Jump to content
rsr

Aeroobne peale trenni?

Recommended Posts

Alustan just massitsükliga ja kavas on kirjas, et peale trenni 30 min. aeroobset.

Kuna käin jõusaalis öösiti, siis kas tohib seda aeroobset teha päeval, nimelt ujumise näol?

Võin ka jõusaalis peale trenni sõudeergomeetril pool tundi sõuda, aga ei viitsiks eriti, mulle oleks lihtsam päeval ujumas käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alustan just massitsükliga ja kavas on kirjas, et peale trenni 30 min. aeroobset.

Kuna käin jõusaalis öösiti, siis kas tohib seda aeroobset teha päeval, nimelt ujumise näol?

Võin ka jõusaalis peale trenni sõudeergomeetril pool tundi sõuda, aga ei viitsiks eriti, mulle oleks lihtsam päeval ujumas käia.

Samal päeval võib teha küll, aga no peale jõutreeningut võiks ikka mõned tunnid vahel olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui on kirjas, et peale trenni, siis tee peale trenni. Kui endal on mugavam järgmisel päeval ujuma minna, siis mine ujuma. Lihtne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alustan just massitsükliga ja kavas on kirjas, et peale trenni 30 min. aeroobset.

Kuna käin jõusaalis öösiti, siis kas tohib seda aeroobset teha päeval, nimelt ujumise näol?

Võin ka jõusaalis peale trenni sõudeergomeetril pool tundi sõuda, aga ei viitsiks eriti, mulle oleks lihtsam päeval ujumas käia.

Ma soovitaks aeroobse asemel jaotada oma kangitrenn kaheks, nt rind öösel ja teine lihasgrupp päeval, miks yldse aeroobset teha kui plaanis massi kasvatada??! ärge hakake rasva põletust pakkuma, sellele on lihtne lahendus, sv kontrolli alla!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täitsa öösel kohe või?

Öösel jah.

Päeval tegelen lapse ja naisega, õhtul tööle ja 00.00 vahest 01.00 saali.

Ei pea väärtuslikku pereaega raiskama jõusaali peale, käin siis kui teised magavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma soovitaks aeroobse asemel jaotada oma kangitrenn kaheks, nt rind öösel ja teine lihasgrupp päeval, miks yldse aeroobset teha kui plaanis massi kasvatada??! ärge hakake rasva põletust pakkuma, sellele on lihtne lahendus, sv kontrolli alla!

Ujumas käin ma nii või naa, sest meeldib ujuda ja pealegi ujula on kodule lähedal ja see on mulle tasuta.

Mis see sv on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ujumas käin ma nii või naa, sest meeldib ujuda ja pealegi ujula on kodule lähedal ja see on mulle tasuta.

Mis see sv on?

siis uju rahulikult, aga peale kangitrenni aeroobne jäta ära, kui soovid tulemusi maksimaliseerida!

sv-süsivesik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Öösel jah.

Päeval tegelen lapse ja naisega, õhtul tööle ja 00.00 vahest 01.00 saali.

Ei pea väärtuslikku pereaega raiskama jõusaali peale, käin siis kui teised magavad.

Kuhu saali sind sellisel kellaajal lastakse või omad isiklikku saali?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuhu saali sind sellisel kellaajal lastakse või omad isiklikku saali?

Meil on selline suur firma, üle 900 töölisega.

Meie kontoris töötab u. 400 inimest ja firma hoolitseb oma tööliste eest.

Teisisõnu - firma keldris on korralik jõusaal ja lisaks maksab firma kõikide tööliste ujumise kinni ning lisaks veel 70% bowlingust makstakse kinni.

Lisaks veel oma biljardilauad.

Ei kurda ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meil on selline suur firma, üle 900 töölisega.

Meie kontoris töötab u. 400 inimest ja firma hoolitseb oma tööliste eest.

Teisisõnu - firma keldris on korralik jõusaal ja lisaks maksab firma kõikide tööliste ujumise kinni ning lisaks veel 70% bowlingust makstakse kinni.

Lisaks veel oma biljardilauad.

Ei kurda ;)

Playtech?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meil on selline suur firma, üle 900 töölisega.

Meie kontoris töötab u. 400 inimest ja firma hoolitseb oma tööliste eest.

No siis on küll hea! Aeroobne peale trenni ei tee kuidagi paha, võid ju proovida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tead, mina ei saanud mitte midagi praegu aru. ;)

Old school=aeroobne Peale trenni on õigemini pole kasulik! Kui kellegile sobib, siis tehke, aga pole vaja teistele soovitada, eriti kui kogemustega (treener) pole.

meest?=pole syvenenud, kas tegu mehe/naise/poisiga?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga Ott on sellise kava koostanud, kui tõsiseltvõetav see kava siis üldse on?

http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=24

väga tõsine kava on, 20 töö seeriat rinnale ju

Ammu juba mainisin et kavasid võiks uuendada, ega need kavad halvad pole aga liiga palju rapsimist minu arust, suurtele lihastele kuni 3 harjutust ja väiksematele kuni 2, seeriaid 13-15 ja 9-12! Hea oleks kui lihas saax trenni 3x kahe nädala jooksul!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Old school=aeroobne Peale trenni on õigemini pole kasulik! Kui kellegile sobib, siis tehke, aga pole vaja teistele soovitada, eriti kui kogemustega (treener) pole.

meest?=pole syvenenud, kas tegu mehe/naise/poisiga?!

Huvitav, jõusaali kavaski on aeroobset (ratast) soovitav teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma soovitaks aeroobse asemel jaotada oma kangitrenn kaheks, nt rind öösel ja teine lihasgrupp päeval, miks yldse aeroobset teha kui plaanis massi kasvatada??! ärge hakake rasva põletust pakkuma, sellele on lihtne lahendus, sv kontrolli alla!

Nädalas peaks olema vähemalt 1 aeroobne sessioon, et vältida veresoonte lupjumist, vasaku vatsakese hüpertroofia ja vasaku koja suurenemist ja et hoida kopsud vormis.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nädalas peaks olema vähemalt 1 aeroobne sessioon, et vältida veresoonte lupjumist, vasaku vatsakese hüpertroofia ja vasaku koja suurenemist ja et hoida kopsud vormis.

Nii et kui ma käin 4-5 korda nädalas ujumas iga kord 1km siis peaks piisama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Old school? Maestro I.Otsuse tehtud massikavas oli peale jõutreeningut 20 min. aeroobset 60-70% pulsiga ( 5x nädalas ). Põhjendused: mahajahutav osa, piimhappe eemaldamine, veri toob hapnikku ja toitaineid lihastesse, süda on kõige tähtsaim lihas, taastumine kiireneb, takistab rasva kogunemist, aitab püsida tervena. Krt uuema aja inimestel seda kõike vaja ei lähegi või? Lisaks sõitsin ühel puhkepäeval 60 min. velotrenazööril.

Muudetud kasutaja samuil poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×