tervisele kasulikku toiduainet ja silmitsevad seda tardunult, erinevates asendites.

Muudetud kasutaja Kimbu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu üks ideedest. Vaimukas see pole aga äkki keegi saab sellest uue idee jaoks inspiratsiooni.

Flash mobi üheks eesmärgiks võiks olla: Vaata hoolega, mida ostukorvi paned!

Terve võistkond on jaotatud söögipoe peale laiali. Võistkonna liikmed käivad mööda söögipoodi ringi. Vaatavad ja tõstavad kaupa korvi/kärusse, nagu tavainimesed ikka. Mõni ajab juttu paarilisega jne. Kuni äkki jäävad kõik tardunult seisma, erinevatesse asenditesse. Näiteks: Keegi on pikali maas, kana pea all. Või kallistab kapsapead jne jne. Ühesõnaga võistkonna liikmed viitavad või hoiavad käes mõnda tervisele kasulikku toiduainet ja silmitsevad seda tardunult, erinevates asendites.

Mulle täitsa meeldib :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu üks ideedest. Vaimukas see pole aga äkki keegi saab sellest uue idee jaoks inspiratsiooni.

Flash mobi üheks eesmärgiks võiks olla: Vaata hoolega, mida ostukorvi paned!

Terve võistkond on jaotatud söögipoe peale laiali. Võistkonna liikmed käivad mööda söögipoodi ringi. Vaatavad ja tõstavad kaupa korvi/kärusse, nagu tavainimesed ikka. Mõni ajab juttu paarilisega jne. Kuni äkki jäävad kõik tardunult seisma, erinevatesse asenditesse. Näiteks: Keegi on pikali maas, kana pea all. Või kallistab kapsapead jne jne. Ühesõnaga võistkonna liikmed viitavad või hoiavad käes mõnda tervisele kasulikku toiduainet ja silmitsevad seda tardunult, erinevates asendites.

Seda ma olen näinud kusagil, kui ma ei eksi siis viru keskuses

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×