Jump to content
Raul93

Minu treeningkava- mida muuta?

Recommended Posts

Tere!

Sugu: mees, Vanus: 16a, pikkus: 183cm, kaal: 64-65kg

Olen käinud jõusaalis nüüdseks 2 kuud, tavaliselt 4 korda nädalas- esmaspäev, kolmapäev ja neljapäev ning laupäev. Nüüd alustasin ka jooksmas käimist. Selleks valisin teisipäeva ja 5 km. Päevi ma muuta ei tahaks ja juurde lisada ka mitte, kuid äärmisel vajadusel oleksin nõus seda tegema.

Teen alati üldfüüsilist ehk kõigile lihastele ja olen jõudnud arusaamisele et see ei ole õige. Eesmärk on mul saada suveks kena lihastes keha. Põhirõhk on k6hulihastel ,rinnalihastel, seljalihastel, biitsepsil ja triitsepsil ning deltalihastel. Muidugi teen ka jalgadele ,aga seda mitte nii suurel rõhul. Toitun õieti. Trenni pikkus on u 70-90 minutit. Peale trenni võtan ka igaksjuhuks valgujooki- whey3-e.

Et kuidas ma peaks oma treeningud sättima ,et lihaste kasv oleks maksimaalne igal korral, et nagu mis päeval mis lihaseid teha jne?

Ettetänades Raul! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui mina oleksin sina , aga mina ei ole sina , siis alustuseks loeksin siin lehel aritkkleid ja foorumi postitusi kuidas treenida & süüa õigesti siis õpiksin selgeks kusagil õige küki ja jõutõmbe tehnika(loeksin ka miks neid vaja teha ) võtaksin endale kava fitness.ee tööriistade alt

http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=21

esmaspäeval teeksin 1 päeva , teisipäev siis jooks ,neljapäeval 3 päeva ja laupäeval jalad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Sugu: mees, Vanus: 16a, pikkus: 183cm, kaal: 64-65kg

Olen käinud jõusaalis nüüdseks 2 kuud, tavaliselt 4 korda nädalas- esmaspäev, kolmapäev ja neljapäev ning laupäev. Nüüd alustasin ka jooksmas käimist. Selleks valisin teisipäeva ja 5 km. Päevi ma muuta ei tahaks ja juurde lisada ka mitte, kuid äärmisel vajadusel oleksin nõus seda tegema.

Teen alati üldfüüsilist ehk kõigile lihastele ja olen jõudnud arusaamisele et see ei ole õige. Eesmärk on mul saada suveks kena lihastes keha. Põhirõhk on k6hulihastel ,rinnalihastel, seljalihastel, biitsepsil ja triitsepsil ning deltalihastel. Muidugi teen ka jalgadele ,aga seda mitte nii suurel rõhul. Toitun õieti. Trenni pikkus on u 70-90 minutit. Peale trenni võtan ka igaksjuhuks valgujooki- whey3-e.

Et kuidas ma peaks oma treeningud sättima ,et lihaste kasv oleks maksimaalne igal korral, et nagu mis päeval mis lihaseid teha jne?

Ettetänades Raul! :D

Ahahh.Oled algaja ja toitud õieti ja võtad veel ka lisavalku.

Ilmselt oled geneetiliselt üliandekas,et kahe kuuga oled hakanud treenima nii suurte koormustega,et su organism vaatamata õigele toitumisele lisavalku vajab ..., :D

Kui see saladus pole,tood äkki oma treening- ja toitumiskavad ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitun õigesti selles suhtes, et tean ,mida ja kui palju mu organism mingit toitu vajab heaks arenguks. Olen uurinud mis toidud mida ja mis kogses sisaldavad jne. Paraku ei ole alati võimalik saada õiget toitu ja selle korvan ma vahest väikse valgusheigiga. Selles suhtes toitungi õigesti et valin mida söön.

Treeningkava polegi mingi saladus, avaldasin selle esimseses postituses ja tahangi abi selle paremaks muutmisega,sest tean ise ka et see vajaks kohendamist, et mis lihaseid mis päeval teha jne. Sest kui k6ike koguaeg järjest punnida siis võib areng selle taha toppama jääda ,sest lihastes olevad mingid glükogeeni varud ei suuda taastuda vms.

Täna tegin juba selle kava järgi mille lingi kasutaja martin1333 siia jättis. :D

Ja seda ka et ma ei hakanud kohe kui j6usaali sattusin räigelt ´treenima, vaid tegin enne seda ka kodus umbes 1kuu sooja jõusaali mineku jaoks:D

Muudetud kasutaja Raul93 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole küll mingi hull asjatundja ja pole sellega ka väga kaua tegelenud ,aga ma olen lugenud paljud muscle&fitnessi ajakirjad läbi ,olen siit foorumist ja igaltpoolt mujalt lugenud jõusaali kohta. Aga kas sa mitte liiga kaua ei käi jõusaalis ajaliselt? Mina nt käin päevas tund ja lasen ennast täiesti läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitun õigesti selles suhtes, et tean ,mida ja kui palju mu organism mingit toitu vajab heaks arenguks. Olen uurinud mis toidud mida ja mis kogses sisaldavad jne. Paraku ei ole alati võimalik saada õiget toitu ja selle korvan ma vahest väikse valgusheigiga. Selles suhtes toitungi õigesti et valin mida söön.

Treeningkava polegi mingi saladus, avaldasin selle esimseses postituses ja tahangi abi selle paremaks muutmisega,sest tean ise ka et see vajaks kohendamist, et mis lihaseid mis päeval teha jne. Sest kui k6ike koguaeg järjest punnida siis võib areng selle taha toppama jääda ,sest lihastes olevad mingid glükogeeni varud ei suuda taastuda vms.

Täna tegin juba selle kava järgi mille lingi kasutaja martin1333 siia jättis. :D

Ja seda ka et ma ei hakanud kohe kui j6usaali sattusin räigelt ´treenima, vaid tegin enne seda ka kodus umbes 1kuu sooja jõusaali mineku jaoks:D

See ei ole treeningkava, mille avalikustasid esimeses postituses, see on Sinu arvamus, mida Sa teed jõusaalis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitun õigesti selles suhtes, et tean ,mida ja kui palju mu organism mingit toitu vajab heaks arenguks. Olen uurinud mis toidud mida ja mis kogses sisaldavad jne. Paraku ei ole alati võimalik saada õiget toitu ja selle korvan ma vahest väikse valgusheigiga. Selles suhtes toitungi õigesti et valin mida söön.

enne seda ka kodus umbes 1kuu sooja jõusaali mineku jaoks:D

Me kõik teame,vähemalt üldjuhul,mida sööme ja samuti valime kah.Neid õigesti toitujaid on siin nähtud kümnete kaupa ...

Kle,kui sa EI TAHA oma söögi ja treeningkava avalikustada,siis on see sinu asi.

Anlt et siis on probleem - on raske uskuda,et keegi sulle ilma informatsioonita,lihtsalt lakke vaadates midagi soovitama hakkab.

Aga eks sa ise tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa siia täpset toitumiskava panna kuna ma pole mingi täiskasvanud inimene ,kes saab valida oma toitu täielikult. Ainult hommikutoidu saan siia kirjutada kuna see on minu valida ja see on: tass keefiri, kauss neljavilja putru(veega)(ei talu piima maitset),1 banaan ja 1 keedetud muna. Koolitoit on nii nagu on- seda ma ei vali ja õhtutoitu ka ma ei vali, seda teeb pere ja see on üsna tervislik.

Muudetud kasutaja Raul93 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa siia täpset toitumiskava panna kuna ma pole mingi täiskasvanud inimene ,kes saab valida oma toitu täielikult. Ainult hommikutoidu saan siia kirjutada kuna see on minu valida ja see on: tass keefiri, kauss neljavilja putru(veega)(ei talu piima maitset),1 banaan ja 1 keedetud muna. Koolitoit on nii nagu on- seda ma ei vali ja õhtutoitu ka ma ei vali, seda teeb pere ja see on üsna tervislik.

Hommikul võiksid paar muna veel lisaks süüa, ning kooli on alati võimalik süüa kaasa võtta .

Muudetud kasutaja JarmoOberst poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hommikul võiksid paar muna veel lisaks süüa, ning kooli on alati võimalik süüa kaasa võtta .

:D See teeks 21 muna nädalas... Kas kolesterooli tase veres liiga kõrgeks ei lähe?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa siia täpset toitumiskava panna kuna ma pole mingi täiskasvanud inimene ,kes saab valida oma toitu täielikult. Ainult hommikutoidu saan siia kirjutada kuna see on minu valida ja see on: tass keefiri, kauss neljavilja putru(veega)(ei talu piima maitset),1 banaan ja 1 keedetud muna. Koolitoit on nii nagu on- seda ma ei vali ja õhtutoitu ka ma ei vali, seda teeb pere ja see on üsna tervislik.

Toitutud täiesti õigesti, aga oma menüüd muuta ei saa?

Samas pole siin eriti haisugi adekvaatsest valgu kogusest ( koolitoit enamasti ei sisalda üldse, või väga vähesel määral ). Õhtu võib korralik olla, kuid see teeb vaid 1/3 sinu toidusedelist.

Vabandust, aga pead ikka natuke veel seda asja uurima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See teeks 21 muna nädalas... Kas kolesterooli tase veres liiga kõrgeks ei lähe?

Mina söön iga päev 6 muna, millest 2 on munakollasega, see siis teeb 42 muna nädalas.

Siiasmaani elan, paksemaks ka ei lähe, pigem vastupidi.

Tee nt hommikuks selline kerge amps / Thilo Pasch`i retsept:

* prae 5 munavalget, millest 1 on munakollasega (soovitan praadimisel kasutada spray õli, seda müüakse nüüd kõikides toidupoodides, Soomes toodetud)

* rösti sepik ja aseta taldrikule

* röstitud sepikule lase peale sorts ketsupit

* selle omakorda peale singifilee (olen kasutanud Tallegg`i kanafileesinki)

* singifileele praetud munad ja sellele omakorda väikene sorts ketsupit

Soola kasutama ei pea, kuna ketsupis on seda piisavalt.

Selleks, et suvel suurem ja "lihastes keha" saada, pead natukese rohkem vaeva nägema toitumise kallal.

Süsivesikud ja rasvad on võtmesõnad, rohelised oad, broccoli, avokaado ja mandlid võiksid tulla Sinu toidumenüüsse. Whey3 ei päästa Sind.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Munakollaseid nüüd küll ära ei pea viskama, ei juhtu midagi kui süüa kõik munad munakollasega, lihtsalt arvuliselt võiks siis neid ehk sutsu vähem olla, kuigi ka see ei ole mingi reegel. Ise söön päevas 4-8 muna, kõik munakollasega, ei ole täheldanud veel ühtegi märki sellest, et mõni tervisehäda oleks ligi hiilimas.

Seega, söö julgelt oma 3 muna, ei juhtu sinuga midagi. Lõpude lõpuks on munakollane siiski muna kõige maitsvam ja väärtuslikum osa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitutud täiesti õigesti, aga oma menüüd muuta ei saa?

Samas pole siin eriti haisugi adekvaatsest valgu kogusest ( koolitoit enamasti ei sisalda üldse, või väga vähesel määral ). Õhtu võib korralik olla, kuid see teeb vaid 1/3 sinu toidusedelist.

Vabandust, aga pead ikka natuke veel seda asja uurima.

Never say never. Meil on koolisööklaks kohvik :P Võtan mitu lihatükki kartulite kõrvale :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina söön iga päev 6 muna, millest 2 on munakollasega, see siis teeb 42 muna nädalas.

Siiasmaani elan, paksemaks ka ei lähe, pigem vastupidi.

Tee nt hommikuks selline kerge amps / Thilo Pasch`i retsept:

* prae 5 munavalget, millest 1 on munakollasega (soovitan praadimisel kasutada spray õli, seda müüakse nüüd kõikides toidupoodides, Soomes toodetud)

* rösti sepik ja aseta taldrikule

* röstitud sepikule lase peale sorts ketsupit

* selle omakorda peale singifilee (olen kasutanud Tallegg`i kanafileesinki)

* singifileele praetud munad ja sellele omakorda väikene sorts ketsupit

Soola kasutama ei pea, kuna ketsupis on seda piisavalt.

Selleks, et suvel suurem ja "lihastes keha" saada, pead natukese rohkem vaeva nägema toitumise kallal.

Süsivesikud ja rasvad on võtmesõnad, rohelised oad, broccoli, avokaado ja mandlid võiksid tulla Sinu toidumenüüsse. Whey3 ei päästa Sind.

Vot midagi taolist ma ootasin. Ei vinguta selle kallal et ma midagi ei tee, vaid öeldakse mida võiks teha. Aitäh Sulle, kuigi niipalju mune ma ikkagi tegema ei hakka :ph34r: katsun nüüd mingi 2-3 tykki hommikul ära süüa ja enne trenni lisada menüüse ube ja avakoodasi jne.

to LaizeN- mida ma siis tegema pean et koolitoit pole nii valgurikkas vms. minema kuhugi restorani?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vot midagi taolist ma ootasin. Ei vinguta selle kallal et ma midagi ei tee, vaid öeldakse mida võiks teha. Aitäh Sulle, kuigi niipalju mune ma ikkagi tegema ei hakka :ph34r: katsun nüüd mingi 2-3 tykki hommikul ära süüa ja enne trenni lisada menüüse ube ja avakoodasi jne.

to LaizeN- mida ma siis tegema pean et koolitoit pole nii valgurikkas vms. minema kuhugi restorani?

Kooli toitu kaasa võtma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vot midagi taolist ma ootasin. Ei vinguta selle kallal et ma midagi ei tee, vaid öeldakse mida võiks teha. Aitäh Sulle, kuigi niipalju mune ma ikkagi tegema ei hakka ;) katsun nüüd mingi 2-3 tykki hommikul ära süüa ja enne trenni lisada menüüse ube ja avakoodasi jne.

to LaizeN- mida ma siis tegema pean et koolitoit pole nii valgurikkas vms. minema kuhugi restorani?

Avokaadosi mitte avakoodasi. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise topin liha, riisi ja oad + toorest karpi (suht suur karp on). Söön selle koolis ära ja vahepeal proteka sheik ka sisse ja nema problema. Nagu näen , siis sa küsisid Marossi käest. Temal on samuti hunnik toitu kaasa veetud töö juurde...Kogu aeg õgib

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×