Jump to content
Randooo

Vaja abi kavaga ja ka muidu nõu.

Recommended Posts

Tervist, soovin siis hakata uuel aastal uue hooga treenima ja oleks veidi abi vaja.

Treenin praegu selle fitnessi Edasijõudnute kava jaotatuna kolmeks, ala 2 kuud oled teinud juba.

Mõtlesin, et vahetaks uuesti selle Edasijõudnute kava jaotatuna kolmeks (2) peale.

Plaanis on tegema hakata saali kõrvalt veel aeroobset, mingi tunnike võinii(hüppenöör,ergomeeter,ratas ja stepper), 2x nädalas?

Millist valgukooki soovitaksite?Piisavalt odav kui võimalik.

Muudetud kasutaja Randooo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist, soovin siis hakata uuel aastal uue hooga treenima ja oleks veidi abi vaja.

Treenin praegu selle fitnessi Edasijõudnute kava jaotatuna kolmeks, ala 2 kuud oled teinud juba.

Mõtlesin, et vahetaks uuesti selle Edasijõudnute kava jaotatuna kolmeks (2) peale.

Plaanis on tegema hakata saali kõrvalt veel aeroobset, mingi tunnike võinii(hüppenöör,ergomeeter,ratas ja stepper), 2x nädalas?

Millist valgukooki soovitaksite?Piisavalt odav kui võimalik.

Enne trenni soovitan tehasoojenduseks 10-15 minutit aeroobset. 2x nädalas peaks igati hea olema. Oluline on , et enne järgmist trenni oled kindlasti eelmisest trennist 100% taastunud.

Valgukoogikohapealt oskan ütelda ainult seda, et kui niiöelda tavatoit on korras ei ole mingeid koogikesi ja pulbreid pmst vaja. Osta endale selle valgukoogi raha eest karp mune või liiter piima rohkem :o Aga see on jällegi rohkem maitseasi, minuarust ;)

Muudetud kasutaja Hr.Vals poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enne trenni soovitan tehasoojenduseks 10-25 minutit aeroobset. 2x nädalas peaks igati hea olema. Oluline on , et enne järgmist trenni oled kindlasti eelmisest trennist 100% taastunud.

Valgukoogikohapealt oskan ütelda ainult seda, et kui niiöelda tavatoit on korras ei ole mingeid koogikesi ja pulbreid pmst vaja. Osta endale selle valgukoogi raha eest karp mune või liiter piima rohkem :P Aga see on jällegi rohkem maitseasi, minuarust ;)

Algajale kohe 25minti soojendust :o?

See on juba väga ränk treening algajale ju (kui sa mõtlesid selle all jooksmist, stepperit, ratast vms)

ja teemasse: Valk ntx hera80

Muudetud kasutaja ants16 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Algajale kohe 25minti soojendust ;)?

See on juba väga ränk treening algajale ju (kui sa mõtlesid selle all jooksmist, stepperit, ratast vms)

Kirjaviga, nii sadist ma kah veel ei ole :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimese asjana tee omale eesmärgid selgeks, kuhu tahad trenniga välja jõuda! Vastavalt selle peaks olema ka treening. Õige treeningkava telli mõnelt asjatundjalt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga algaja ma ei ole, ma tean küll kuhu ma jõuda tahan.

kas 1ml pulbrit on sama mis 10g pulbrit?

Väga hea kui eesmärgid paika seatud. Tore oleks kui Sa meile kah räägiks. Siis me oskame Sind paremini aidata. Võibolla soovid lihast kasvatada, võibolla kaalu langetada rasva% arvelt. Ole hea, räägi lähemalt. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga algaja ma ei ole, ma tean küll kuhu ma jõuda tahan.

kas 1ml pulbrit on sama mis 10g pulbrit?

Pigem oleks suurusjärgus õigem 1 ml = 1 g pulbrit. 1 ml vett kaalub 1 g. Pulbri tihedus pole täpselt sama mis veel (oleneb ka pulbrist, valk ja kreatiin on väga erinevad).

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×